#186Roco 43320
Een stoomlocomotief met vaste tender van de Deutsche Bundesbahn. Schaal HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 50/60 -
#239Tamiya 35063
“Russische KV-II Gigant”. Een modelbouwkit op schaal 1/35. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 15/20 -
#9
“Miniaturbahnen”. Een groot lot uitgaven van het Duitse gespecialiseerde tijdschrift. Jaren ‘60 tem ‘80.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 15/20 -
#202Roco 46614 & 46755
Twee open goederenwagons met cargo en twee platte goederenwagons van de Deutsche Reichsbahn voor spoortype HO. In originele dozen. Telkens één wagon zonder wielen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 15/20 -
#290Walthers 932-5352
Een Jordan spreader voor spoortype HO. Machine gebruikt voor het verspreiden van grind of het ruimen van sneeuw. Als bouwpakket. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Estimate: € 15/20 -
#105Italeri 272
“BT-5 lichte Sovjettank”. Een bouwpakket op schaal 1/35. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Estimate: € 15/20 -
#219Roco Minitanks 181; 391; 246; 279 & 484
Een lot van vijf modelvoertuigen op schaal HO:- Leopard A1A1 tank.- M60 tank.- Magirus-Deutz Jupiter truck.- M16 U.S. Half-track.- M35A2 truck.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 15/20 -
#51Bemo 4210; 4211 & 4010
Een lot van zestien linkse en twaalf rechtse spoorwegwissels voor spoortype HO-m. We voegen er een wissel voor spoortype HO-e aan toe. In vijftien originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 20/30 -
#298Woodland Scenics TK-23; TK-24; TK-25 & TK-26
“Five pine trees”, “Two big old trees”, “Three hardwood trees” & “Hedge row scene”. Drie modelbouwsets voor landschappen. Compleet en in originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 10/15 -
#327Dinky Toys 190
“Caravan”. Een modelvoertuig n originele doos. Wieltjes afgeplat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 20/30 -
#304Dinky Toys 131
“Cadillac Eldorado”. Een modelauto. Wieltjes afgeplat.
#271Trix 24900
Drie gesloten goederenwagons van de Union Pacific voor soortype HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 15/20