#22Twee miniatuurportretten, aquarel, gevat in ovale lijsten. 19de eeuws.
Two miniature portraits, watercolor, set in oval frames. 19th century.No longer availableDim. 10 x 9, 15 x 13 cmEstimate: € 80 / 100 -
#17Een lot van drie messing kandelaars in diverse stijlen en formaten. 19e eeuw.
A lot of three brass candlesticks in various styles and sizes. 19th century.No longer availableDim. h 17, 21,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#223TrekEen koersfiets in carbon, Trek, antracietgrijs, maat 56, 20-speed.
A carbon road bike, Trek brand, anthracite gray, size 56, 20-speed.No longer availableDim. maat 56Estimate: € 150 / 200 -
#522Booths "Old Dutch"Engels porseleinen servies, volledig voor 12 personen., versierd met kleurrijke bloemenmotieven in een traditionele stijl.
#18Een lot van acht keramische majolica tegels met reliëf bloemenmotief in groene en gele Jugendstil, begin 20ste eeuw.
A lot of eight ceramic Majolica tiles with relief floral motif in green and yellow Art Nouveau, early 20th century.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#13Een lot van 22 vintage miniatuurauto’s van Geb. Van Lier Frères, geproduceerd onder de naam Paccha Produkten Halle, in originele verpakkingen, twintigste eeuw.
A lot of 22 vintage miniature car models by Geb. Van Lier Frères, produced under the name Paccha Produkten Halle, in original packaging, twentieth century.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#660Een antieke zakhorloge, 800‰, laat 19e eeuw.
#433MBKEen grijze koersfiets, MBK, 10 versnellingen, maat 56.
#317Creil MontereauEen lot van 10 borden en 1 diep bord van Creil Montereau, met zwart-witte gravures van stadsgezichten, 19e eeuw, versierd met florale randen in neoklassieke stijl.
A lot of 10 plates and 1 deep plate from Creil Montereau, with black and white engravings of cityscapes, 19th century, decorated with floral borders in neoclassical style.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 50 / 80
#388Een Chinese Nanking vaas met krijgers in het decor.
A Chinese Nanking vase decorated with warriors.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#602Joris HouwenPeriod: 1925-1998“Gestileerd naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘57.
"Stylized nude." A painting, mixed media on panel. Signed and dated '57 at the bottom.No longer availableDim. 63 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#512Een Afrikaans terracotta hoofd van de Nok stam op sokkel.
#481Een set van 2 Japanse bronzen vazen met draken in het reliëf, Meiji periode, dragen stempels vermoedelijk Yoshimasa, laat 19e, vroeg 20ste eeuws.
A pair of 2 Japanese bronze vases with relief dragons, Meiji period, bearing stamps likely Yoshimasa, late 19th, early 20th century.No longer availableDim. h 35 x Ø 17 cmEstimate: € 300 / 500 -
#64“Drinkgelag”, een schilderij, olieverf op paneel, achteraan onduidelijk gesigneerd.
"Drinking Bout", a painting, oil on panel, unclearly signed on the back.No longer availableDim. 17 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#302Guy RibesPeriod: 1948“Fée du Printemps”. Een kleurenlitho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd.
"Fairy of Spring." A color lithograph on paper, signed and numbered outside the plate at the bottom.No longer availableDim. 70,5 x 53,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#300Een art deco platina dameshorloge bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +-1 ct.
An Art Deco platinum ladies' watch set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. Bruto: 24,60 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#294“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
"Activity at the master farm", a painting, oil on panel, recent work with a second painting of camels on the back.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#630Een 14 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant en met twee diamant baguetten een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
A 14 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond and two baguette diamonds, totaling approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 1,98 gEstimate: € 500 / 550