Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie antieke merklappen, waarbij één gedateerd 1756.

Een lot van drie antieke merklappen, waarbij één gedateerd 1756.

Un lot de trois échantillonneurs antiques dont un daté de 1756.
Dim. 52 x 56; 44 x 29 & 44 x 28 cm
SKU: 2311210664.
Auction day: 24 November 2021 19:00
Catalogue #664
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #640
    Goebel, Germany

    Een lampenvoetje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Kleine schilfer aan een haarlokje.

    Un pied de lampe en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué. Petit éclat sur une mèche de cheveux.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #63

    Een albasten portiekpendule met verguld bronsbeslag. Wijzerplaat gemerkt Dumont à Paris. Tijdperk Directoire.

    Une pendule portique en albâtre avec garnitures en bronze doré. Marque Dumont à Paris. Epoque Directoire.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #151

    Ivoren slagtand. 4,45 kg. 117 cm buitenlengte. Met citescertificaat.

    Défense en ivoire. 4,45 kg. Longueur extérieure 117 cm. Avec certificat cites.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 800
  • #330

    Een geborduurd Kasjmier tafelkleedje met een botehmotief rond een centraal medaillon. Iran, omstreeks 1900.

    Une nappe en cachemire brodée d'un motif boteh autour d'un médaillon central. Iran, vers 1900.
    No longer available
    Dim. 120 x 92 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #551

    Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Vase tulipe en trois parties en porcelaine blanche monochrome d'après le blanc de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 85 / 95
  • #78

    “In de studiekamer”. Een XVIIIe eeuws tegettableau, opgebouwd uit zes mangaantegels.

    Dans l’étude. Un tableau de carreaux du XVIIIe siècle, composé de six tuiles de couleur manganèse.
    No longer available
    Dim. 30 x 44 (m.k.)
    Estimate: € 350 / 450
  • #600
    Goebel, Germany

    “Schoolmeisje” & “Meisje in wagentje”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van Nina Marco.

    Écolière & Girl in trolley. Une paire de figurines en biscuit multicolore de la série Nina Marco.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 9 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #62
    Antoon Herckenrath
    Period: 1907-1977

    Drie gravures. “Metropolis, proef van afdruk” (44 x 35 cm), gesigneerd en gedateerd 1935 buiten de plaat (enkele lijmsporen buiten de plaat). “Stijn Streuvels” (23 x 16 cm), gesigneerd buiten de plaat. “Voorjaar - bep. opl.” (22 x 16,5 cm), gesigneerd buiten de plaat.

    Trois gravures. Metropolis, épreuve d’artiste. (44 x 35 cm), signée et datée 1935 hors planche (quelques traches de colle hors planche). “Stijn Streuvels” (23 x 16 cm), signée hors planche. “Printemps, éd. limitée” (22 x 16,5 cm), signée hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #395

    Een paar gepatineerde houten kandelaars. Tijdperk Lodewijk XVI.

    Paire de bougeoirs en bois patiné. Epoque Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #242

    “Schepen voor een rede”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Navires devant la rade. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #254

    “Verkopers op het ijs” Olieverf op paneel. Gesigneerd. In fijn gebeeldhouwd eikenhouten lijst van rond 1800. Het schilderij recenter.

    “Vendeurs sur la glace” Huile sur panneau. Signée. Encadré de chêne finement sculptée d'environ 1800. La peinture plus récente.
    No longer available
    Dim. 37 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #143

    Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.

    Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H.97 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 November 2021

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op vrijdag 19 & zaterdag 20 november van 10.00u tot 17.00u

23 November 2021 19:00
24 November 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 November 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More