#433MBKEen grijze koersfiets, MBK, 10 versnellingen, maat 56.
#33Een lot van acht antieke lakzegels, bestaande uit metalen en houten handvatten, enkele met email- of bronsafwerking. Verschillende stijlen en periodes.
A lot of eight antique wax seals, consisting of metal and wooden handles, some with enamel or bronze finish. Various styles and periods.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#17Een lot van drie messing kandelaars in diverse stijlen en formaten. 19e eeuw.
A lot of three brass candlesticks in various styles and sizes. 19th century.No longer availableDim. h 17, 21,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#660Een antieke zakhorloge, 800‰, laat 19e eeuw.
#22Twee miniatuurportretten, aquarel, gevat in ovale lijsten. 19de eeuws.
Two miniature portraits, watercolor, set in oval frames. 19th century.No longer availableDim. 10 x 9, 15 x 13 cmEstimate: € 80 / 100 -
#522Booths "Old Dutch"Engels porseleinen servies, volledig voor 12 personen., versierd met kleurrijke bloemenmotieven in een traditionele stijl.
#223TrekEen koersfiets in carbon, Trek, antracietgrijs, maat 56, 20-speed.
A carbon road bike, Trek brand, anthracite gray, size 56, 20-speed.No longer availableDim. maat 56Estimate: € 150 / 200 -
#317Creil MontereauEen lot van 10 borden en 1 diep bord van Creil Montereau, met zwart-witte gravures van stadsgezichten, 19e eeuw, versierd met florale randen in neoklassieke stijl.
A lot of 10 plates and 1 deep plate from Creil Montereau, with black and white engravings of cityscapes, 19th century, decorated with floral borders in neoclassical style.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#13Een lot van 22 vintage miniatuurauto’s van Geb. Van Lier Frères, geproduceerd onder de naam Paccha Produkten Halle, in originele verpakkingen, twintigste eeuw.
A lot of 22 vintage miniature car models by Geb. Van Lier Frères, produced under the name Paccha Produkten Halle, in original packaging, twentieth century.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
A collection of 27 silver-plated coins in a collector's box including Marilyn Monroe and Ivanka Trump.No longer availableDim. Ø: 4 cmEstimate: € 50 / 70
#547Een lot bestaande uit een bonbonnière en vaas van roos en oranje gesatineerd glas.
A lot consisting of a bonbonnière and vase in rose and orange satin glass.No longer availableDim. h 32 & 12 cmEstimate: € 50 / 60 -
#51Mondial“Pistola Mod. 1949”. Een Italiaans alarmpistool, cal. mm 6, genummerd 5780, gemerkt “Brevettata, made in Italy”.
"Pistola Mod. 1949". An Italian alarm pistol, cal. mm 6, marked with number 5780, inscribed "Brevettata, made in Italy".No longer availableDim. 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#55Een bronzen luchtertje met een engel en 2 bloemvormige glazen kapjes.
A small bronze chandelier with an angel and 2 flower-shaped glass shades.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 60 / 80 -
#144Edmond DoumontPeriod: 1879 - 1954“Oma en Opa”, een set van 2 schilderijen van een koppel, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd
"Grandma and Grandpa", a set of 2 paintings of a couple, oil on canvas in gilded frame, signedNo longer availableDim. 100 x 75 cmEstimate: € 250 / 350 -
#196Mattheo GrassiEen set van 6 design stoelen, model MG5 van Mattheo Grassi, ca 1985. Eén steunbeugel onderaan ontbreekt.
#230Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 400 / 500 -
#456Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.
#138Een uit kalksteen gesculpteerd beeldje van vermoedelijk St-Joris met de draak. 17e-18e eeuw.
A limestone sculpture believed to depict St. George and the Dragon. 17th-18th century.No longer availableDim. 14,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#235Een paar gebeitste spiegels met barokke lijst.
#590Een 18 karaats witgouden geweven halssnoer.
An 18 karat white gold woven necklace.No longer availableDim. 9,43 gEstimate: € 500 / 600 -
#255Een lot van 3 design hanglampen met gechromeerde kap en roostertjes.
A lot of 3 designer pendant lamps with chrome-plated shade and grilles.No longer availableDim. Ø 50 cmEstimate: € 100 / 150