Similar lots by type
-
#159
Een meerkleurig porseleinen muziekgroepje. Oost-Duitsland.
Un groupe de musique en porcelaine multicolore. Allemagne de l'Est.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#231
Een houten veldezel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. l: 100 cmEstimate: € 20/25 -
#288
Een lot koper, bestaande uit een scheepskompas met lampje en acht diverse kannen en ketels. Beschadigingen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 25/35 -
#228Märklin
Een lot HO sporen, bestaande 22 rechte stukken (5106), waarbij 10 in originele doos, 11 bochten (5100), 8 lange bochten (5200) en een paar elektromagnetische wissels in originele doos (5202).
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 30/35 -
#254
Een lot van vijf antieke fotokaders. Eén beschadigd aan een bloem.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/25 -
#219
Een lot antiek messing, bestaande uit een olielampje, drie kandelaars, waarbij er twee een paar vormen, een vijzel met stamper, een koffiekan, een kruisbeeldje en een tabakspotje zonder deksel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/40 -
#294
Een lot verzilverd en wit metaal, bestaande uit een terrine, een kleine serveerschotel, een dienblad met houten handvatten, een onderzetter, enkele schaaltjes en een broodmandje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 30/35 -
#249
Een lot kleurloos glazen sierstukjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 12 & 17 cmEstimate: € 15/20 -
#298
Een lot bestaande uit acht vaasjes in diverse vormen en kleuren waarvan zes met de hand geblazen. Schade aan een van de vaasjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#50
“Maria met kind”. Een wassen beeld onder een glazen stolp.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 15/25 -
#162
Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#151
Een lot gegoten glas en kristal met amberkleurige motieven, bestaande uit twee vaasjes en drie verschillende asbakken.
Lot de verre coulé et de cristal aux motifs ambrés, composé de deux vases et de trois cendriers différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 5 - 20 cmEstimate: € 15/20 -
#213
Een halfrond gefineerd meubeltje met één deur. Schade aan het fineer en marmeren blad manco.
Meuble en placage semi-circulaire avec une porte. Dommages au placage et au plateau en marbre manquants.No longer availableOnline onlyDim. 83 x 165 x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#131
Vier verschillende vaasjes een melkpotje en een kaarsenhouder van blauw wit Delfst porselein.
Quatre vases différents, un pot à lait et un bougeoir en porcelaine de Delft bleu et blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 13 cm en kleinerEstimate: € 20/30 -
#148Daalderop, Tiel
Een koffie- en theestelletje van nederlands Tin bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot met suikerlepeltje, een melkkannetje, een theebusje en een lepelpotje. Onderaan gemerkt.
Un service à café et à thé Dutch Tin composé d'une cafetière, d'une théière, d'un sucrier avec une cuillère à sucre, d'un pot à lait, d'une boîte à thé et d'un pot à cuillère. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 8 - 22 cmEstimate: € 20/30 -
#226
Een lot van vier verschillende houten doosjes, waarbij één met bamboehouten scroll.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30/35 -
#246
Een lot verzilverd metalen bestek e.d., bestaande uit twee bekers, tien servetringen, een zoutvaatje, een theezeefje, een pollepel, een suikertangetje, een set van twaalf messen in etui, een pan op en een driedelig voorsnijbestek in etui.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 25/35 -
#262
Een kleine replica van een zaans klokje met gewichten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 30/35 -
#256
“Gutes Recht macht allzeit Knecht”. Een recent sierschotel van Duits porselein.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 10/16 -
#242
Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 5 - 31 cmEstimate: € 25/35 -
#224
Een gedraaide houten sokkel.
Un socle en bois tourné.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 83 cmEstimate: € 25/35 -
#257
Een lot bestaande uit negen oude houten soldaatjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 9 - 14 cmEstimate: € 30/35 -
#250
Twee kunststof ganzen. Eén snavel gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 53 cmEstimate: € 20/25 -
#270
Een lot boeken m.b.t. wijn:- De wijnen van Bordeaux. Etienne Van Steenberghe. Ed.; Artis-Historia- Spectrum Wijnatlas. Hugh Johnson. - Wijn encyclopedie. Christian Callec. Ed. Rebo- De Grote wijnen van Bordeax. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum- De goede wijnen van Loire, Elzas, Champagne. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum.- De grote wijnen van Bourgogne. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum.- 1001 wijnen die je moet geproefd hebben! Red. Neil Becket. Ed. Librero.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#240Becker, Brussel
Twee pillenplankjes met drie pillensnijders; twee met dertig en één met veertig kanalen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/30 -
#203
Een vrouwen- en een mannenhoofd op zuiltje. Zwartgelakt gietijzer.
Une tête de femme et une tête d'homme sur une colonne. Fonte laquée noire.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H:22cmEstimate: € 100/120 -
#215
Een lot van vier stuks monochroom wit biscuit, bestaande uit een groepje van een moeder met kind op bed (hoofdje gelijmd, handje manco), een siervaasje met een moeder met kind en diertjes (kleine beschadiging aan het nestkastje), een engeltje en een groepje met musicerende en dansende kindjes. Achteraan genummerd.
Lot de quatre biscuits blancs monochromes, composé d'un groupe d'une mère avec enfant au lit (tête recollée, main manquante), d'un vase décoratif avec une mère avec enfant et animaux (petit accident au nichoir), d'un ange et d'un groupe avec des enfants jouant de la musique et dansant. Numéroté au dos.No longer availableOnline onlyDim. H:12-16cmEstimate: € 40/50 -
#82H. Bequet, Quaregnon
Een sierschotel en twee geribde kalebasvazen van blauw-wit en verguld aardewerk. Onderaan gemerkt. Schotel met kleine randschilfer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 33 cm Ø: 33 cmEstimate: € 10/15 -
#48
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 15/25 -
#202Kaiser
“Herring Gull”. Gepolychromeerd biscuit. Gemerkt en genummerd. Limited Edition. Klein letsel aan de bek, opnieuw gelijmde sokkel.
Goéland. Biscuit polychrome. Marqué et numéroté. Édition limitée. Petite blessure à la bouche, socle recollé.No longer availableOnline onlyDim. L. 50 cmEstimate: € 15/25 -
#85Val Saint-Lambert
Twee verschillende vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Deux différents vases en cristal taillé partiellement colorés rouge dans la masse. Avec marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 69.00 €Dim. h: 18,5 & 20,5 cmEstimate: € 200/300 -
#260Portmeirion Pottery, Stoke-on-Trent
Een miniatuur kamerpot van creamware met een veelkleurig decor van een distelvink op een bloeiende tak (vijf reprises). Onderaan gemerkt. Jaren 60.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø 15,5 cmEstimate: € 20/30 -
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#227Camden
Een reeks van 17 borden van zachte pasta met blauw-wit decor en geaccoleerde rand.
Un ensemble de 17 assiettes à pâtes molles à décor bleu et blanc et bords festonnés.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. Ø: 24 cmEstimate: € 20/30 -
#14
Een vaas van groen en kleurloos glas. Lichte schade aan de rand
Un vase de verre vert et incolore. Dommages mineurs sur les bordsNo longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/25 -
#144
Een geborsteld metalen bureauklokje. Met inscriptie en datering 21-7-37. Engeland. Met sleuteltje.
Une horloge de bureau en métal brossé. Avec inscription et datation 21-7-37. Angleterre. Avec clé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 60/100