#20Märklin
Modelrails - Een contactrail en een wissel. Inclusief passtukken. ± 1950.
No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 € -
#91Boch Frères Keramis
Een kannetje en een vaasje van bruin en grijs aardewerk, versierd met reliëfdecors en zilverver. Het kannetje onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 & 11 cm -
#29Antex 2911 B
Een startersset met een tenderlocomotief met twee wagons. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Estimate: € 65 / 80 -
#4Märklin
Een 4-6-2 stoomlocomotief met getrokken tender van de Duitse spoorwegen met twee passagierswagons en een restauratiewagen. Schaal HO. Gebruikte staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 140.00 € -
#42
Een luciferhouder van pijpaarde, versier met een liggende vrouw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 12 cm -
#18Märklin
Een lot modelbouwbenodigdheden, bestaande uit brugdelen, een transformator en schakelpaneeltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 € -
#46
“Oude man”. Een beeldje van geglazuurd Chinees aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 17 cm -
#71
Een antiek godslampje van gedreven messing.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 14 cm -
#70Frank Meisler
“Jerusalem Chasma”. Een metalen kunstwerkje met een psalmtekst achter een deurtje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 16,5 cm -
#82
Een koperen wandklok met geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en sleutel.
No longer availableOnline only -
#43
“Diane”. Een Frans popje onder stolp.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 32 cm -
#50
Een gelobde schotel van Imariporselein.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 31 cm