#36
Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.
#531Yves LohéPeriod: °1947
“Clown”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
Clown. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 400/500 -
#443
Een gepolychromeerd Afrikaans masker van hout, stro en stof.
Un masque africain polychrome en bois, paille et tissu.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#676
Een klein handgeknoopt Perzisch wollen kleedje.
#379
“Liège”. Een ingekaderde kaart.
#301
Een porseleinen lampenvoet met blauw glazuur.
#47
Een smeedijzeren tafellampje met een gesatineerde kap.
#636
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#71
Een lot van vijf zeeschelpen.
Un lot de cinq coquillages.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#111
Een bronzen wandplaquette met een koe in hoogreliëf. Omstreeks 1900.
#259
L'Interdit. Un dessin à la plume sur papier. Attribué à Alfred Ost. Sans monogramme.No longer availableDim. 36,5 x 28,5 cmEstimate: € 60/100 -
#402
Un étui chinois antique brodé avec du brocart d'or et avec une grue dans le décor.No longer availableDim. 16 x 10 cmEstimate: € 80/100