Similar lots by type
-
#92André Goezu
Een reeks van vier ingekaderde etsen: “Lascaux” 42/60; “Ondes” 74/75; “Olympic” 25/30 en “Que séra” 34/50. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Suite de quatre eaux fortes encadrées: “Lascaux”, 42/60; “Ondes”, 74/75; “Olympic”, 25/30 et “Que sera” 34/50. Signées hors planche.Dim. 7,5 x 5,5 cmEstimate: € 40/60 -
#464
Een reeks van dertien ingelijste prenten van ‘La Mode illustréé”.
Suite de treize estampes encadrées de “La Mode Illustrée”.Estimate: € 80/120 -
#54
Een lot van negen diverse losse etsen van Vaes, Minne, Verlat, Hens, Lamorinière, Malfliet en Coq.
Lot de neuf eaux fortes par Vaes, Minne, Verlat, Hens, Lamorinière, Malfliet et Coq. Sans cadres.Estimate: € 45/60 -
#579Staf De Smedt
“Droomextase”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 36/200 buiten de plaat.
“Extase de rêve”. Lithographie. Signée et numérotée 36/200 hors planche.Dim. 29,5 x 22,5 cmEstimate: € 40/60 -
#34
Een lot van drie etsen, bestaande uit een zicht op de Kleine Zavel van Kurt Peiser; een zicht op De Lieve Vrouwentoren te Antwerpen van Romain Malfliet en een XVIIIe eeuwse Hollandse marine.
Lot de trois eaux fortes comprenant une vue du Petit Sablon par Kurt Peiser, une vue de la Cathédrale d’Anvers par Romain Malfliet et une marine hollandaise du XVIIIe siècle.Estimate: € 30/40 -
#683
Een lot van zesentwintig filmaffiches voor Amerikaanse films.
Lot de vingt-six affiches de cinéma comprenant des films américains.Estimate: € 100/150 -
#632Enk De Kramer
Drie abstracte etsen. Allen gesigneerd en genummerd 1/1 buiten de plaat.
“Trois eaux-fortes abstraites”. Singées et numérotées 1/1 hors planche.Dim. 16,5 x 12,5 cmEstimate: € 50/60 -
#89Willem Junior Linnig
Een lot van acht diverse losse etsen.
Lot de huit eaux fortes diverses sans cadre.Estimate: € 40/60 -
#665Joe Colombo
“Yellow Boby Trolley 1970”. Van ABS plastic en met drie wielen. Eerste reeks, met merk. Enige slijtage.
“Yellow Boby Trolley 1970”. En plastique ABS et sur trois roues. Première série, avec marque. Quelques usures.Dim. H. 73 cmEstimate: € 200/240 -
#628
Een lot van zestien bioscoopaffiches voor films met Jean Paul Belmondo en Louis de Funès.
Lot de seize affiches de cinéma pour des films avec Jean Paul Belomonde et Louis de Funès.Estimate: € 50/60 -
#598
Een lot van elf bioscoopaffiches voor gevechtsfilms.
Lot de onze affiches de cinéma comprenant des films de guerre.Estimate: € 55/65 -
#104
Een divers lot losse grafische werken van Rob Aerens, Henri Kerels, Meus, Naeyaert, Hebbelinck, enz.
Lot de gravures par Rob Aerens, Henri Kerels, Meus, Nauyaert, Hebbelinck etc.Estimate: € 50/60 -
#379
Een lot van zeven etsen, waaronder K. Peiser, F. Proost, H. Schaefels, ...
Lot de sept eaux fortes dont oeuvres par K. Peiser, F. Proost, H. Schaefels etc.Estimate: € 35/50 -
#614
Vijf houtsneden met naakten. Op één na allemaal gesigneerd, genummerd en gedateerd buiten de plaat.
Cinq gravures sur bois représentant des nus. Quatre exemplaires signés, numérotés et datés hors planche.Dim. 51,5 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#589
“The race”. Lithografie. Gesigneerd, genummerd 12/45 en gedateerd ‘81.
“The Race”. Lithographie. Signée, numérotée 12/45 et datée 1981.Dim. 52 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#608
Een lot van twaalf bioscoopaffiches voor overwegend Belgische films. We voegen er drie recentere affiches voor Amerikaanse producties aan toe.
Lot de douze affiches de cinéma comprenant des films belges. Nous ajoutons trois affiches plus récentes de productions américaines.Estimate: € 50/80 -
#59
Een oude topografische kaart van Brabant uit de XVIIIe eeuw. We voegen er een oude ets met een afbeelding van het Antwerps stadhuis aan toe. XVIIe eeuw.
Carte topographique ancienne de Brabant du XVIIIe siècle. Nous ajoutons une eau forte du XVIIe siècle représentant l’hôtel de ville d’Anvers.Estimate: € 80/120 -
#663
Een lot van achtenveertig filmaffiches uit de jaren ‘60 en ‘70.
Lot de quarante-huit affiches de cinéma des années 60 et 70.Estimate: € 150/200 -
#673
Een lot van zestien filmaffiches met betrekking tot kinderfilms en komedies. O.a. “Un sac de billes”, “Monty Python’s The Holy Grail”, “Les Charlots”, ...
Lot de seize affiches de cinéma comprenant des films d’enfants et des comédies dont “Un sac de billes”, “Monty Python’s The Holy Grail”, “Les Charlots etc.Estimate: € 70/100 -
#52
Een lot grafiek bestaande uit etsen en houtsneden met o.a. een reeks afbeeldingen van kerken uit het Waasland van Severin.
Lot d’eaux fortes et des gravures sur bois comprenant e.a. une suite de représentation d’églises du Pays de Waes par Séverin.Estimate: € 40/6° -
#354
Twee damesportretten en een herenportret, resp. twee lithografieën en een houtskooltekening.
Deux portraits de dame et un portrait d’homme, dont deux lithos et un dessin au fusain.Estimate: € 30/40 -
#69
Een lot van zeven grafische werken, waaronder Masereel, Smits en Cantré.
Lot de sept gravures dont oeuvres par Masereel, Smits et Cantré.Estimate: € 60/8à -
#693
Een lot van veertien bioscoopaffiches voor films met religieuze thema’s.
Lot de quatorze affiches de cinéma aux thèmes religieux.Estimate: € 50/80 -
#234
Een vergulde smeedijzeren rozenstruik. Ingelijst.
Branche de rosier en fer forgé doré. Encadrée.Dim. 97 x 57 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#135
Twee lange halssnoeren van roze en witte zoetwater parels met twister slot en certificaat van echtheid.
Deux longs colliers en perles rose et blanc. Fermoir twister. Certificat d’authenticité.Estimate: € 300/400 -
#739
Een lot van tien diverse staande en muurklokjes van meerkleurig hout en kunststof in de vorm van bloemen, dieren en figuren.
Lot de dix pendulettes murales en bois polychrome et plastique en forme de fleurs, d’animaux et de personnages.Estimate: € 50/80 -
#296
Een mahoniehouten linen press met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en twee kleine laden. Engeland, tijdperk George III.
Linen press en acajou. Le dessus à deux portes pleines, le dessous à deux grands et deux petits tiroirs. Angleterre, époque George III.Estimate: € 200/300 -
#563
Een lot van vijf tafelklokjes van zamak, versierd met kabouters en bovenaan getooid met de Dom van Keulen.
Cinq pendulettes de table en régule décorées de gnomes au pied de la cathédrale de Cologne.Estimate: € 30/50 -
#410
Grote eironde aardewerken vaas met paars glazuur. Hedendaags werk.
Grand vase ovoïde en faïence à glaçure pourpre. Travail contemporain.Dim. H. 58 cmEstimate: € 30/40 -
#67
Een grote en een kleine dekseldoos van meerkleurig porselein met koperen monturen. De grootste met een handgeschilderd decor naar het Sévresporselein.
Deux boîtes couvertes en porcelaine de différentes tailles et aux montures en cuivre. La plus grande à décor peint à la main d’après les exemples de Sèvres.Estimate: € 40/50 -
#584
Drie ingekaderde Indiaanse zandtekeningen. Op verso gesigneerd ‘Sami Meyerson’ en gedateerd 1992.
Trois dessins au sable indiens. Au verso signés Sami Meyerson et datés 1992.Dim. 20 x 20 & 10 x 20 cmEstimate: € 60/80 -
#84Gies Cosijns
“Herfstlandschap met hoeves”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Gesigneerd.
“Paysage d’automne aux fermes”. Huile sur toile marouflée. Signée.Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 350/500 -
#146
Een stoel en een armstoel van gesculpteerd mahoniehout in de stijl van Louis-Philippe. Met bijhorend voetbankje.
Chaise et fauteuil en acajou sculpté de style Louis-Philippe avec repose-pied assorti.Dim. h: 105 & 100 cmEstimate: € 70/100 -
#689A. Van der Stichel
“Interieur met Mechelse tafel”. Pastel. Gesigneerd.
“Intérieur à la table de Malines”. Pastel. Signé.Dim. 35 x 26 cmEstimate: € 40/60 -
#760
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit tien champagnecoupes, elf wijnglazen, tien aperitiefglaasjes en elf borrelglaasjes.
Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant dix coupes de champagne, onze verres à vin, dix verres à l’apéritif et onze goûtes.Estimate: € 40/60 -
#154Charles GouweloosPeriod: 1867 - 1946
“Plattelandskerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Eglise de campagne”. Huile sur toile. Signée.Dim. 45 x 54 cmEstimate: € 100/160