#43Marc Sleen
Place a bid ›Estimate: € 60/90 -
#22
Een lot van twee miniatuurportretten, aquarel, gevat in ovale lijsten. 19de eeuws.
Place a bid ›Dim. 10 x 9, 15 x 13 cm -
#57
#58Nomura Japan
#277
#73
Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#67Manufacture impérial et royale de Nimy
Een meerkleurige vaas met floraal decor. Manufacture impérial et royale de Nimy. Onderaan gemerkt.
#153
Poupée Jumeau ancienne avec tête en porcelaine et membres en papier mâché. -
#53Hergé
“Coke en stock”. Een eerste uitgave TinTin, slijtage.
#23Lui
“LUI”. Een lot van 6 vintage Franse erotische maandbladen. Anno 1965-1970.
#123Hergé
#21
Een lot van 5 kruisbeelden en 4 wijwatervaatjes waarvan enkele stuks 19e eeuws. Twee wijwatervaatjes hebben schade.