Similar lots by type
-
#67
Een reeks van vier ingekaderde aardewerken tegels met de vier seizoenen als thema.
Un ensemble de quatre carreaux de faïence encadrés ayant pour thème les quatre saisons.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 27 x 27 cmEstimate: € 35/45 -
#64Boch Frères
Een uitgebreid lampetstel, bestaande uit een grote kom, drie kannen, een po, een zeepbakje en twee ronde bakjes. Decors ‘Régent’ & ‘Buisson’.
Un vaste ensemble de lavabo, composé d'un grand bol, de trois cruches, d'un pot, d'un porte-savon et de deux plats ronds. Décors 'Régent' & 'Buisson'.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 29 cm (kan) Ø: 38 cm (kom)Estimate: € 35/45 -
#61Société Céramique Maestricht
Een lot aardewerk, bestaande uit een driedelig lampetstel met decor ‘Margot’ (haarscheur in de schaal) en twee verschillende schenkkannen.
Un lot de poterie, composé d'un ensemble de lavabo en trois pièces avec décor 'Margot' (fissure capillaire dans le bol) et de deux pichets différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 32 cm (kan) Ø: 39 cm (kom)Estimate: € 35/45 -
#17PMR Bavaria Jaeger & Co.
Een gedeelte porseleinen servies met meerkeurig bloemendecor, bestaande uit 2 grote ronde schotels, 3 ovale schotels, 21 diepe borden, 17 grote platte borden, 37 kleine platte borden, 8 kopjes, een theepot, melk- en suikerpot, drie grote kommen, een terrine (zonder lepel) en een sauskom. Gemerkt.
Une portion de service en porcelaine à décor floral polychrome, composé de 2 grands plats ronds, 3 plats ovales, 21 assiettes creuses, 17 grandes assiettes plates, 37 petites assiettes plates, 8 tasses, une théière, un laitier et un sucrier, trois grandes bols, une terrine (sans cuillère) et une saucière. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 35/45 -
#56S.A. Produits céramiques de la Dyle, Wygmael
Een lot van negen stuks geglazuurd aardewerk, bestaande uit vier wandjardinières in de vorm van hoofden, een vaasje met pottenbakkersscènes in het decor, een paar reliëfs met voorstelling van de ‘Aanbidding der wijzen’ naar Rubens en twee schotels met decor van fruit. Allen gemerkt
Lot de neuf faïences vernissées, composé de quatre jardinières murales en forme de têtes, d'un vase avec des scènes de poterie dans le décor, de quelques reliefs représentant l'Adoration des Mages d'après Rubens et de deux plats à décor de fruits. Tous marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 18 cm Ø: 25 cmEstimate: € 35/45 -
#28Opaque de Sarreguemines
Een voorraadpot met wit decor op blauwe fond. Begin XXe eeuw.
Pot de rangement à décor blanc sur fond bleu. Début du 20ème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 35/45 -
#59Boch Frères Keramis, La Louvière
Een lampetstel van zachte pasta, bestaande uit een kom, een schenkkan en twee zeepbakjes. Lichte schade aan de tuit van de kan. Gemerkt.
Un ensemble de lavabo en pâte tendre, composé d'un bol, d'un pichet et de deux porte-savons. Légers dommages au bec de la cruche. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 36 cm h: 31 cmEstimate: € 35/45 -
#65
Een lot meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk, bestaande uit zeven borden en kommen, waarbij één met een vogel in het decor. We voegen er een vogeltje aan toe.
Lot de poterie flamande émaillée multicolore, composé de sept assiettes et bols dont un avec un oiseau dans le décor. Nous ajoutons un petit oiseau.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 15 - 24 cmEstimate: € 35/45 -
#34
Vijf borden met geaccoleerde en geribde vleugel met blauw op witte decors. Doornik, XIXe eeuw. Randschilfers.
Cinq assiettes à aile lisse et nervurée à décors bleu sur blanc. Tournai, XIXe siècle. Eclats.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 23 cmEstimate: € 70/90 -
#63
Een lot aardewerk, bestaande uit een diep bord, een kom op voet, een vaasje, twee kannetjes, een Amsterdams huisje en een Madonna.
Une poterie ot, composée d'une assiette creuse, d'un bol sur pied, d'un vase, de deux cruches, d'une maison d'Amsterdam et d'une Madone.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 11 - 15 cmEstimate: € 35/45 -
#30Sarreguemines
Een reeks van drie aardewerken sierborden met humoristische scènes. Gemerkt.
Un ensemble de trois assiettes décoratives en faïence avec des scènes humoristiques. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. Ø: 21,5 cmEstimate: € 20/30 -
#57
Vier po’s en een kan van aardewerk. Merken van Limoges, Boch en Sarreguemines.
Quatre pots et un pot en faïence. Marques de Limoges, Boch et Sarreguemines.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: +/- 20 cmEstimate: € 35/45 -
#29
Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
Une cruche de poterie de Cologne. Un cheveu en haut.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 35/45 -
#42Lladro
“Meisje met kat”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en gedateerd 1977.
"Fille au chat". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté 1977.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 35/45 -
#39Lladro
“Meisje met bloempot”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt en gedateerd 1983.
"Fille au pot de fleurs". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté 1983 en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 35/45 -
#68
Een vaas van Satsuma-aardewerk met krijgers in het decor. Onderaan gemerkt.
Un vase en poterie Satsuma avec des guerriers dans le décor. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 57 cmEstimate: € 35/45 -
#52Camden
Een reeks van 17 borden van zachte pasta met blauw-wit decor en geaccoleerde rand.
Un ensemble de 17 assiettes à pâtes molles à décor bleu et blanc et bords festonnés.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 24 cmEstimate: € 20/30 -
#38Lladro
“Jongen met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Garçon au panier de fleurs". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 23,5 cmEstimate: € 35/45 -
#46Lladro
Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt en gedateerd 1983. Enkele kleine beschadigingen.
Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté en bas de 1983. Quelques dommages mineurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 28,5 cmEstimate: € 35/45 -
#62
Drie Vlaams aardewerken wandbakjes, versierd met vogels.
Trois plateaux muraux en faïence flamande, à décor d'oiseaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 26 & 27 cmEstimate: € 35/45 -
#32Manufacture de Longchamp
Een groot, een klein en een diep bord met blauw op witte decors. Allen gemerkt.
Une grande, une petite assiette et une creuse à décors bleu sur blanc. Tous marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 22 & 26 cmEstimate: € 35/45 -
#92Mouzin Lecat & Cie., Nimy
Een aardewerken schenkkan met meerkleurig bloemendecor en met tinnen deksel. Gemerkt onderaan.
Un pichet en faïence à décor floral multicolore et avec couvercle en étain. Marque en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 29 cmEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#41Royal Limoges
Twee porseleinen koffiekannetjes met Japans geïnspireerde decors. Onderaan gemerkt.
Deux cafetières en porcelaine aux décors d'inspiration japonisante. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 35/45 -
#27
Een gepolychromeerde gipsen Madonna.
Madone en plâtre polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. h: 41 cmEstimate: € 35/45 -
#128Goebel, Germany
“Mädchen mit Puppe”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 239/B.
"Madchen mit Puppe". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/B.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 35/45 -
#18
Vier diverse beeldjes van biscuit, van aardewerk en van porselein. Een koppel van Italiaans biscuit gemerkt met de gekroonde N, een biscuit jonker met pluimenhoed, een aardewerken dame gesigneerd Sersté.
Quatre figurines diverses en biscuit, faïence et porcelaine. Une paire de biscuits italiens marqués du N couronné, un écuyer en biscuit coiffé d'un chapeau à plumes, une dame en faïence signée Sersté.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 24 - 46 cmEstimate: € 40/50 -
#12
Drie beeldjes van Brussels porselein.
Trois figurines en porcelaine de Bruxelles.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 17 - 20 cmEstimate: € 50/80 -
#70Langenthal, Zwitserland
Een servies van wit en gekleurd porselein mat appels in het decor bestaande uit; drie grote schalen, twee fruitschalen, twee langwerpige schalen, drie terrines, twee theetasjes met één ondertas, een theepot. Eén ondertas en het deksel van de theepot zijn stuk.
Un ensemble de pommes blanches et colorées en porcelaine mate dans le décor composé de; trois grands bols, deux coupes à fruits, deux bols allongés, trois terrines, deux sachets de thé avec une soucoupe, une théière. Une soucoupe et le couvercle de la théière sont cassés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/50 -
#89Goebel, Germany
“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. We voegen er een kunststoffen miniatuurtje van het eerste aan toe. 257-P 1st edition.
"Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Nous ajoutons une miniature en plastique du premier. 257-P 1ère édition.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 50/80 -
#77Goebel, Germany
“Gretel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 96. Onderaan gemerkt.
" Gretel ". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. n°. 96. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 12,5 cmEstimate: € 35/45 -
#84Goebel, Germany
“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 75/100 -
#23Regina, Gouda
Een tabakspot van meerkleurig plateel. Gemerkt onderaan.
Un pot à tabac en faïence multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 14 cm Ø 16 cmEstimate: € 35/45 -
#120Goebel, Germany
“Herzlich Willkommen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. M.I. Hummel Club eerste uitgave 1996/97. No. 793. Gaaf.
Herzlich Willkommen. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 793. M.I. Hummel Club premier numéro 1996/97. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 35/45 -
#5
Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurig decor van pioenen en vogeltjes.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines et d'oiseaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 62 cmEstimate: € 35/45