Other lots in this auction
-
#202Een penseeldoosje (22 x 10 x 3 cm) en een ovaal dienblad (42,4 x 28,5 cm) van zwartgelakt hout. Japans werk.
Une boîte à pinceaux (22 x 10 x 3 cm) et un plateau ovale (42,4 x 28,5 cm) en bois laqué noir. Travail japonais.No longer availableOnline onlyDim. b: 22 & 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#221Arthur Van der Linden“Steenbakkerijen te Boom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Briqueteries à Boom”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#55Een geslepen kleurloos glazen punchbowl met elf kopjes. Zonder lepel.
Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 & 8 cmEstimate: € 20 / 40 -
#161Lode Keustermans“Ontmoeting”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Rencontre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#14Een vierkante Duitse wandklok.
Une horloge murale allemande carrée.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#250Een grote kleurloze kristallen vaas en een dito langwerpige fruitschaal.
Grand vase en cristal incolore ainsi qu’une coupe à fruits allongée semblable.No longer availableOnline onlyDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#155Ch. Demets“Kanaal met aken”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1908.
“Canal et péniches”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1908.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#160CorneillePeriod: 1922 - 2010Broche met vogels. Genummerd 126/ 1000.
Broche avec oiseaux. Numérotée 126/1000.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#178Een gesculpteerde houten wandelstok met het handvat in de vorm van een vliegende vis.
Canne en bois sculpté à manche en forme de poisson.No longer availableOnline onlyDim. l: 88 cmEstimate: € 40 / 50 -
#63Een recente vaas van Cantonporselein.
Un vase récent en porcelaine de Canton.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 25 / 35 -
#104Een reproductie van het XVIIe eeuws zicht op de rede van Antwerpen van Vrients.
Une reproduction d’une vue du XVIIe siècle de la rade anversoise par Vrients.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 119 cm (met kader)Estimate: € 25 / 35 -
#222Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)
Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)No longer availableOnline onlyDim. 64 x 44 cmEstimate: € 25 / 35

