Similar lots by type
-
#292Longwy
Een bord van meerkleurig aardewerk met een meerkleurig decor van kwartels in een cartouche op een achtergrond van bloemen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. Ø: 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#272
“Windhond”. Een groepje van aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#66
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 10 / 15 -
#262
Een schemerlamp van aardewerk met blauw glazuur.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#72
Een achthoekige dekselvaas van aardewerk met een blauw-wit en verguld bloemendecor. Schilfer aan het deksel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 57 cmEstimate: € 25 / 35 -
#75
Een grote knobbelvaas en een klein bordje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 51; Ø: 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#59
Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een klein vaasje met bloemendecor, een deels verguld Italiaans siervaasje op voet, een kop met schoteltje van Maastricht (haarscheur), een kannetje van Baudour (haarscheur) en een schenkpotje van Schramberg.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#121
Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleurig bloemendecor.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 & 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#68
“Vrouw met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#25
Twee kommen van Europees aardewerk met een meerkleurig Chinees decor.
Deux bols en faïence européenne à décor chinois polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. Ø: 19,5 & 20,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#116
Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 15 / 30 -
#51Richard AuriliPeriod: 1813-1914
Een vrouwenbuste van bruingepatineerd wit terracotta. Gesigneerd. Kleine schade aan het patina.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#71Mouzin Lecat & Cie., Nimy
Een theeserviesje van meerkleurig aardewerk met een reliëfdecor van bloemen en vogels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Estimate: € 25 / 40 -
#317Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#18
Een lot varia, bestaande uit een aardewerken pot, twee Engelse bordjes, een kobaltblauw vaasje en een modern kunstwerk van gips.
Lot varié comprenant un pot en grès, deux assiettes anglaises, un vase en bleu cobalt et un objet d’art en plâtre.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 10 / 12 -
#128Colbert
Een serveerschotel van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. l: 43 cmEstimate: € 15 / 20 -
#133
Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#73
Twee verschillende vazen van Delfts aardewerk met blauw-witte bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 47 & 34 cmEstimate: € 25 / 30 -
#46
Een lampenvoet van Chinees aardewerk in de vorm van een dekselvaas, gedecoreerd met een draak in reliëf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 59 cmEstimate: € 30 / 40 -
#74
Een dekselvaas van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 47 cmEstimate: € 10 / 15 -
#55
Een recente baardmankruik van geglazuurd aardewerk. Onderaan gestempeld.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 15 / 25 -
#282Royal Sphinx, Maastricht
Twee aardewerken cache-pots met Deltse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cm; Ø 18 cmEstimate: € 15 / 20 -
#278
Een theepot, koffiepot en suikerpot van Gouds aardewerk en verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#45le Dauphin, France
Een lampenvoet van wit- en goudgepatineerd plaaster of terracotta. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cm (Met kap)Estimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#102
acht boeken uit twee reeksen: “Gastronomie het hele jaar door” (Lente, zomer, herfst & winter, “De wijnen van Bordeaux”, “De wijnen van Bourgonië”, “De wijnen van Champagne” & “Koffie”.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#139
Een lot van tien reproducties van oude Belgische reclameaffiches. Ed. De Morgen, 1997.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#322209 S Electronic Philips
Een vintage automatische platenspeler met riemaandrijving. Werkende staat, maar aandrijfriem en stroomkabel (universele standaard) manco. 1974.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#217
Paar ingelijste portretten. XIXde eeuw.
Paire de portraits encadrés. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 40 / 80 -
#233
Lot boeken, bevattende:“De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. redelijke staat( harde kaft gedeeltelijk gelost)“Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus Corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, geen jaarvermelding ca. 1910. Binding gedeeltelijk gelost.“ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1(..)
Lot de livres dont:“De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. Etat raisonable (couverture partiellement détachée)“Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, ca. 1910. Reliure partiellement détachée.“ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1886. En français, i(..)No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#179Teurelinckx
Drie moeraslandschappen. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79 & ‘80.
“Trois paysages aux marais”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘79 et ‘80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#230
“Catalina”. Een modelboot met elektromotor. Schade.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#231
Een modelboot met elektromotor. Schade.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#315
Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een kelkvaas op geborsteld metalen voet, een groen en een blauw schaaltje en een klein groen bol vaasje. Bijgevoegd een geslepen kleurloze vierkante vaas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 7 - 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#62Lladro
Een geisha. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Letsel aan een hand.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. H. 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#60
Een bol dekselvaasje met een wit decor van bloeiende takken op blauwe fond. Met houten sokkeltje. Onderaan gemerkt. Gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 10 / 15 -
#107
Acht boeken, waarbij drie over huisdieren (kat, hond, paard), “Het bos en de mens” en de reeks “De vier seizoenen”. Uitgeverij Artis-Historia.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 30 / 50