#558Een paar Franse faience borden.
#496Een massief kersenhouten secretaire met 2 grote en binnenin 6 kleine laden.
#441KostkaEen paar craquelé porseleinen tafellampen met kunststoffen kap. Draagt label “Made in France, Kostka”.
#456Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.
#88Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
#633MLEen bronsgepatineerd aardewerken beeldengroep op marmeren sokkel, gemonogrammeerd ML.
A bronze-patinated terracotta group of sculptures on a marble base, monogrammed ML.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#61Een lot van 14 divers, meerkleurige Dymkovo, Russische volkskunst, figuratieve kleibeeldjes. 19e-20e eeuw. Enkele met barst en herstelschade.
#700Drie zijden sjaals gemerkt. Gigue, 96 x 96 cm, Scapa 69 x 65 cm, Armani 85 x 85 cm.
#328“Boerenkoppel”, een set van 2 beeldjes in Vlaams aardewerk.
#692Een rumtopf van meerkleurig Duits steengoed. Zonder lepel.
#699Blauw wit bord met een handgeschilderd decor.
#368Een grote vintage groen geglazuurd aardewerken vaas.
#674Een vaas van geglazuurd aardewerk.
A glazed earthenware vase.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#512Een Afrikaans terracotta hoofd van de Nok stam op sokkel.
A German tea set with blue decoration and silver. Complete for six people.No longer availableEstimate: € 45 / 60
#86Een antieke massief grenen tafel met uitschuifbaar blad met verborgen vak.
An antique solid pine table with extendable leaf with hidden compartment.No longer availableDim. 80 x 118 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#247Een Belgisch officierssabel met opschrift Pour le Roi et la Patrie.
A Belgian officer's sabre with the inscription "For the King and the Fatherland".No longer availableDim. l 106 cm zonder schedeEstimate: € 100 / 150 -
#222Jos StokbroeckxPeriod: 1898-1968“Twee bomen op de heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Two Trees on the Heath." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 78 x 68 cmEstimate: € 150 / 250 -
#438Een uit vulkanisch gesteente gesculpteerd beeldje van een staand figuur, in precolumbiaanse stijl.
A statue of a standing figure carved from volcanic stone, in a Pre-Columbian style.No longer availableDim. 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#401Lego TechnicEen lot van 3 vintage Lego Technic speelsets. Nummers; 8851, 8090 & 8700, in originele dozen met handleiding.
A lot of 3 vintage Lego Technic play sets. Numbers; 8851, 8090 & 8700, in original boxes with manuals.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#286Pierre VandelPeriod: 1970Een vintage vierkante salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel.
#227Een ovaal marmeren mannenprofiel. Draagt signatuur ‘de Fierland 1866’.
An oval marble male profile. Signed ‘de Fierland 1866’.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#636Een grote cachepot van Chinees porselein met decor van kraanvogels.
#408Een spekstenen beeld van een Chinese ‘onsterfelijke’.
A soapstone statue of a Chinese 'immortal'.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#522Booths "Old Dutch"Engels porseleinen servies, volledig voor 12 personen., versierd met kleurrijke bloemenmotieven in een traditionele stijl.
English porcelain dinnerware set, complete for 12 persons, decorated with colorful floral motifs in a traditional style.No longer availableEstimate: € 120 / 200