Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van acht aardewerken borden met handgeschilderde decors. Voornamelijk Quimper.

Een lot van acht aardewerken borden met handgeschilderde decors. Voornamelijk Quimper.

Lot de huit assiettes en faïence aux décors peints à la main. En majorité de Quimper.
Online only
Dim. Ø: 23 cm
SKU: 0102210036.
Category: Aardewerk.
Auction day: 1 February 2021 22:00
Catalogue #36
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #160

    Een paar XIXe eeuwse Delftse tegels. Schade en restauratie.

    Paire de carreaux de Delft du XIXème siècle. Dégâts et restauration.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 13 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #133
    T. Sebelin

    “Dame met bloemenmand”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Gesigneerd.

    Dame au panier de fleurs . Une statue de faïence multicolore. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #179

    Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.

    Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #136

    Een aardewerken fruitschaal met Imari-decor.

    Une coupe à fruits en terre cuite à décor Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #70

    Een paar Italiaans aardewerken hanen. Enkele restauraties/ beschadigingen aan de staarten.

    Une paire de coqs en faïence italienne. Quelques restaurations / dommages aux queues.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #201

    Een recente baardmankruik van geglazuurd aardewerk. Onderaan gestempeld.

    Un pichet en faïence barbu récent. Estampillé au fond.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #167

    “Jongen met bloemen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.

    “Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #47

    Een lot van vier Hemiksemse tegels met blauw en witte decors.

    Un lot de quatre tuiles de Hemiksem en blanc et bleu.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15,5 x 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #215

    Een spiegeltje en een wandfontein van meerkleurig aardewerk van Rouen.

    Un miroir et une fontaine murale en faïence polychrome de Rouen.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #171
    Boch La Louvière

    Aardewerken kruik. Versierd met een koets en met opschrift “Le Retour de la Ville”. Onderaan gemerkt en met initialen van decorateur. Omstreeks 1950.

    Cruche en faïence décorée d’un diligence et l’inscription “Le Retour de la Ville”. Marque sous la base et aux initiales du décorateur. Vers 1950.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #172
    Castelor

    Een achthoekige dekselvaas van aardewerk met een blauw-wit en verguld bloemendecor. Schilfer aan het deksel.

    Un vase octogonal en faïence avec couvercle à décor floral bleu-blanc et doré. Flocon sur le couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #158
    Regout, Maastricht

    Een dekselvaas van blauw en wit aardewerk, versierd met een Delfts bloemendecor in cartouches en het deksel getooid met een Fo-hond.

    Un vase en faïence bleu et blanc avec couvercle, décoré d'un décor de fleurs de Delft en cartouches et le couvercle orné d'un chien Fo.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #132

    Een aardewerken vaasje met meerkleurig decor in art-nouveaustijl. Niet gemerkt.

    Un vase en faïence à décor multicolore de style Art Nouveau. Non marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #26

    “Retour du travail”. Een groep van geglazuurd plaaster met klokje.

    ”Retour du travail”. Un groupe en plâtre à glaçure et petite pendule.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #165

    Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.

    Une assiette en faïence à décor bleu sur blanc. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #53

    Een lot van drie tegels van Spaans aardewerk met meerkleurige decors van personages.

    Un lot de trois carreaux de faïence espagnole avec des décorations multicolores de personnages.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #162

    Een opengewerkte sierjardinière van Italiaans aardewerk, versierd met groen bloemendecor. Minieme randschilfers.

    Jardinière ornementale ajourée en faïence italienne, décorée d'un décor floral vert. Petits flocons de bordure.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #170

    Een lot borden van porselein en aardewerk: een paar met afbeelding van Lodewijk XVI en Marie-Antoinette (Saint-Amand), een met een blauw en wit decor “Kenya” (Woodsware), één met een rozentuil (Staatsburg), een souvenirbordje van Rio de Janeiro met foto (Steatita Brasil, jaren zeventig).

    Lot d’assiettes en porcelaine et en faïence: une paire représentant Louis XVI et Marie-Antoinette (Saint-Amand), une à décor bleu et blanc “Kenya” (Woodsware), une au bouquet de roses (Strasbourg), une de souvenir de Rio à la photographie (Steatita Brasil, années 70).
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 15 - 23 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #183

    Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een klein vaasje met bloemendecor, een deels verguld Italiaans siervaasje op voet, een kop met schoteltje van Maastricht (haarscheur), een kannetje van Baudour (haarscheur) en een schenkpotje van Schramberg.

    Lot de faïence et porcelaine, composé d'un petit vase à décor floral, un vase décoratif italien partiellement doré sur un pied, une tasse avec soucoupe de Maastricht (fente des cheveux), un pot de Baudour (fente des cheveux) et un Bocal à verser Schramberg.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #43

    Een grote terrine van bruin geglazuurd Belgisch aardewerk.

    Grande terrine en faïence belge à glaçure brune.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #192

    Een vaas met iriserend decor en een grote theepot van majolica. De tweede met schilfer aan de voet en gemerkt Capodimonte.

    Un vase à décor irisé et une grande théière en majolique. Le second avec éclat à la base et marqué Capodimonte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 & 42 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #206

    Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleuri g bloemendecor.

    Un grand bol et douze bols sur pied en poterie italienne de Ravello à décor floral multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 & 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #141

    “Dame op paard”. Een terracotta beeld in de geest van de Tang-periode. Poten gerestaureerd.

    Dame à cheval . Une statue en terre cuite dans l'esprit de la période T’ang. Jambes restaurées.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #186

    Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.

    Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 3 - 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #134
    Burago

    Een model van een Lancia Aurelia B24 Spider op schaal 1:18. Linker achterlichtje manco.

    Une maquette d'une Lancia Aurelia B24 Spider à l'échelle 1:18. Feu arrière gauche manquant.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #71

    “Meisje in de duinen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Fille dans les dunes . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 64 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #248

    “Clown”. Eglomisé in de geest van Floris Jespers. Niet gesigneerd.

    “Clown”. Eglomisé dans l’esprit de Floris Jespers. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #2

    “Kruisbeeld op de binnenkoer van Het Steen” - Fr. Roth & “Het venster” - Mieke Nix. Twee ingekleurde etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en de tweede genummerd 47/50.

    “Croix sur la cour du Steen à Anvers” par Fr. Roth. et “La fenêtre” par Mieke Nix. Deux eaux-fortes en couleurs. Signées hors planche, la deuxième numérotée 47/50.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 21 & 17,5 x 16,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #78

    “Kaketoe”. Een collage met bedrukte stoffen reepjes en schors.

    Cacatoès . Un collage avec des bandes de tissu imprimées et de l'écorce.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #190

    Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kandelaar. Zonder doppen.

    Lot de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #102

    “Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.

    Intérieur . Huile sur toile. Signée en bas à droite.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #86

    “Het laatste avondmaal”. Een geperst messingen reliëf in kader.

    La dernière Cène. Relief en laiton pressé dans un cadre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 47 (kader)
    Estimate: € 35 / 40
  • #122

    “Personages in de woestijn”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.

    Personnages dans le désert . Huile sur toile. Non signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 121 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #96
    A. Wouters

    “Ruiter in een romantisch landschap. Gesigneerd. Naar een werk van B. C. Koekkoek.

    Cavalier dans un paysage romantique. Signé. D'après une œuvre de B. C. Koekkoek.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #45

    Een kleine bronzen kandelaar op drie pootjes. Mogelijk Italiaans.

    Un petit candélabre sur trois pieds. Probablement italien.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Online-Only veiling van 1 februari 2021

Op Maandag 1 februariwordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday February 1st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

1 February 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More