Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van acht verschillende antieke apothekerspotten. Glas, kristal en porselein.

Een lot van acht verschillende antieke apothekerspotten. Glas, kristal en porselein.

Un lot de huit pots de pharmacie anciens différents. Verre, cristal et porcelaine.
Dim. h: 24 cm
SKU: 2311210425.
Auction day: 24 November 2021 19:00
Catalogue #425
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #560

    Een zeshoekige lantaarn van messing met drie kleurloze glaasjes en drie met glas in lood.

    Une lanterne hexagonale en laiton avec trois verres transparents et trois avec vitrail.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #163

    “De bronstijd”. Een zwartgepatineerd bronzen beeld naar het werk van Rodin.

    L'âge du bronze. Une statue en bronze à patine noire d'après l'oeuvre de Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #631

    Een designschaal van blauw kristal en een vaas van kleurloos kristal met wit spikkeldecor.

    Une coupe design en cristal bleu et un vase en cristal clair à décor moucheté de blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 & h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #617

    Een clown van meerkleurig Muranoglas. Duimpje manco.

    Un clown en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #25

    Een 18 K geelgouden cachetring met initialen.

    Une bague cachet en or jaune 18 carats avec initiales.
    No longer available
    Dim. 3,86 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #87

    “Amoretto met tamboerijn”. Een gepolychromeerd houten beeld. XIXe(?) eeuw.

    Amoretto avec tambourin. Une statue en bois polychrome. XIXème (?) siècle.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #434

    “Paard”. Aquarel op papier. Draagt handtekening links onderaan.

    “Cheval”. Aquarelle sur papier. Porte une signature en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. 38 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #422

    “Ossenspannen in het water”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Min Aung”.

    Charettes à bœuf dans l'eau. Aquarelle sur papier. Signée Min Aung.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #314
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “Interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.

    Intérieur. Une eau-forte en couleurs. Signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 38 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #243

    Een lot van vier houten heiligenbeelden, waarbij drie gepolychromeerd.

    Un lot de quatre statues de saints en bois dont trois polychromes.
    No longer available
    Dim. h: 28 - 59 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #158

    Een paar plaasteren en stenen beelden in de vorm van schrijvers. Enkele beschadigingen.

    Une paire de plâtres et gravures sur pierre en forme de scribes. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #469

    “Bloesems”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Meinert Volkers’ (1927 - 2000)

    Vase fleuri. Aquarelle sur papier. Signé 'Meinert Volkers' (1927 - 2000)
    No longer available
    Dim. 38,5 x 29,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 November 2021

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op vrijdag 19 & zaterdag 20 november van 10.00u tot 17.00u

23 November 2021 19:00
24 November 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 November 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More