Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 9 vintage porseleinen sierborden in doos, diverse ontwerpen en thema’s door Albert Anker. Gemerkt Suisse Langenthal.
Een lot van 9 vintage porseleinen sierborden in doos, diverse ontwerpen en thema’s door Albert Anker. Gemerkt Suisse Langenthal.
Een lot van 9 vintage porseleinen sierborden in doos, diverse ontwerpen en thema’s door Albert Anker. Gemerkt Suisse Langenthal.
Een lot van 9 vintage porseleinen sierborden in doos, diverse ontwerpen en thema’s door Albert Anker. Gemerkt Suisse Langenthal.
Albert Anker Langenthal Suisse

Een lot van 9 vintage porseleinen sierborden in doos, diverse ontwerpen en thema’s door Albert Anker. Gemerkt Suisse Langenthal.

A lot of 9 vintage porcelain decorative plates in box, various designs and themes by Albert Anker. Marked Suisse Langenthal.
Dim. Ø 23,5 cm
SKU: 2708240451.
Categories: Design/vintage, Porselein, XXe eeuw.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #451
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #562

    “L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "L’Accolade". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #95

    Een lot van 32 glazen waaronder 12 champagne coupes, 6 champagne fluiten, 8 wijnglazen en 6 groen gekleurde wijn glazen.

    A lot of 32 glasses, including 12 champagne coupes, 6 champagne flutes, 8 wine glasses, and 6 green colored wine glasses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #105

    Een Venetiaans glazen kroonluchter met 8 lichtpunten.

    A Venetian glass chandelier with 8 light points.
    No longer available
    Dim. 95 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #591
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #594
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #573

    Een grote Chinese blauw-witte vaas met een decor van vogels.

    A large Chinese blue and white vase decorated with birds.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #514

    Een lot van 6 moderne vergaderarmstoelen met gechromeerd metalen frame en kunststoffen zitting.

    A lot of 6 modern meeting armchairs with chrome metal frame and plastic seat.
    No longer available
    Dim. 88 x 53 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #607
    Philips

    Een vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.

    A vintage gray enamel desk lamp. Marked Philips, with Helioflux bulb.
    No longer available
    Dim. 35cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #581

    Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.

    A Chinese earthenware garden chair decorated with bamboo, lotus flowers, and blossoms.
    No longer available
    Dim. h 45 x Ø 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #617

    Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.

    A set of 2 large Chinese vases with a floral and bird motif.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #595
    Holm Sorensen

    Een lot van 4 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A lot of 4 vintage copper wall lamps designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #609

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #242

    “Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.

    "Stallion." A sculpture made of zamak with brown patina on a black marble pedestal. Inspired by the work of P. J. Mène. Pedestal damaged.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #587

    Een zwaar porseleinen paard met bruin glazuur.

    Cheval en porcelaine lourde à glaçure brune.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #577

    Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.

    A multicolored terracotta sculpture of an elephant.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #592
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped ceiling lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #579
    Albert Alleman
    Period: 1892-1933

    “Oude man in winters straattafereel”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd.

    "Old man in winter street scene". A painting, oil on canvas, marouflaged.
    No longer available
    Dim. 78,5 x 67,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #603

    ‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.

    'The lady with the pigeons', a polychrome Art Deco sculpture in zamak on a marble base, a small piece of the marble is missing.
    No longer available
    Dim. 31 x 28 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #596
    Holm Sorensen

    Een lot van 3 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A lot of 3 vintage copper wall lamps designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 30 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #574
    Sylvain Lambré
    Period: 1889-1958

    “Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 72 x 81 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #554

    Een lot van 12 diverse Netsuke beeldjes van mammoetivoor, walvis bot en porselein, Meji-periode.

    A lot of 12 diverse Netsuke figurines made of mammoth ivory, whale bone, and porcelain, Meiji period.
    No longer available
    Dim. H: 6 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #602

    “St Constantine & Helen”. Een icoon op paneel. 20e eeuw. Verfschade onderaan het kruis.

    "St. Constantine & Helen". An icon on panel. 20th century. Paint damage at the bottom of the cross.
    No longer available
    Dim. 27 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #593
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #234

    ‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.

    ‘Moses with Horns’. A bronze sculpture inspired by Michelangelo's Moses for the tomb of Pope Julius II. Due to a mistranslation of the Hebrew text from the Old Testament, Moses is depicted with horns instead of rays of light.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #180

    Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met centrale briljant 0,29 ct.

    An 18 kt yellow gold necklace with pendant set with a central brilliant cut diamond of 0.29 ct.
    No longer available
    Dim. 3,31 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #107

    Een bas-reliëf in pijpaarde, in een ovalen kader met bol glas.

    A bass-relief in pipe clay, in an oval frame with convex glass.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #569
    Romain Steppe
    Period: 1859-1927

    “Winterzicht Schelde”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1882, “Anvers”.

    "Winter view of the Scheldt". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, dated 1882, "Antwerp".
    No longer available
    Dim. 67 x 97 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #143
    Val Saint Lambert

    Een grote kristallen coupe, groen in de massa gekleurd, gemerkt onderaan ‘Val Saint Lambert - M’, eveneens gemerkt met sticker. Minieme schilferschade.

    A large crystal coupe, green in color, marked at the bottom 'Val Saint Lambert - M', also marked with a sticker. Minimal chipping.
    No longer available
    Dim. h 24 x 31.5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #49

    Een lithografie op papier, gemonogrammeerd ‘GP’ en genummerd 7/8.

    A lithograph on paper, monogrammed 'GP' and numbered 7/8.
    No longer available
    Dim. 54 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #319
    J. Bahieuf

    “Zomerse dag in het Alpendorp”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Bahieuf en gedateerd 1873.

    "Summer day in the Alpine village", a painting, oil on panel, signed J. Bahieuf and dated 1873.
    No longer available
    Dim. 22 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #388

    Een lot van drie oude fototoestellen, een Zeiss Ikon Contaflex met Carl ZeissTessar 2.8/50 lens, een Agfa Optima 500 en een Kodak Instamatic 25.

    A lot of three vintage cameras, including a Zeiss Ikon Contaflex with Carl Zeiss Tessar 2.8/50 lens, an Agfa Optima 500, and a Kodak Instamatic 25.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #372
    Fr. Luyckx

    “Stilleven met kruik en pruimen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Luyckx.

    "Still life with jug and plums", a painting, oil on canvas, signed Fr. Luyckx.
    No longer available
    Dim. 30 x 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #671
    Val Saint Lambert

    Een kristallen pique-fleur, groen in de massa gekleurd, Val Saint Lambert.

    A crystal pique-fleur, colored green in the mass, Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h 20 x Ø 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #599
    Guiseppe Armani

    Madonna naar de barok. Kunststof. Klein letsel aan kroon.

    Madonna in the Baroque style. Plastic. Minor damage to crown.
    No longer available
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #541
    Raymond De Meester De Betzenbroeck
    Period: 1904 - 1995

    “Mouflon”, een groot bronzen beeld van een dikhoornschaap op een rots. Gesigneerd Raymond De Meester.

    "Mouflon," a large bronze sculpture of a mouflon sheep on a rock. Signed by Raymond De Meester.
    No longer available
    Dim. 61 x 47 x 16 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #118
    Steiff, Germany

    “Harlequin”. Een meerkleurig pluche teddybeer, gemerkt met oortag en label. Bijgevoegd plexi paneel met reklame print; “Steiff-Abteilung”.

    "Harlequin". A multicolored plush teddy bear, marked with ear tag and label. Includes a plexi panel with advertising print; "Steiff-Abteilung".
    No longer available
    Dim. 32 & 49 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More