#52
Een pot van Belgisch aardewerk met tinnen montuur.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 cm -
#22Märklin 4505; 6405 & 4627
Drie verschillende gesloten goederenwagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 25/35 -
#99
Een lot XIXe eeuws Frans en Brussels porselein, bestaande uit een paar vazen met handgeschilderde decors, (Eén hersteld) en twee tazza’s met bloemendecors. een theeserviesje, schoteltjes, enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#63
Een lot souvenirvoorwerpen van aardewerk, steen en brons, onder meer uit Griekenland.
No longer availableOnline onlyActive bid: 89.00 € -
#93
Een kannetje van Luiks glas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 14 cm -
#80
Een antiek lederen aktetas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 € -
#28Märklin
Een lot van drie open goederenwagons van de Franse spoorwegen op schaal HO. Zonder doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/40 -
#61
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cm -
#128Märklin
Twee gesloten goederenwagons “Mars” van de Nederlandse spoorwegen op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 € -
#127
Twee draken van kunststof, waarbij één als wandlamp. Beide met beschadigde vleugel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 67 & 54 cmEstimate: € 30/50 -
#86
Drie oude camera’s, bestaande uit een balgcamera van Kodak, een boxcamera van hawkeye en een Brownie. Allen in lederen tasje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#96
Een gevarieerd lot doodsprentjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €