Een lot van drie etnische voorwerpen, bestaande uit twee aardewerken pijpen en een houten beeldje.

A lot of three ethnic items, consisting of two earthenware pipes and a wooden figurine.
Online only
Dim. Hoogte 27µ cm
SKU: 2306250004.
Categories: Aardewerk, Afrikaans, Hout.
Auction day: 23 June 2025 22:00
Catalogue #4
Estimate: € 20 / 30

  • #86
    Este

    Een Italiaanse geglazuurd keramische haan met florale decoratie. Gemerkt ESTE.

    An Italian glazed ceramic rooster with floral decoration. Marked ESTE.
    Online only
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #62

    Een Italiaanse handbeschilderde aardewerken terrine op schaal.

    An Italian hand-painted earthenware tureen on platter.
    Online only
    Dim. h 29 x Ø 37 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #63

    Een antieke houten naaidoos met marquetterie. De kussentjes zijn geherstoffeerd.

    An antique wooden sewing box with marquetry. The cushions have been reupholstered.
    Online only
    Dim. 12 x 29.5 x 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #51

    Een lot van 75 handbeschilderde houten eieren.

    A lot of 75 hand-painted wooden eggs.
    Online only
    Dim. h 7 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #88

    Een lot van drie Japanse gelakte doosjes met vogel & visdecor. Waarvan 1 met 12 sakeschaaltjes. We voegen er een beschadigde rond doosje aan toe.

    A lot of three Japanese lacquered boxes with bird & fish decoration. One includes 12 sake cups. We are adding a damaged round box to the lot.
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #54

    Een gesculpteerd houten beeld van een slang, stijgend rond een boom.

    A sculpted wooden statue of a snake coiling around a tree.
    Online only
    Dim. h 39.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #57

    Een oude wassen madonna in houten vitrine.

    An old wax Madonna in a wooden display case.
    Online only
    Dim. 46 x 39 x 17 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #42

    Set van 2 religieuze beelden. houten beeld van Christus en een wassen Maria onder stolp.

    Set of 2 religious figures. Wooden figure of Christ and a wax figure of Mary under glass dome.
    Online only
    Dim. Hoogte 47 cm
  • #118

    Terrine van blauw en wit geglazuurd aardewerk. Met een decor naar de 17e eeuw.

    Tureen of blue and white glazed earthenware. Decorated in the style of the 17th century.
    Online only
    Dim. H 26, B 34, D 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #21

    Een gevarieerd lot waaronder porselein en aardewerk bestaande uit 2 borden, P. Regout waarvan 1 gerestaureerd, een grote kom naar Chinees voorbeeld en een blauw schaaltje met vergulde decoratie, toegevoegd 2 engeltjes waarvan één gelijmd en 2 Afrikaanse briefopeners in hout en kunststof.

    A varied lot including porcelain and earthenware consisting of 2 plates, P. Regout of which 1 restored, a large bowl in Chinese style, and a blue dish with gilded decoration, accompanied by 2 angels, one glued, and 2 African letter openers in wood and plastic.
    Online only
    Dim. 9.5 x 25.5 cm (kom)
    Estimate: € 20 / 30
  • #94

    Een 19e-eeuwse vaas, geglazuurd aardewerk en koper, versierd met een watermolen.

    A 19th-century vase, glazed earthenware and copper, decorated with a watermill.
    Online only
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #65

    Een lotje vintage aardewerk bestaande uit een schaaltje en 3 vaasjes.

    A lot of vintage pottery consisting of a small dish and 3 vases.
    Online only
    Dim. h 20.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #18

    Een antiek houten kruisbeeld met verzilverde corpus.

    An antique wooden crucifix with a silver-plated corpus.
    Online only
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #107

    Een houten hangbord in reliëf, met twee ruiters en het opschrift; DEAUVILLE.

    A wooden hanging plaque in relief, depicting two riders and the inscription; DEAUVILLE.
    Online only
    Dim. 53/69 cm
    Estimate: € 20 / 35
  • #61

    Een Braziliaans dienblad met vlindervleugels.

    A Brazilian tray with butterfly wings.
    Online only
    Dim. 62 x 38 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #87

    Een lot van vier kleine houten voorraaddoosjes.

    A lot of four small wooden storage boxes.
    Online only
    Dim. Hoogte 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #53

    Een oude gesculpteerde massief eikenhouten ornament op metalen presenteersokkel.

    An old carved solid oak ornament on metal display base.
    Online only
    Dim. 56 x 39 x 12 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #74

    Een terrine met bijhorende schotel, Faiencerie de Longchamp.

    A tureen with matching dish, Faiencerie de Longchamp.
    Online only
    Dim. h 15 x Ø 24 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #59

    Lot van drie houten wandelstokken, waarvan 1 met een benen handvat.

    Lot of three wooden walking sticks, one with a bone handle.
    Online only
    Dim. Lengte 90 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #67

    Een replica vuursteen pistool.

    A replica flintlock pistol.
    Online only
    Dim. Lengte 45 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #85

    Een gevarieerd lotje porselein, biscuit en geglazuurd aardewerk bestaande uit een coupe, 2 vaasjes en 2 beeldjes. Toegevoegd een porseleinen set gemerkt H&C Chodau bestaande uit een langwerpige schaal, een klein schaaltje en drie potjes waarvan 1 met (beschadigd) deksel.

    A varied lot of porcelain, biscuit, and glazed earthenware consisting of a bowl, 2 vases, and 2 figurines. Also included is a porcelain set marked H&C Chodau, comprising a rectangular dish, a small dish, and three jars, one of which with a damaged lid.
    Online only
    Dim. 12x21x14 cm (coupe)
    Estimate: € 15 / 25
  • #25

    Een 19e eeuws kruisbeeld, hout en verzilverde stukken.

    A 19th-century crucifix, wood with silver-plated elements.
    Online only
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #92

    Paar blauw geglazuurde aardewerken eenden.

    Pair of blue glazed earthenware ducks.
    Online only
    Dim. Hoogte 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #90
    Corry Ammerlaan
    Period: °1947

    Een retro design vaas ontworpen door Corry Ammerlaan.

    A retro design vase designed by Corry Ammerlaan.
    Online only
    Dim. h 13 x Ø 23 cm
    Estimate: € 20 / 30

  • #146

    Een Japanse prent, geschilderd op zijde.

    A Japanese print, painted on silk.
    Online only
    Dim. 41 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #58
    KPM, Boch, Longwy, Petrus Regout

    Een lot van 7 borden bestaande uit 3 x Petrus Regout met SANA motief, 2 x Longwy expedition du Tonkin, 1 x Boch Freres Keramis Les Combles en 1 x KPM gemonogrammeerd AH.

    A lot of 7 plates consisting of 3 x Petrus Regout with SANA motif, 2 x Longwy expedition du Tonkin, 1 x Boch Freres Keramis Les Combles, and 1 x KPM monogrammed AH.
    Online only
    Dim. Ø 24.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #16

    Een blauw geglazuurde aardewerken cache-pot, hand made in France. Kleine schilfer.

    A blue glazed terracotta cache-pot, hand made in France. Small chip.
    Online only
    Dim. h 22.5 x Ø 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #106
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Rede Staketsel-Antwerpen”, een ets in passe-partout, zonder kader, gesigneerd, getiteld en genummerd buiten de plaat. Romain Malfliet, 38/100.

    "Rede Staketsel-Antwerp", an etching in mat, unframed, signed, titled, and numbered outside the plate. By Romain Malfliet, 38/100.
    Online only
    Dim. 20 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #113

    Een lot van 19e eeuwse boeken (12 x Franstalig en 1 x Nederlandstalig). Voornamelijk met een religieus onderwerp, ook enkele reisverhalen.

    A lot of 19th-century books (12 in French and 1 in Dutch). Mainly focused on religious topics, with some travel stories as well.
    Online only
    Dim. 19/12 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #39

    Lot Britse munten, jaren 70 tot begin 21ste eeuw. Omvat 67 één pond stukken.

    Lot of British coins, from the 1970s to early 21st century. Includes 67 one-pound coins.
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #70

    Een kleine opaline hanglamp, gevormd als een vlam.

    A small opaline pendant lamp, shaped like a flame.
    Online only
    Dim. Hoogte 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #160

    Landschapje met boerderij, olie op doek. Stijl Bob Ross. Onleesbaar gesigneerd.

    Landscape with farmhouse, oil on canvas. In the style of Bob Ross. Indecipherably signed.
    Online only
    Dim. 24/30 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #98

    ‘Vogel op bloesemtak’. Chinese prent op zijde.

    'Bird on Blossom Branch'. Chinese print on silk.
    Online only
    Dim. 37/27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #83

    Diepe schaal in rijkelijk versierd Chinees porcelein.

    Deep bowl in richly decorated Chinese porcelain.
    Online only
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #3

    Een gevarieerd lot van 4 koperen kandelaars, merendeels 19e eeuws.

    A varied lot of 4 brass candlesticks, mostly from the 19th century.
    Online only
    Dim. h 24.5 cl
    Estimate: € 30 / 40
  • #110
    Bernard De Pooter
    Period: 1883 - 1970

    “Landschap met waterpartij”. Olieverf op doek, getekend B. De Pooter.

    "Landscape with Water Feature". Oil on canvas, signed B. De Pooter.
    Online only
    Dim. 34/42 cm
    Estimate: € 20 / 30

Online-Only Varia 23 juni 2025

Op Maandag 23 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday June 23, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

23 June 2025 22:00