Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie beeldjes, waarbij één van monochroom wit biscuit, één van meerkleurig biscuit en één van kunststof.

Een lot van drie beeldjes, waarbij één van monochroom wit biscuit, één van meerkleurig biscuit en één van kunststof.

Un lot de trois figurines, une en biscuit blanc monochrome, une en biscuit multicolore et une en plastique.
Online only
Dim. h: 22; 27 & 34 cm
SKU: 2806210112.
Categories: Biscuit, Kunststof, Online Only.
Auction day: 28 June 2021 22:00
Catalogue #112
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #272

    “Stilleven met bloemenvaas en beeldje”. Een onvoltooid werk, olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    Nature morte avec vase à fleurs et figurine. Oeuvre inachevée, huile sur panneau. Pas de signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 61 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #134

    Een paar boekensteuntjes van composiet in de vorm van kindjes in een stoel.

    Une paire de serre-livres composites en forme d'enfants dans une chaise.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #129

    Een reproductie van een Russisch icoon.

    Une reproduction d'une icône russe.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 21 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #109

    Twee stuks blauw en wit aardewerk, bestaande uit een sierbord van Boch en een schenkkan met schotel. De tweede beschadigd.

    Deux pièces de poterie bleue et blanche, composées d'une assiette décorative de Boch et d'une cruche avec soucoupe. La seconde est endommagée.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #117

    “Drinker”. Een houten beeldje. Spaans werk.

    Buveur. Une figurine en bois. Travail espagnol.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #78

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.

    Un tapis oriental en laine noué à la main. Usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 202 x 132 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #689

    Een paar kandelaars van geperst glas.

    Une paire de bougeoirs en verre pressé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #206

    Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.

    Trois reproductions d'après les eaux-fortes de Dirk Baksteen.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13,5 x 7,5 & 25 x 31 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #121

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemenvazen. Barst en restauraties over de hals.

    Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de vases à fleurs. Fissure et restaurations sur le col.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #142
    The Leonardo Collection

    Een zwaan van kunststof. Onderaan gemerkt. 1996.

    Un cygne en plastique. Marqué en bas. 1996.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #14

    Een vierkante Duitse wandklok.

    Une horloge murale allemande carrée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #276

    “Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.

    Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21,5 x 28,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #277

    “Het huwelijk”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    Le Mariage. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39,5 x 29,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #301

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.

    No longer available
    Online only
    Dim. 202 x 132 cm
  • #214

    Een reproductie naar een werk van Jozef Geirnaert.

    Une reproduction d'après une oeuvre de Jozef Geirnaert.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 110 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #275
    Segers

    “Landschap met visser en kerk in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage avec pêcheur et église en arrière-plan. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 100 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #218
    Jean Faucq
    Period: 1900-1978

    “Grote Markt Brussel”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Grand Place Bruxelles”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #124

    Een paar verzilverd messingen kandelaars in barokke stijl.

    Une paire de bougeoirs en laiton argenté de style baroque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #148
    Capodimonte

    Een paar groepen van meerkleurig Italiaans biscuit. Gemerkt onderaan.

    Quelques groupes de biscuits italiens multicolores. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #283

    Een paar zichten op Brugge, olieverf op doek. Gesigneerd.

    Quelques vues de Bruges, huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #255

    Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een muzikantje, een Saksisch groepje met een koppel, een een allegorisch beeldje op de oogst (basis gerestaureerd) en een vaasje van Limoges.

    Lot de porcelaine multicolore, composé d'un musicien, d'un groupe saxon avec un couple, d'une statue allégorique sur la moisson (socle restauré) et d'un vase de Limoges.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 18 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #154
    Schoengans naar L. Van Opstal

    “De kathedraal van Antwerpen”. Een oude lithografie.

    La cathédrale d'Anvers. Une ancienne lithographie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #288

    “Nieuwe Kerk, Delft, Westgevel”. Een zeefdruk achter glas (hoekje afgebroken).

    Nieuwe Kerk à Delft. Sérigraphie sous verre (un coin cassé).
    No longer available
    Online only
    Dim. 119 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #111

    Drie gebeeldhouwde Afrikaanse beeldjes. Eén voetje gerestaureerd.

    Trois figurines africaines sculptées. Un pied restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 & 36 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #146

    Een zilveren ring met een centrale turkoois.

    Une bague en argent avec une turquoise centrale.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16,32 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #83

    Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”

    Un lot de quatre reproductions du XIXème siècle. “Cheval qui se nourrit”, “, Chapelle sur la rive”, “ Bétail dans le pré”, “Lac de montagne”.
    No longer available
    Online only
    Dim. 53 x 42,5 cm x 3
    Estimate: € 60 / 80
  • #104

    Een reproductie van het XVIIe eeuws zicht op de rede van Antwerpen van Vrients.

    Une reproduction d’une vue du XVIIe siècle de la rade anversoise par Vrients.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 119 cm (met kader)
    Estimate: € 25 / 35
  • #284
    Frank-Ivo Van Damme

    “Onberekenbare sprong”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 60/80.

    “Saut incalculable”. Gravure. Signée et numérotée 60/80.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #13
    Lightolier

    Een designlampje met uitschuifbaar lichtje.

    Une lampe design avec une lumière glissante.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #87
    Maria Rombouts

    “Stilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #77
    GDV, Bruère

    Een porseleinen vijzel met stamper.

    Un mortier et un pilon en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #157

    Een verzilverd metalen waterkan.

    Un pichet à eau en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #269
    Erika Chaffart

    “Wezen”. Tekening. Gesigneerd.

    “Créature”. Dessin. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 29 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #164

    Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.

    Une cloche en cristal incolore taillé sur une soucoupe. Bord endommagé.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 & 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #79

    Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit “Antonio”, een beeldje van Swarovski uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron (Eén vingertje manco), een kandelaar van Villeroy & Boch, een geslepen karaf en een een sierglas op voet met kelk van blauw glas en geslepen kralen in lood.

    Lot d'objets en cristal, composé de Antonio , une statue de Swarovski de la série Magic of dance d'après un dessin de Martin Zendron (Un doigt manque), un chandelier de Villeroy & Boch, une carafe taillée et un verre d'ornement à pied avec calice de verre bleu et perles taillées en plomb.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 - 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #123

    Een dubbele Luba fetisj bekleed met linnen, veren en spiegels. DRC.

    Un double fétiche Luba vêtu de lin, de plumes et de miroirs. RDC.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2021

Op Maandag 28 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday June 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 June 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More