Een lot van drie Art Deco sets boekensteunen. Waarvan één van onyx, één marmer en een houten set.

A lot of three Art Deco sets of bookends. One made of onyx, one of marble, and one wooden set.
Dim. h 15 cm
SKU: 2801250038.
Auction day: 28 January 2025 19:00
Catalogue #38
Estimate: € 60 / 80

  • #76

    Een massief eikenhouten schildersezel afkomstig van Jan Van Puijenbroeck. Toegevoegd een boek met zijn werken hierin afgebeeld.

    A solid oak painter's easel from Jan Van Puijenbroeck. Included is a book showcasing his works.
    Dim. 170 x 54 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #127

    Een WW1 Cavalerie sabel, met dubbelzijdig gegraveerd lemmet. Gustav Rannenbergh Hannover.

    A WW1 Cavalry saber, with double-sided engraved blade. Gustav Rannenbergh Hannover.
    Dim. L 98 cm
    Estimate: € 360 / 420
  • #149
    Herman Frederick Carel Ten Kate

    “De onbetaalde rekening.” Een aquarel op papier. Links onder gesigneerd.

    "The unpaid bill." A watercolor on paper. Signed on the lower left.
    Dim. 16,5 x 24 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #78
    Cristallerie Lorraine

    A vintage crystal glass bowl in organic shape. Marked at the bottom.
    Dim. 19 x 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #34

    Een lot van 4 litho’s. “Panorama van Antwerpen”, Hypsos 1914, Nationaal Scheepvaartmuseum, uitgave bij “Waar is de tijd, Antwerpen 20e eeuw”.

    A lot of 4 lithographs; "Panorama of Antwerp", Hypsos 1914, National Maritime Museum, published in "Where is the time, Antwerp 20th century".
    Dim. 35 x 100cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #225

    Een hoekvitrinekastje in mahoniefineer.

    A corner display cabinet in mahogany veneer.
    Dim. 182 x 63 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #83

    Een lot van 5 boeken met oude postkaarten van Antwerpen en omgeving met als thema’s straten, huispoorten, standbeelden, panorama’s, rampen en de zoo. Circa 1900 tot .... Toegevoegd een los lot postkaarten en foto’s.

    A lot of 5 books with old postcards of Antwerp and its surroundings depicting themes such as streets, house gates, statues, panoramas, disasters, and the zoo. Approximately from 1900 to .... Added a separate lot of postcards and photos.
    Estimate: € 100 / 150
  • #97
    Topazio Casquinha

    Een karaf in geslepen kristal en zilveren voet en hals in art nouveau stijl.

    A decanter in cut crystal with a silver base and neck in the Art Nouveau style.
    Dim. h 30 cm 925‰
    Estimate: € 150 / 200
  • #29
    V. D. Oever

    “Kustzicht”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd VD Oever.

    "Coastal View", a painting, oil paint on board, signed VD Oever.
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #211
    Capo di Monte

    Een groep in meerkleurig porselein voorstellend 2 vissende zwervers, gemerkt Sartori, Capo Di Monte. Op houten sokkel. Minieme schade.

    A group in polychrome porcelain depicting 2 fishing beggars, marked Sartori, Capo Di Monte. On wooden base. Minimal damage.
    Dim. 35 x 47 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #377

    Een polychroom porseleinen bord met decor van figuren.

    A polychrome porcelain plate with a design of figures.
    Dim. Ø 38 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #411

    Een grote oude Chinese gemberpot met het geluksteken. Houten deksel. Niet gemerkt.

    A large antique Chinese ginger jar with the lucky symbol. Wooden lid. Unmarked.
    Dim. h 32 x Ø 25 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00