Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van acht antieke lakzegels, bestaande uit metalen en houten handvatten, enkele met emaille- of bronsafwerking. Verschillende stijlen en periodes.
Een lot van acht antieke lakzegels, bestaande uit metalen en houten handvatten, enkele met emaille- of bronsafwerking. Verschillende stijlen en periodes.
Een lot van acht antieke lakzegels, bestaande uit metalen en houten handvatten, enkele met emaille- of bronsafwerking. Verschillende stijlen en periodes.

Een lot van acht antieke lakzegels, bestaande uit metalen en houten handvatten, enkele met email- of bronsafwerking. Verschillende stijlen en periodes.

A lot of eight antique wax seals, consisting of metal and wooden handles, some with enamel or bronze finish. Various styles and periods.
SKU: 2409240033.
Category: Uncategorized.
Auction day: 24 September 2024 19:00
Catalogue #33
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #447
    Union

    Een zwarte cargo-fiets, Union, 7 versnellingen, maat 58.

    A black cargo bike, Union brand, 7 gears, size 58.
    No longer available
    Dim. maat 58
    Estimate: € 100 / 120
  • #22

    Twee miniatuurportretten, aquarel, gevat in ovale lijsten. 19de eeuws.

    Two miniature portraits, watercolor, set in oval frames. 19th century.
    No longer available
    Dim. 10 x 9, 15 x 13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #17

    Een lot van drie messing kandelaars in diverse stijlen en formaten. 19e eeuw.

    A lot of three brass candlesticks in various styles and sizes. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 17, 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #25

    Een verzameling van 27 verzilverde munten in verzameldoos waaronder Marilyn Monroe en Ivanka Trump.

    A collection of 27 silver-plated coins in a collector's box including Marilyn Monroe and Ivanka Trump.
    No longer available
    Dim. Ø: 4 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #223
    Trek

    Een koersfiets in carbon, Trek, antracietgrijs, maat 56, 20-speed.

    A carbon road bike, Trek brand, anthracite gray, size 56, 20-speed.
    No longer available
    Dim. maat 56
    Estimate: € 150 / 200
  • #522
    Booths "Old Dutch"

    Engels porseleinen servies, volledig voor 12 personen., versierd met kleurrijke bloemenmotieven in een traditionele stijl.

    English porcelain dinnerware set, complete for 12 persons, decorated with colorful floral motifs in a traditional style.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #394

    Pools icoon met signatuur ‘J Grodek’ gedateerd 1912. Met voorstelling van de Heilige Martelaren St. Samon, St. Gurias en St. Abibus.

    Polish icon with the signature 'J Grodek' dated 1912. Depicting the Holy Martyrs St. Samon, St. Gurias, and St. Abibus.
    No longer available
    Dim. 18 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #18

    Een lot van acht keramische majolica tegels met reliëf bloemenmotief in groene en gele Jugendstil, begin 20ste eeuw.

    A lot of eight ceramic Majolica tiles with relief floral motif in green and yellow Art Nouveau, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 15 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #13

    Een lot van 22 vintage miniatuurauto’s van Geb. Van Lier Frères, geproduceerd onder de naam Paccha Produkten Halle, in originele verpakkingen, twintigste eeuw.

    A lot of 22 vintage miniature car models by Geb. Van Lier Frères, produced under the name Paccha Produkten Halle, in original packaging, twentieth century.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 150
  • #660

    Een antieke zakhorloge, 800‰, laat 19e eeuw.

    An antique pocket watch, 800‰, late 19th century.
    No longer available
    Dim. Ø 4,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #433
    MBK

    Een grijze koersfiets, MBK, 10 versnellingen, maat 56.

    A gray racing bike, MBK brand, 10 gears, size 56.
    No longer available
    Dim. maat 56
    Estimate: € 80 / 120
  • #317
    Creil Montereau

    Een lot van 10 borden en 1 diep bord van Creil Montereau, met zwart-witte gravures van stadsgezichten, 19e eeuw, versierd met florale randen in neoklassieke stijl.

    A lot of 10 plates and 1 deep plate from Creil Montereau, with black and white engravings of cityscapes, 19th century, decorated with floral borders in neoclassical style.
    No longer available
    Dim. Ø 24,5 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #388

    Een Chinese Nanking vaas met krijgers in het decor.

    A Chinese Nanking vase decorated with warriors.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #131
    Sèvres

    Een set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.

    A set of 2 biscuit vases with a floral decor and gilded bronze ornaments and base. Both vases have damage to the flowers. They bear the Sèvres mark at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #602
    Joris Houwen
    Period: 1925-1998

    “Gestileerd naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘57.

    "Stylized nude." A painting, mixed media on panel. Signed and dated '57 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 63 x 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #512

    Een Afrikaans terracotta hoofd van de Nok stam op sokkel.

    An African terracotta head from the Nok tribe on pedestal.
    No longer available
    Dim. 23 x 15 x 20 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #481

    Een set van 2 Japanse bronzen vazen met draken in het reliëf, Meiji periode, dragen stempels vermoedelijk Yoshimasa, laat 19e, vroeg 20ste eeuws.

    A pair of 2 Japanese bronze vases with relief dragons, Meiji period, bearing stamps likely Yoshimasa, late 19th, early 20th century.
    No longer available
    Dim. h 35 x Ø 17 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #694

    Een bord van veelkleurig porselein met een famille rose decor van pioenen met vergulde details. Symbolen onderaan de vleugel.

    A plate of polychrome porcelain with a famille rose decoration of peonies with gilded details. Symbols at the bottom of the wing.
    No longer available
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #64

    “Drinkgelag”, een schilderij, olieverf op paneel, achteraan onduidelijk gesigneerd.

    "Drinking Bout", a painting, oil on panel, unclearly signed on the back.
    No longer available
    Dim. 17 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #598

    Een Chinees polychroom houten gesculpteerd beeldje van een meisje met bloemen.

    A Chinese polychrome wooden carved figurine of a girl with flowers.
    No longer available
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #302
    Guy Ribes
    Period: 1948

    “Fée du Printemps”. Een kleurenlitho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd.

    "Fairy of Spring." A color lithograph on paper, signed and numbered outside the plate at the bottom.
    No longer available
    Dim. 70,5 x 53,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #300

    Een art deco platina dameshorloge bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +-1 ct.

    An Art Deco platinum ladies' watch set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. Bruto: 24,60 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #294

    “Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.

    "Activity at the master farm", a painting, oil on panel, recent work with a second painting of camels on the back.
    No longer available
    Dim. 25 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #630

    Een 14 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant en met twee diamant baguetten een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    A 14 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond and two baguette diamonds, totaling approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 1,98 g
    Estimate: € 500 / 550
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More