#77
Een handgeweven Kelim band met geometrisch patroon.
#107Auguste Moreau
#102M. Paulin
“Interieur met twee dames”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd M. Paulin.
#437STS Abel Zagreb
#128Ritzenhoff Smoking ca 2000
#88
Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Une garniture de cheminée trois pièces en faïence belge émaillée multicolore. -
#283
Een set van 2 19e eeuwse Franse porseleinen vazen, Empire, met landelijke taferelen beschilderd.
#492Utamaro
“De oversteek”. Een Japanse houtsnede op papier.
#51Mondial
“Pistola Mod. 1949”. Een Italiaans alarmpistool, cal. mm 6, genummerd 5780, gemerkt “Brevettata, made in Italy”.
#57
#97Märklin
Place a bid ›Estimate: € 120/180