Similar lots by type
-
#590Lyra
Een regulateur van gesculpteerd notenhout. Laat XIXe eeuw.
Régulateur en noyer sculpté. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 25 / 40 -
#600
Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor op een koperen wijzerplaat. Werkende staat.
Pendule murale frisonne dite “staartklok”. Décor peint à la main et cadran en cuivre. En état de marche.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#620
Zes koekoeksklokjes van meerkleurig hout met een ingewerkt thermometertje. Enkele slingers manco.
Lot de six horloges à coucou en bois polychrome pourvues d’un petit thermomètre. Différents styles et exécutions. Quelques balanciers manque.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#605
Twee kleine comtoiseklokjes van meerkleurig hout en twee kleine regulateurtjes van kunststof. Eén slinger ontbreekt.
Deux petites pendules murales dite comtoises en bois polychrome et deux petits régulateurs en plastique. Un balancier manque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#610
Een lot van zes koekoeksklokjes van meerkleurig hout, waarvan vier met een slinger in de vorm van een schommelend meisje. Enkele slingers manco.
Lot de six horloges à coucou en bois polychrome, dont quatre avec un balancier en forme d’une petite fille sur une balançoire. Quelques balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#606
Een pendule van arduin en grijs marmer versierd met bronzen monturen een handgeschilderde porseleinen plaquette en bekroond met een bronzen olifant. In werkende staat en sleutel aanwezig.
Pendule en pierre de taille et marbre gris décorée de bronzes et une plaquette en porcelaine peinte à la main et surmontée d’un éléphant en bronze. En état de marche avec clé.No longer availableEstimate: € 260 / 280 -
#366Junghans
Een staande klok van gesculpteerd eikenhout. Jaren ‘30. Compleet met drie gewichten en slinger.
Horloge de vestibule en chêne sculpté des années 30. Complète avec poids et balancier.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 150 / 200 -
#762
Een regulateur met gebeeldhouwd houten kast, bovenaan getooid met een steigerend paardje.
Régulateur en bois sculpté surmonté d’un cheval caracolant.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 30 / 50 -
#625
Een lot van zes verschillende klokjes van meerkleurig hout, waarvan twee in de vorm van een hond, één in de vorm van een kabouter, één in de vorm van een konijn en twee in de vorm van harlekijntjes.
Lot de six horloges en bois polychrome, dont deux en forme de chien, une en forme de nain, une en forme de lapin et deux en forme d’arlequin.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#705
Een koperen lantaarnklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.
Pendule murale dite lantaarnklok en laiton. Avec poids et balancier. XIXe Siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#690
Een staande klok van gesculpteerd eikenhout . Tijdperk Régence. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en chêne sculpté d’époque Régence. Complète avec poids et balancier.No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#353Warmink
Een tafelklok in Engelse stijl. Gemerkt. Met sleutel.
Pendule de table de style anglais. Avec marque et clé.No longer availableDim. H 35 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#321
Een sierstuk van meerkleurig aardewerk in art nouveaustijl, versierd met een bloemendecor in reliëf.
Pièce décorative en faïence polychrome de style art nouveau. Décor de fleurs en relief.No longer availableDim. b: 45 cmEstimate: € 55 / 60 -
#398
Een gevarieerd lot aardewerk en porselein, bestaande uit theepotten, suikerpotten, melkkannetjes, dekselpotjes, kannen,...
Lot varié de faïences et de porcelaines comprenant des théières, des sucriers, des pots à lait, des pots couverts, des verseuses etc.No longer availableEstimate: € 40 / 55 -
#393
Hert van zamak. Art deco.
Cerf en régule. Art Déco.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#517
Een paar aardewerken vazen op dito sokkels. Versierd met personages. Satsuma, omstreeks 1900. Sokkels en vazen gemerkt. Eén vaas erg beschadigd en gelijmd, de andere in goede staat.
Paire de vases en faïence sur socles également en faïence. Décor de personnages. Satsuma vers 1900. Socles et vases marqués sous la base. Un vase très abîmé et recollé, l’autre en bon état.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#21H. Bequet Quaregnon
Een lot porselein bestaande uit één klein bord met romantisch tafereel, één groter bord met bloemenmotief en een vaas versierd met pauwen. Gesigneerd.
Lot de porcelaines comprenant une assiette à la scène romantique, une assiette plus grande aux fleurs et un vase décoré de paons. Signés.No longer availableDim. h. 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#683
Twee kandelaars van geel koper, waarvan één in chippendalestijl en één in Empirestijl.
Deux candélabres en cuivre jaune dont un de style Chippendale et un de style Empire.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#622Frans PereboomPeriod: 1897 - 1969
“Jonge veedrijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jeune berger”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 x 77 cmEstimate: € 220 / 280 -
#439G. Van Neste
“Abstracte compositie”. Gemengde techniek.
“Composition abstraite”. Technique mixte.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#97
Een driedelig klokstel van meerkleurig biscuit, versierd met vier personages.
Garniture de cheminée trois pièces en biscuit polychrome contenant une pendule et décorées de quatre personnages.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#67
“
- Het leven van de oude profeet Elia”. Een Russische bronzen reisicoon en een kleine koperen ajour voorstelling van de Hof van Eden met twee personages in reliëf(?).
“ - la vie du vieux prophète Eli”. Icône de voyage russe en bronze et une petite représentation du paradis terrestre avec deux personnages en relief.No longer availableDim. 16 x 13 & 7,5 x 7,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#364Eugène MahauxPeriod: 1874 - 1946
“Leiezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la Lys”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 73 cmEstimate: € 200 / 300 -
#168
Meisjesbuste van terra cotta. Gemonogrammeerd GME en gedateerd 1974.
Buste de fille en terre cuite. Monogrammé GME et daté 1974.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 40 / 50