Other lots in this auction
-
#106Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds aardewerk, bestaande uit drie vazen, een siervaasje op voet, een sierkan en een kleine kandelaar. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 10 - 22 cm -
#22Tiko, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit drie verschillende schenkkannnen en vier verschillende vazen. Dekselvaas zonder deksel. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 24 - 38 cm -
#91S. Hublet
Een grote theepot van Naams steengoed, versierd met hoofden in reliëf. Onderaan gemerkt. Dekselknop gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cm -
#94
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee schotels en een dekselvaas van Gouda, een dekselvaas van Maastricht en een vaas en een lampenvoet van Portugal. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 18 - 21 cm -
#67Royal Zuid-Holland
Drie verschillende vaasjes en een schaaltje van meerkleurig Gouda-aardewerk. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. Ø: 8; h: 9 - 10 cm -
#1Flora, Gouda
Een lot meerkleurig glansplateel, bestaande uit acht vormschoteltjes, twee vaasjes en twee kannetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 15 - 20 cm; Ø: 21 - 26 cm -
#84Céramique Montoise
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit twee klompen, een vaas op voet, twee vaasjes, een driedelig rokerssetje met tabakspot (gerestaureerd deksel), een schaal op voet en een kruikje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 7 - 24 cm -
#13Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een mandje, een dekseldoosje, een grote schenkkan en vier verschillende vazen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 6 - 21 cm -
#96Céramique Montoise
Een oorvaas van Bergens plateel met een meerkleurig gestileerd decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 27 cm -
#80
Een lot van zes porseleinen keukenpotten. Tsjecho-slowakije. Eén deksel beschadigd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 21 cm -
#92
Een lot meerkleurig Gouds aardewerk, bestaande uit vier cachepots, een dekselvaas, een blaker, een mandje, een grote schotel, zeven vaasjes, vier schaaltjes, een klompje, een peper en zoutstelletje, een lampenvoetje en een mosterdpotje in de vorm van een molentje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 8 - 35 cm -
#3Royal Goedewaagen, Gouda
Vier stuks aardewerk, bestaande uit een wit vaasje met getorste ribben, een lampvoetje met een meerkleurig Oosters decor, een tabakspot met messingen dekesl en een waterpijpje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 - 24 cm