Similar lots by type
-
#25
Twee kommen van Europees aardewerk met een meerkleurig Chinees decor.
Deux bols en faïence européenne à décor chinois polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. Ø: 19,5 & 20,5 cmEstimate: € 30/50 -
#55
Een recente baardmankruik van geglazuurd aardewerk. Onderaan gestempeld.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 15/25 -
#59
Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een klein vaasje met bloemendecor, een deels verguld Italiaans siervaasje op voet, een kop met schoteltje van Maastricht (haarscheur), een kannetje van Baudour (haarscheur) en een schenkpotje van Schramberg.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 19 cmEstimate: € 25/35 -
#18
Een lot varia, bestaande uit een aardewerken pot, twee Engelse bordjes, een kobaltblauw vaasje en een modern kunstwerk van gips.
Lot varié comprenant un pot en grès, deux assiettes anglaises, un vase en bleu cobalt et un objet d’art en plâtre.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 10/12 -
#272
“Windhond”. Een groepje van aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 30/40 -
#73
Twee verschillende vazen van Delfts aardewerk met blauw-witte bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 47 & 34 cmEstimate: € 25/30 -
#66
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 10/15 -
#72
Een achthoekige dekselvaas van aardewerk met een blauw-wit en verguld bloemendecor. Schilfer aan het deksel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 57 cmEstimate: € 25/35 -
#262
Een schemerlamp van aardewerk met blauw glazuur.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 30/40 -
#128Colbert
Een serveerschotel van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. l: 43 cmEstimate: € 15/20 -
#292Longwy
Een bord van meerkleurig aardewerk met een meerkleurig decor van kwartels in een cartouche op een achtergrond van bloemen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. Ø: 23 cmEstimate: € 50/60 -
#46
Een lampenvoet van Chinees aardewerk in de vorm van een dekselvaas, gedecoreerd met een draak in reliëf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 59 cmEstimate: € 30/40 -
#121
Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleurig bloemendecor.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 & 21 cmEstimate: € 40/60 -
#282Royal Sphinx, Maastricht
Twee aardewerken cache-pots met Deltse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cm; Ø 18 cmEstimate: € 15/20 -
#51Richard AuriliPeriod: 1813-1914
Een vrouwenbuste van bruingepatineerd wit terracotta. Gesigneerd. Kleine schade aan het patina.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 30/40 -
#68
“Vrouw met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 20/30 -
#133
Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#317Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#71Mouzin Lecat & Cie., Nimy
Een theeserviesje van meerkleurig aardewerk met een reliëfdecor van bloemen en vogels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Estimate: € 25/40 -
#74
Een dekselvaas van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 47 cmEstimate: € 10/15 -
#116
Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 15/30 -
#75
Een grote knobbelvaas en een klein bordje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 51; Ø: 21 cmEstimate: € 25/35 -
#45le Dauphin, France
Een lampenvoet van wit- en goudgepatineerd plaaster of terracotta. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cm (Met kap)Estimate: € 30/50 -
#278
Een theepot, koffiepot en suikerpot van Gouds aardewerk en verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#43
Een schaal van Italiaans glaspasta.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. b: 22 cmEstimate: € 20/25 -
#130
Een verzilverd metalen staand kruisbeeld en een kruisbeeld van verzilverd metaal en zwart perenhout (beschadigd). We voegen er een wandkruisbeeld aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 15/25 -
#176R. Brogniet
“Huizen aan de rand van een bergmeer”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage montagnard”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 40 x 26 cmEstimate: € 40/80 -
#157Leopold Van Esbroeck
“Profiel van een man.” Bronzen plaquette. Gesigneerd.
“Profile d’un homme”. Une plaquette en bronze. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 130.00 €Dim. 29 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#323PS-67 Scott
Een direct aangedreven platenspeler. Werkende staat. Cinch output.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/50 -
#192
Vijf lijstjes, waarvan een “épreuve d’artiste” door Julien Severin.
Cinq cadres dont une épreuve d’artiste par Julien Severin.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 20/30 -
#84
Een lot porselein, bestaande uit een vaas met een verzilverd decor van gebladerte en een dienblaadje met een meerkleurig bloemendecor in verzilverd montuur. Een handvat van het tweede te herstellen.
Un lot d'objets en porcelaine, comprenant une urne avec un décor de feuillage argenté et un petit plateau de service à décor fleuri et montures argentées. Une poignée de ce dernier est à réparer.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm Ø: 25 cmEstimate: € 20/30 -
#97
Zeven boeken uit twee reeksen: De Afrikaanse fauna, De woestijnen, De bergen, Abdijen van Europa, Natuurschoon van Europa, Kastelen van Europa & Parken en tuinen van Europa. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/45 -
#255I. Renier
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x 18 cmEstimate: € 10/15 -
#244Peter Bolfs
“Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 76 x 95 cmEstimate: € 40/60 -
#219R. Bosschaert
Vijf kleine litho’s met betrekking tot zeevogels. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 100/150 -
#104
Negen boeken, waarbij vier uit de reeks “Natuur in België” (Vijvers en moerassen, Bossen en wouden, Heide en venen, Kust en polders) en vijf uit de reeks “Abdijen en begijnhoven van België”. Uitgeverij Artis-Historia.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50