Similar lots by type
-
#43Een set van 3-in-1 Chinees porseleinen bloempotjes.
A set of 3-in-1 Chinese porcelain flower pots. -
#73Een lot van 4 stuks Aziatische beeldjes, diverse materialen in de stijl van jade.
A lot of 4 Asian figurines, various materials in the style of jade. -
#50Een lot Chinees porselein bestaande uit een Swatow schotel met phoenixen, op de oude manier gefabriceerd, naar de Ming Dynastie met vervaagd decor, een bord met bloemdecor, een kom, een klein schaaltje en een dekselpotje, alsook 2 houten voetjes.
A lot of Chinese porcelain consisting of a Swatow dish with phoenixes, manufactured in the old way, in the style of the Ming Dynasty with faded decoration, a plate with floral design, a bowl, a small dish, and a lidded pot, as well as 2 wooden stands. -
#76Een grote porseleinen apothekersvijzel met stamper.
A large porcelain mortar and pestle used in pharmacies. -
#104Een kleine Chinese gemberpot, late Qing dynastie, op houten sokkel. Het deksel is gelijmd, stukjes manco. Toegevoegd een recentere gemberpot.
A small Chinese ginger jar, late Qing Dynasty, on a wooden base. The lid is glued, pieces missing. Included is a more recent ginger jar. -
#153Een set van 2 Chinese blauw-witte porseleinen vazen met kinderen in het decor.
A set of 2 Chinese blue and white porcelain vases with children in the decoration. -
#78Een lot van 4 Chinese porseleinen vazen, 3 met deksel en houten sokkel.
A lot of 4 Chinese porcelain vases, 3 with lids and wooden base. -
#65Een lot van 2 Aziatische beeldjes, een leeuw en een draak, diverse materialen in de stijl van jade.
A lot of 2 Asian figurines, a lion and a dragon, made of various materials in the style of jade. -
#62H. LingeroEen set van 2 polychrome plaasteren boeksteunen in Chinese stijl, onderaan gemerkt.
A set of 2 polychrome plaster bookends in Chinese style, marked at the bottom. -
#108Twee Chinese vazen van porselein als lampenvoeten.
A pair of Chinese porcelain vases as lamp bases. -
#139Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met floraal decor. 1 met 6-hoekige vorm, onderaan gemerkt.
A lot of 2 Chinese porcelain vases with floral decoration. 1 with hexagonal shape, marked at the bottom. -
#140Een groep van 7 stuks recent Cantonnees decor schalen , kommen en dekselvaasjes . Onderaan gemerkt .
group of 7 recent Cantonese decor bowls, bowls and vases with lids. Marked at the bottom. -
#83Een lot Chinees porseleinen borden, 4 meerkleurige en 4 blauw-witte. Enkele haarlijntjes.
A lot of Chinese porcelain plates, 4 polychrome and 4 blue and white. Some hairlines. -
#105Een set van twee Capodimonte beeldjes met filatelie als onderwerp. Het kleinste beeldje is getekend; Tyche “Bruno”.
A set of two Capodimonte figurines with philately as the subject. The smaller figurine is signed; Tyche "Bruno". -
#109Set van 3 Chinese kraagvaasjes, versierd met vechtende draken. 1 vaas in goede staat, 2 zijn gelijmd waarvan 1 enkele kleine stukjes mist.
Set of 3 Chinese collar vases, decorated with fighting dragons. 1 vase in good condition, 2 have been repaired with one missing a few small pieces. -
#150Een tafellamp met voet in Chinese stijl, décor a la main. Faina en flora op zalmroze achtergrond.
A table lamp with a Chinese-style base, hand-painted decoration of fauna and flora on a salmon pink background. -
#30Een lot van 2 Khukuri hakmessen.
A lot of 2 Khukuri chopping knives. -
#165RheinEen tafellamp en een porseleinen Rheinvaas als voet en wijnrode kap.
A table lamp with a porcelain Rhine vase base and a wine red shade. -
#53Een Chinees schaaltje in spinazie-jade. Toegevoegd een onyx schaaltje.
A Chinese bowl in spinach jade. Included is an onyx bowl. -
#93GoebelPeriod: 1974Een vintage handbeschilderd bord, Flight into Egypt, Janet Rolson voor Goebel. 1974.
A vintage hand-painted plate, Flight into Egypt, Janet Rolson for Goebel. 1974. -
#111Een vintage Italiaanse sommelier set, messing en zilver, uitgebracht circa 1970 voor het Associazione Italiana Sommelier, (gemerkt ais), bestaande uit een dienblad, een ijsemmer, een flessenkoeler (of kwispedoor) en een kaviaar schaaltje. Zilvermerken: 925, alsook 800, MI (Via Delle Asole 4 - Milano) Toegevoegd een ijstang.
A Chinese blue and white kendi, decorated with mythological birds and flowers. Marked at the bottom. -
#166MizukoEen Japans porseleinen schoteltje. Onderaan gemerkt “Mizuko Japan”.
A Japanese porcelain saucer. Marked "Mizuko Japan" at the bottom. -
#84Een schaal met deksel uit papier-maché met Chinese draken gedecoreerd. Schade onderaan.
A papier-mâché bowl with lid decorated with Chinese dragons. Damage at the bottom. -
#74Een lot Chinees porselein bestaande uit een beeldje van een man (schade aan de drakenkop), een dekselpotje op houten sokkel en een theekannetje.
A lot of Chinese porcelain consisting of a figure of a man (damage to the dragon's head), a lidded pot on a wooden base, and a tea pot.
Other lots in this auction
-
#2Een set van 5 porseleinen borden met Nederlandse wapenschilden: Holland, Gelderland, Overijssel, Utrecht en Groningen.
A set of 5 porcelain plates with Dutch coats of arms: Holland, Gelderland, Overijssel, Utrecht, and Groningen. -
#14Een blauw-witte porseleinen vaas.
A blue and white porcelain vase. -
#117Een lot van vier antieke metalen voorwerpen, waaronder een kunstig bewerkte karaf, een sierlijke dekselpot, een verzilverde vaas en een gedetailleerd beeld van een haan.
A lot of four antique metal objects, including an intricately decorated decanter, an elegant lidded pot, a silver-plated vase, and a detailed rooster figurine. -
#335F.T.Een druiventonnetje met onderschaal en likeurset in Vlaams aardewerk. ‘Belgium 126’. Met zes ‘glaasjes’ waarvan één gebroken.
A grape barrel with undersaucer and liqueur set in Flemish earthenware. 'Belgium 126'. With six 'glasses', one of which is broken. -
#70Twee vazen en één kruik van Vlaams aardewerk. Toegevoegd een Duitse gres vaas met bladmotieven.
Two vases and one pitcher of Flemish earthenware. Added a German stoneware vase with leaf motifs. -
#71Een set van 2 vintage Philips telecommunication speakers van een intercomsysteem.
A set of 2 vintage Philips telecommunication speakers from an intercom system. -
#170Een klein Chinees houten sokkeltje met gesculpteerd decor in het blad onder glas en drakenkoppen op de hoeken.
Petit socle en bois à décor sculpté dans la tablette sous verre. Têtes de dragon sur les coins. Travail chinois. -
#61Een vaas van geslepen Boheems kristal. Rood in de massa gekleurd.
A vase made of cut Bohemian crystal. Colored in red in the mass. -
#235Een ronde verlengbare tafel met vier stoelen in Lodewijk XVI stijl. De stoelen zijn licht gepatineerd met olijfgroene bekleding. De tafel heeft een beetje schade aan het blad.
A round extendable table with four chairs in Louis XVI style. The chairs have a light patina with olive green upholstery. The table has some damage to the top. -
#63Een lot van 3 honden uit kunsthars, Dog studies by Leonardo. 2 met OVP.
A lot of 3 resin dogs, Dog studies by Leonardo. 2 with original packaging. -
#137Een vintage transformator voor een slot-car racebaan in originele verpakking.
A vintage transformer for a slot car race track in its original packaging. -
#176Een kruik van bruin geglazuurd steengoed. Klein letsel aan de bek.
A jug of brown glazed stoneware. Small injury to the spout.




