#223TrekEen koersfiets in carbon, Trek, antracietgrijs, maat 56, 20-speed.
A carbon road bike, Trek brand, anthracite gray, size 56, 20-speed.No longer availableDim. maat 56Estimate: € 150 / 200 -
#660Een antieke zakhorloge, 800‰, laat 19e eeuw.
#433MBKEen grijze koersfiets, MBK, 10 versnellingen, maat 56.
#17Een lot van drie messing kandelaars in diverse stijlen en formaten. 19e eeuw.
A lot of three brass candlesticks in various styles and sizes. 19th century.No longer availableDim. h 17, 21,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#13Een lot van 22 vintage miniatuurauto’s van Geb. Van Lier Frères, geproduceerd onder de naam Paccha Produkten Halle, in originele verpakkingen, twintigste eeuw.
A lot of 22 vintage miniature car models by Geb. Van Lier Frères, produced under the name Paccha Produkten Halle, in original packaging, twentieth century.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#522Booths "Old Dutch"Engels porseleinen servies, volledig voor 12 personen., versierd met kleurrijke bloemenmotieven in een traditionele stijl.
#317Creil MontereauEen lot van 10 borden en 1 diep bord van Creil Montereau, met zwart-witte gravures van stadsgezichten, 19e eeuw, versierd met florale randen in neoklassieke stijl.
A lot of 10 plates and 1 deep plate from Creil Montereau, with black and white engravings of cityscapes, 19th century, decorated with floral borders in neoclassical style.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#22Twee miniatuurportretten, aquarel, gevat in ovale lijsten. 19de eeuws.
Two miniature portraits, watercolor, set in oval frames. 19th century.No longer availableDim. 10 x 9, 15 x 13 cmEstimate: € 80 / 100 -
#18Een lot van acht keramische majolica tegels met reliëf bloemenmotief in groene en gele Jugendstil, begin 20ste eeuw.
A lot of eight ceramic Majolica tiles with relief floral motif in green and yellow Art Nouveau, early 20th century.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
Polish icon with the signature 'J Grodek' dated 1912. Depicting the Holy Martyrs St. Samon, St. Gurias, and St. Abibus.No longer availableDim. 18 x 14 cmEstimate: € 120 / 200
#430Een paar 14 kt geelgouden en zilveren oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en twee robijnen met en gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
A pair of 14 kt yellow gold and silver earrings set with diamonds totaling approximately 0.80 ct. and two rubies with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 4,27 gEstimate: € 600 / 700 -
#619Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogel, floraal decor en teksten. Schilfers aan de dekselrand.
A Chinese porcelain lidded vase with bird, floral decoration, and texts. Flakes on the edge of the lid.No longer availableDim. 40 x Ø 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#118Een lot varia zilveren items, bestaande uit sigarettendoosjes, lepeltje, zoutvatje, etc. Diverse merktekens.
A lot of various silver items, including cigarette cases, spoon, salt cellar, etc. Various hallmarks.No longer availableDim. 350gEstimate: € 150 / 250 -
#381Een paar moderne tafellampen.
#155Een lot bronzen penningen. Belgie 19de eeuw. door Leopold Wiener, J. Leclercq en P. Hart. e.a.
A lot of bronze medals. Belgium 19th century. by Leopold Wiener, J. Leclercq, and P. Hart. and others.No longer availableDim. Ø 6,5 cmEstimate: € 350 / 450 -
#53Hergé“Coke en stock”. Een eerste uitgave TinTin, slijtage.
#630Een 14 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant en met twee diamant baguetten een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
A 14 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond and two baguette diamonds, totaling approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 1,98 gEstimate: € 500 / 550 -
#196Mattheo GrassiEen set van 6 design stoelen, model MG5 van Mattheo Grassi, ca 1985. Eén steunbeugel onderaan ontbreekt.
#3Maria, Jozef en Christus in de kribbe, wassen popjes met fluwelen kleding. Hedendaags werk. 2 kleine herstellingen.
Mary, Joseph, and Christ in the manger, wax dolls with velvet clothing. Contemporary work. 2 minor repairs.No longer availableDim. 10-15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#540Een 18 kt geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with two brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.10 ct.No longer availableDim. 4,86 gEstimate: € 300 / 400 -
#312L Moens“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 60 / 90