#120
No longer availableOnline only -
#98
Een lot oude postkaarten met zichten in België en Frankrijk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#29Antex 2911 B
Een startersset met een tenderlocomotief met twee wagons. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Estimate: € 65/80 -
#75
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 25 cm -
#129Märklin
Drie passagierswagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Estimate: € 25/35 -
#135Smekens
Een gebeeldhouwd eikenhouten piedestal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. h: 75 cm -
#13Märklin 3074
Een BR216 diesellocomotief van de Deutsche Bundesbahn voor spoortype HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 € -
#49
Een meisjesbuste van rozegepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#117Hubert Bequet
Een sierschotel van Belgisch aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cm -
#114Pe. De. (Pieter Dienes)
Een oude koffiemolen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cm -
#73
Een verguld bronzen wandplaquette met reliëfdecor. Als meubelmontuur.
No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 9,5 cm -
#111Bell & Howell
Een Super 8 handcamera met filmlicht in lederen tas. Bijgevoegd een filmmontageapparaat van Agfa.
No longer availableOnline only