Other lots in this auction
-
#88
Een lot tin, bestaande uit een lampvoet, een terrine met schaal en pollepel, een onderzetter en een kandelaar.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#127
Twee draken van kunststof, waarbij één als wandlamp. Beide met beschadigde vleugel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 67 & 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#34Märklin
Een lot van drie goederenwagons, uitgegeven door de ‘Märklin Club’. Edities ‘87, ‘91 en ‘99.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 28 / 35 -
#84
Ronde wandklok met houten omlijsting. In orde te brengen.
Horloge murale ronde à encadrement en bois. A restaurer.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#50
Een gelobde schotel van Imariporselein.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 31 cm -
#70Frank Meisler
“Jerusalem Chasma”. Een metalen kunstwerkje met een psalmtekst achter een deurtje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 16,5 cm -
#14
Een elektrische locomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Bijgevoegd zes verschillende goederenwagons, bestaande uit een tankwagen van Shell, een dieplader, een silowagen, een wagon met wijnvaten, een koelwagen en een bananenwagen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 € -
#61
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cm -
#69
Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.
Bougeoir en laiton de style gothique. XIXe siècle. Montage à l’électricité amovible.No longer availableOnline onlyDim. H. 48,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#99
Een lot XIXe eeuws Frans en Brussels porselein, bestaande uit een paar vazen met handgeschilderde decors, (Eén hersteld) en twee tazza’s met bloemendecors. een theeserviesje, schoteltjes, enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#93
Een kannetje van Luiks glas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 14 cm -
#19Märklin
Een uitgebreid lot oude modelsporen op schaal HO, waaronder kruisingen, wissels, enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €