Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van balpennen, een viltstifthouder en een vulpen in twee etuis.
Een lot van balpennen, een viltstifthouder en een vulpen in twee etuis.
Een lot van balpennen, een viltstifthouder en een vulpen in twee etuis.
Parker, Waterman & Dior

Een lot van balpennen, een viltstifthouder en een vulpen in twee etuis.

A lot of ballpoint pens, a felt tip pen holder, and a fountain pen in two cases.
Dim. Lengte 13,5 cm
SKU: 2810250293.
Category: curiosa.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #293
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #91
    Lodewijk Van Boeckel

    Smeedijzeren rozen aan tak, gesigneerd L. Van Boeckel.

    Wrought iron roses on branch, signed L. Van Boeckel.
    No longer available
    Dim. 34 x 22 x 8 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #85
    Sheaffer

    Twee Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen met 14 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    Two Sheaffer pens, one fountain pen with a 14 kt gold nib and one ballpoint pen.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #589

    Een rijkelijk gedecoreerde betonnen bloempot.

    A richly decorated concrete flower pot.
    No longer available
    Dim. h 28 x Ø 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #403

    Een kamerscherm in 3 delen met Japanse figuren beschilderd, gesigneerd B. Heidbuchel en gedateerd 5-1-1937.

    A room divider painted with Japanese figures in 3 parts, signed B. Heidbuchel and dated 5-1-1937.
    No longer available
    Dim. h 181 x b 162 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #418

    “Danseres met bal”. Een art deco beeldje van verguld brons en celluloid op onyxen voetstuk.

    "Dancer with ball." An Art Deco statue of gilded bronze and celluloid on an onyx base.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #230

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met 26 kleine briljanten en twee parels.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with 26 small brilliant-cut diamonds and two pearls.
    No longer available
    Dim. Bruto: 7,18 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #75
    Waterman

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    A set of 2 pens, including 1 fountain pen with an 18kt gold nib and 1 ballpoint pen.
    No longer available
    Dim. 18kt 750
    Estimate: € 200 / 300
  • #508
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas en een bonbonnière, rood in de massa gekleurd.

    A crystal vase and a bonbonniere, red in the mass colored.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #421
    Dominic Benhura

    “Abstracte figuren”, een gesculpteerd granieten beeld, niet gesigneerd, met certificaat.

    "Abstract figures", a sculpted granite statue, unsigned, with certificate.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #437

    Een houten sigarenkistje, ingelegd met koper en twee soorten fineer.

    A wooden cigar box, inlaid with copper and two types of veneer.
    No longer available
    Dim. 20 x 28 x 21 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #339

    Een antieke koperen vijzel met stamper.

    An antique copper mortar and pestle.
    No longer available
    Dim. h 10 x Ø 12.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #25

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles.
    No longer available
    Dim. l 8.5 cm 50 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #365

    Een paar kristallen kelkvazen met pendeloques waarvan één met barst in de coupe.

    A pair of crystal chalice vases with pendeloques, one of which has a crack in the bowl.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #506

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer.

    A 19th-century solid oak chest.
    No longer available
    Dim. 66 x 126 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #513
    Val Saint Lambert

    Een kristallen pique-fleurs, blauw in de massa gekleurd.

    A crystal pique fleur, colored blue in the mass.
    No longer available
    Dim. h 14.5 x Ø 14.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #555
    Wiskemann

    Een verzilverd metalen dienblad, drakenkoppen aan de handvatten, gemerkt Wiskemann.

    A silver-plated metal tray, dragon head handles, marked Wiskemann.
    No longer available
    Dim. 5 x 59 x 35,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #173
    Bild

    Een zeldzame Bild Lilli pop, met schommel, waarop de Barbiepop is geïnspireerd, geproduceerd tussen 1955 en 1958, in originele ongeopende verpakking.

    A rare Bild Lilli doll, which inspired the creation of the Barbie doll, produced between 1955 and 1958, in original unopened packaging.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #427

    Een Saksisch porseleinen coupe gedragen door twee jonge edellieden, gemerkt met een R.

    A Saxon porcelain bowl carried by two young noblemen, marked with an R.
    No longer available
    Dim. 22 x 49 x 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #178

    Een vaas in Delfts aardewerk, gemerkt PK, plateelbakkerij Drie Posteleyne Astonne (1655 - 1803), onder beheer van Pieter Gerritsz. Kam, werkzame periode 1700 - 1705.

    A vase in Delft earthenware, marked PK, pottery Drie Posteleyne Astonne (1655 - 1803), managed by Pieter Gerritsz. Kam, active period 1700 - 1705.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #135

    Twee wit marmeren zuilen bestaande uit drie losse delen.

    Two white marble columns consisting of three separate parts.
    No longer available
    Dim. h
    Estimate: € 400 / 600
  • #201

    Een Franse aardewerken barbotine jardinière met floraal decor, gemerkt.

    A French earthenware barbotine jardinière with floral decoration, marked.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #389

    Een bronzen zeemeermin met een grote gouden parel in schelp. Getekend; Zache, Diseno, Spain. Onderstel van een salontafel, blad is manco.

    A bronze mermaid with a large golden pearl in a shell. Signed; Zache, Diseno, Spain. Base of a coffee table, top is missing.
    No longer available
    Dim. H 46, B 64, D 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #503

    Een wereldbol/bar. Hout en kunststof.

    A globe/bar. Wood and plastic.
    No longer available
    Dim. Hoogte 100, Ø 71 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #407

    Een antieke cilindervormige houten koffer met smeedijzeren beslag.

    An antique cylindrical wooden trunk with wrought iron fittings.
    No longer available
    Dim. 32 x 70 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #286

    Een elegante ovale houten salontafel met opstaande rand.

    An elegant oval wooden coffee table with raised edges.
    No longer available
    Dim. 47 x 90 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #520

    Een 18 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.

    An 18 kt white gold ring set with fantasy stones.
    No longer available
    Dim. 4,22 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #272
    Petit

    ‘Bloemenvaas’ olieverf op doek. Getekend; Petit. Met schade aan het doek, te restaureren.

    ‘Flower vase’ oil on canvas. Signed; Petit. With damage to the canvas, in need of restoration.
    No longer available
    Dim. 32/24 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #105

    Een 18e eeuws gesculpteerd houten polychroom Mariabeeld, rechterhand manco.

    An 18th-century carved wooden polychrome statue of Mary, right hand missing.
    No longer available
    Dim. h 39.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #226

    Een kleine secretaire in Georgian stijl in 2 delen.

    A small secretary in Georgian style in 2 parts.
    No longer available
    Dim. 77 x 65 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #573

    Een set van twee theekopjes met schoteltjes. Van blauw-wit en meerkleurig Chinees porselein. Het meerkleurig setje heeft een haarlijn.

    A set of two teacups with saucers. Made of blue and white and multicolored Chinese porcelain. The multicolored set has a hairline crack.
    No longer available
    Dim. Hoogte 4, Ø 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #485
    Naïn

    Een Perzisch karpet van wol en zijde met een floraal motief.

    A Persian carpet made of wool and silk with a floral motif.
    No longer available
    Dim. 125 x 92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #500

    Een 18 kt platina en geelgouden ring bezet met een centrale Columbiaanse smaragd gewicht van +- 2 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    An 18 kt platinum and yellow gold ring set with a central Colombian emerald weighing approximately 2 ct. and with diamonds totaling approximately 0.60 ct.
    No longer available
    Dim. 6,79 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #406

    Een gefineerde houten commode met 3 laden.

    A veneered wooden chest of drawers with 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 88 x 125 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #174
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    ‘Au Marche’, een monochrome ets. Getekend; J. De Bruycker.

    'Au Marche', a monochrome etching. Signed: J. De Bruycker.
    No longer available
    Dim. 42/51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #447

    Oud Boeddhabeeld van metaal.

    Old Buddha statue made of metal.
    No longer available
    Dim. H 22 cm
    Estimate: € 180 / 280
  • #34
    Yvonne Guns

    ‘Bloementuin met stokrozen’, olieverf op doek. Getekend.

    "Flower garden with hollyhocks", oil on canvas. Signed; Y. Guns.
    No longer available
    Dim. 43/53 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

Veiling volledig, 600 loten. Tentoonstelling:  vr. 24 & zat. 25 Oktober van 10.00 tot 17.00

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More