#116
Een vroeg XXe eeuws bureaulampje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 30 cm -
#79
Een houten vrouwentorso.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 38 cm -
#25Märklin
Twee Duitse passagierswagons en een slaapwagen van de ‘Compagnie International des Wagons-lits’ op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Estimate: € 45 / 55 -
#47
Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
No longer availableOnline only -
#103Eduard Hueck
Een verzilverd metalen theepot met gegraveerd decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 26 cm -
#94
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee koffiekannen, een theepot, drie melkkannetjes, drie suikerpotten (één zonder deksel) en een bordverwarmer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 € -
#125
Een lot van zeven oude camera’s, waarbij twee Kodak’s, twee Voigtländers, een Zeiss Ikon, een Agfa Isolette en Aubilette. Bijgevoegd een lens van Akumar.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 100 / 150 -
#32Primex 4544; 4555 & 4581
Een lot van drie Duitse goederenwagons op schaal HO, bestaande uit een bananenwagen, een grindwagen en een tankwagen van Esso. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#122
Een lotje van vier verschillende vaasjes van Thulin-aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 8 - 13 cm -
#13Märklin 3074
Een BR216 diesellocomotief van de Deutsche Bundesbahn voor spoortype HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 € -
#120
#60
“La cage dorée. Een reisklokje in de vorm van een papegaai in een kooi. Zwitsers werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 10 cm