Other lots in this auction
-
#22
Twee vazen van Bergens aardewerk met meerkleurige bladerdecors. Beide gesigneer ‘A. Dubois’. De grootste met kleine schilfer onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 36 & 54 cmEstimate: € 40/50 -
#47Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, bestaande uit twee kwispedoors, een vaas, twee kannen en een tabakspot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 12 - 25 cmEstimate: € 50/70 -
#102Royal Zuid - Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een wandvaasje, een dekseldoos, een asbak, een grote en een kleine vaas en een kan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 27 cmEstimate: € 35/45 -
#7Schoonhoven, Holland
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een bierpul, twee verschillende vaasjes, waarbij één met randschilfers, een dekselpot zonder deksel, een bonbonnière, een bladvormige vide-poche, een dekseldoos en een grote schotel met een molen in het decor.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#151Royal Zuid-Holland, Gouda
Een schenkkan en een vaas van meerkleurig plateel met respectievelijke decors ‘Chrysantieme’ & ‘Hapin’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 34 & 21 cm -
#45
Een lot meerkleurig Hollands aardewerk met meerkleurig bloemendecor ‘Charme’, bestaande uit een kannetje en drie verschillende schalen.
No longer availableOnline onlyDim. b: 23 - 32 cmEstimate: € 25/40 -
#112Céramique Montoise
Een lot aardewerk met meerkleurige decors, bestaande uit twee verschillende vazen en twee verschillende schenkkannen. Allen gemerkt onderaan. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 19 - 36 cm -
#3Royal Goedewaagen, Gouda
Een lot blauw en wit plateel, bestaande iot een kruikn een dekselvaasje, een kandelaar, een schenkkan, een klomp, een asbak, twee bordjes, waarbij één van Nedlloyd SpiceRace, een tabakspot zonder deksel (barst) en twee verschillende vaasjes. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#14
Twaalf kommetjes, een schaaltje en zes sierborden van blauw en wit Maastrichts aardewerk. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 9 - 23 cmEstimate: € 20/25 -
#39Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee dekselvazen en een sierschotel van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Christiane’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 37 & 49 cmEstimate: € 60/80 -
#93
Twee sierkruiken, een tabakspot, een vaas en een kandelaar van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 28 cmEstimate: € 30/40 -
#87Flora, Gouda
Een lot van zes verschillende schotels en een coupe op voet van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 - 32 cmEstimate: € 30/40