#72Feltmann, Weiden
No longer availableOnline onlyDim. 18 x 25 cm -
#18Märklin
Een lot modelbouwbenodigdheden, bestaande uit brugdelen, een transformator en schakelpaneeltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 € -
#116
Een vroeg XXe eeuws bureaulampje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 30 cm -
#78
Een Keulse kruik van blauw en wit steengoed.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21,5 cm -
#121Bassano, Italy
Een schenkkan met een meerkleurig bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cm -
#48
“De gebroken kom”. Een Afrikaans beeld van gebeeldhouwd hout.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 36 cm -
#7Märklin
Een lot goedernwagons voor spoortype HO, bestaande uit een koelwagen, een kiepwagen, een lage goederenwagon, een dieplader, een tankwagen van Esso, een containerwagon van Sealand en een Belgische koelwagen van Valio-Finland. De laatste vier in originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 € -
#122
Een lotje van vier verschillende vaasjes van Thulin-aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 8 - 13 cm -
#133Märklin 0050
Een retro treinset met een goederenlocomotief, drie wagons en een herdenkingsmunt, uitgegeven naar aanleiding van 50 jaar Marklin HO. 1985.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Estimate: € 60/80 -
#91Boch Frères Keramis
Een kannetje en een vaasje van bruin en grijs aardewerk, versierd met reliëfdecors en zilverver. Het kannetje onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 & 11 cm -
#59
Een lot van vier verschillende porseleinen inktpotjes en drie recipiënten van een inktstel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 5 - 11 cm -
#68
Een lampvoetje met een gebeeldhouwd kapiteeltje op een kalkstenen voetstuk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 26 cm (zonder kap)