#120
No longer availableOnline only -
#81
Een koekoeksklok van gesculpteerd hout. Te herstellen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 € -
#110
Een rond koperen dienblad met een handgeschilderd rozendecor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. Ø: 42 cm -
#45
“Boerenkoppel”. Twee beeldjes van meerkleurig Torhouts aardewerk. Eén bechadigd aan de basis.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 16 cm -
#13Märklin 3074
Een BR216 diesellocomotief van de Deutsche Bundesbahn voor spoortype HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 € -
#54
“Christus Koning”. Een gepolychromeerd en verguld porseleien groepje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cm -
#65
Een vaas van kleurloos kristal met getorste ribben.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 21 cm -
#95
Twee kannerjes van blauw glas met handgeschilderde decors en een vaasje van iriserend groen glas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 11 cm -
#41
Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm -
#4Märklin
Een 4-6-2 stoomlocomotief met getrokken tender van de Duitse spoorwegen met twee passagierswagons en een restauratiewagen. Schaal HO. Gebruikte staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 140.00 € -
#69
Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.
Bougeoir en laiton de style gothique. XIXe siècle. Montage à l’électricité amovible.No longer availableOnline onlyDim. H. 48,5 cmEstimate: € 200/240 -
#124
Een lotje van vier verschillende vaasjes van Thulin-aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 6 - 13 cm