Similar lots by type
-
#56“De schapenhoeder”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 187/350 buiten de plaat.
“Le berger et son troupeau”. Lithographie. Signée et numérotée 187/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#108Jesper (?)“Quelque part”; “ La gloire est un...” & “Etude”. Drie houtsnedes. Allen gesigneerd en gedateerd buiten de plaat. Artiestenproeven.
No longer availableOnline onlyDim. 18 x 14 cm -
#52Julien Van Santen“Begijnhof - ‘Aprés Vèpres.’”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 165/300.
“Béguinage Après Vèpres”. Litho. Signée hors planche. Numérotée 165/300.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#144René De ConinckPeriod: 1907-1978“Schoon Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 1954 binnen de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 29,5 x 45 cm -
#100Frans MasereelPeriod: 1889 -1972“Fûr Seekranke” & “Straatzicht”. Twee houtsnedes. Beide gemonogrameerd in de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 13 x 11 cm -
#23R. BosschaertVijf kleine litho’s met betrekking tot zeevogels. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#37Julien CelosPeriod: 1884- 1953“Bruggetje”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 95/250(?)
“Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#30Mirao“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#62Henri QuittelierPeriod: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980“Hiver en Brabant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 44,5 x 54,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#98Twee gravures, waarbij de eerste gesigneerd Herzl en de tweede gesigneerd Maimonides.
No longer availableOnline onlyDim. 23 x 18 & 26 x 20 cm -
#141Een lot van vijf verschillende reproducties/lithografieën mbt XIXe eeuwse Belgische militairen/uniformen.
No longer availableOnline onlyDim. 36 x 46 - 36 x 56 cm -
#61“Winters rivierlandschap”. Een lithografie naar Saverys. Genummerd 113/350 buiten de plaat. In de plaat gesigneerd.
“La Lys en hiver”. Lithographie d’après Saverys. Numérotée 113/350 hors planche. Signée dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#27Jean Bouvery“Rue Gericault, Rouen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Rue Gericault, Rouen”. Eau-forte.No longer availableOnline onlyDim. 39,65 x 26,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#140Een lot van zes reproducties met voorstellingen van XIXe eeuwse Belgische militairen.
No longer availableOnline only -
#81Colette CleerenPeriod: °1953“Ontmoetingen met Claude van den Berge”. Ets en aquatint. Gesigneerd, gedateerd 1986 en genummerd 6/24
“Rencontres avec Claude van den Berge”. Eau-forte et aquatinte. Signée, datée 1986 et numérotée 6/24.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 44 cmEstimate: € 20 / 30 -
#41“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
“Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 36,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#5“Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.
“Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#60Albert SaverysPeriod: 1912 - 1987“Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.
“La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 62 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#160Lot boeken, overwegend m.b.t. geschiedenis. “Geschiedenis en cultuurschatten van een oude beschaving”. Ed. Roularta 2007 (12 delen in box). “Geschiedenis van Vlaanderen, beslissende sleutelmomenten”. Ed. Lannoo 2010 (4 delen in box). De Schryver, “Historiografie, Vijfentwintig eeuwen geschiedschrijving van West-Europa”, Universitaire Pers Leuven/Van Gorcum Assen 1990. En andere.
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 200 / 240 -
#47Van Gils“Stilleven met kruik en rode schoentjes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux chaussures rouges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#6J. Dekoster“Binnenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘59.
“Cour intérieure”. Huile sur toile. Signée et datée 1959.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 34 cmEstimate: € 40 / 80 -
#149Drie kleine handgekoopte wollen Saroukkarpetjes.
No longer availableOnline onlyDim. 63 x 42 & 81 x 68 cm -
#68W. Brunet“Vissershaven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Port de pêche”. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 75 cmEstimate: € 50 / 80 -
#162Lot boeken. “Santiago de Compostella”. Catalogus Europalia 1985 Espana. Ed. Gemeentekrediet 1985. “Het Grote Archeologieboek” Ed. Zuid Boekprodukties 1998. “Geboorte der Westerse Beschaving. Griekenland en Rome”. Ed. Gaade 1964. “Prinsen en Poorters”. Ed. Mercatorfonds 1998 (nog in plasticfolie). Van Caeneghem, ”De Guldensporenslag 1302. Feiten en mythen”. Ed. Mercatorfonds 2002. Tijs, “Tot Cieraet dezer Stadt. Bouwtrant en bouwbeleid te Antwerpen van de Middeleeuwen tot Heden”. Ed. Mercatorfond(..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 280 / 320 -
#159Lot boeken, diverse themas. “Pasicrisie belge, recueil général de la Jurisprudence des Cours de Belgique”. 1865, 1880, 1886-88, 1929. Elias, “het civilisatieproces, sociogenetische en psychogenetische onderzoekingen”. Ed. Het Spectrum 1982. En andere.
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#24“Man met ezel”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 20/12/26.
No longer availableOnline onlyDim. 12 x 12 cmEstimate: € 15 / 25 -
#99Louis Peeters“Havengeul”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 10,5 x 16,5 cm -
#49David Mead“Sherwood forest”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Le chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#29“Stadszichten”. Een ets en een houtskooltekening, gesigneerd en gedateerd Roymans 1936.
“Vues de ville”. Une eau-forte et un dessin au fusain, signés et datés Roymans 1936.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#18Gommaire Van Beveren“Baarzen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Perches”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 37 cmEstimate: € 40 / 60

