Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
Een lot van drie etsen, bestaande uit een zicht op de Kleine Zavel van Kurt Peiser; een zicht op De Lieve Vrouwentoren te Antwerpen van Romain Malfliet en een XVIIIe eeuwse Hollandse marine.

Een lot van drie etsen, bestaande uit een zicht op de Kleine Zavel van Kurt Peiser; een zicht op De Lieve Vrouwentoren te Antwerpen van Romain Malfliet en een XVIIIe eeuwse Hollandse marine.

Lot de trois eaux fortes comprenant une vue du Petit Sablon par Kurt Peiser, une vue de la Cathédrale d’Anvers par Romain Malfliet et une marine hollandaise du XVIIIe siècle.
SKU: 2508150034.
Category: Grafiek.
Auction day:
Catalogue
Estimate: € 30 / 40
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #69

    Een lot van zeven grafische werken, waaronder Masereel, Smits en Cantré.

    Lot de sept gravures dont oeuvres par Masereel, Smits et Cantré.
    Estimate: € 60 / 8à
  • #673

    Een lot van zestien filmaffiches met betrekking tot kinderfilms en komedies. O.a. “Un sac de billes”, “Monty Python’s The Holy Grail”, “Les Charlots”, ...

    Lot de seize affiches de cinéma comprenant des films d’enfants et des comédies dont “Un sac de billes”, “Monty Python’s The Holy Grail”, “Les Charlots etc.
    Estimate: € 70 / 100
  • #653

    Een lot van achttien filmaffiches voor Franstalige films.

    Lot de dix-huit affiches de cinéma comprenant des films français.
    Estimate: € 70 / 100
  • #579
    Staf De Smedt

    “Droomextase”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 36/200 buiten de plaat.

    “Extase de rêve”. Lithographie. Signée et numérotée 36/200 hors planche.
    Dim. 29,5 x 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #567

    Een lot van zevenenvijftig bioscoopaffiches voor erotische films.

    Lot de cinquante-sept affiches de cinéma comprenant des films érotiques.
    Estimate: € 150 / 200
  • #663

    Een lot van achtenveertig filmaffiches uit de jaren ‘60 en ‘70.

    Lot de quarante-huit affiches de cinéma des années 60 et 70.
    Estimate: € 150 / 200
  • #665
    Joe Colombo

    “Yellow Boby Trolley 1970”. Van ABS plastic en met drie wielen. Eerste reeks, met merk. Enige slijtage.

    “Yellow Boby Trolley 1970”. En plastique ABS et sur trois roues. Première série, avec marque. Quelques usures.
    Dim. H. 73 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #589

    “The race”. Lithografie. Gesigneerd, genummerd 12/45 en gedateerd ‘81.

    “The Race”. Lithographie. Signée, numérotée 12/45 et datée 1981.
    Dim. 52 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #92
    André Goezu

    Een reeks van vier ingekaderde etsen: “Lascaux” 42/60; “Ondes” 74/75; “Olympic” 25/30 en “Que séra” 34/50. Allen gesigneerd buiten de plaat.

    Suite de quatre eaux fortes encadrées: “Lascaux”, 42/60; “Ondes”, 74/75; “Olympic”, 25/30 et “Que sera” 34/50. Signées hors planche.
    Dim. 7,5 x 5,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #608

    Een lot van twaalf bioscoopaffiches voor overwegend Belgische films. We voegen er drie recentere affiches voor Amerikaanse producties aan toe.

    Lot de douze affiches de cinéma comprenant des films belges. Nous ajoutons trois affiches plus récentes de productions américaines.
    Estimate: € 50 / 80
  • #632
    Enk De Kramer

    Drie abstracte etsen. Allen gesigneerd en genummerd 1/1 buiten de plaat.

    “Trois eaux-fortes abstraites”. Singées et numérotées 1/1 hors planche.
    Dim. 16,5 x 12,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #52

    Een lot grafiek bestaande uit etsen en houtsneden met o.a. een reeks afbeeldingen van kerken uit het Waasland van Severin.

    Lot d’eaux fortes et des gravures sur bois comprenant e.a. une suite de représentation d’églises du Pays de Waes par Séverin.
    Estimate: € 40 / 6°
  • #354

    Twee damesportretten en een herenportret, resp. twee lithografieën en een houtskooltekening.

    Deux portraits de dame et un portrait d’homme, dont deux lithos et un dessin au fusain.
    Estimate: € 30 / 40
  • #379

    Een lot van zeven etsen, waaronder K. Peiser, F. Proost, H. Schaefels, ...

    Lot de sept eaux fortes dont oeuvres par K. Peiser, F. Proost, H. Schaefels etc.
    Estimate: € 35 / 50
  • #628

    Een lot van zestien bioscoopaffiches voor films met Jean Paul Belmondo en Louis de Funès.

    Lot de seize affiches de cinéma pour des films avec Jean Paul Belomonde et Louis de Funès.
    Estimate: € 50 / 60
  • #683

    Een lot van zesentwintig filmaffiches voor Amerikaanse films.

    Lot de vingt-six affiches de cinéma comprenant des films américains.
    Estimate: € 100 / 150
  • #598

    Een lot van elf bioscoopaffiches voor gevechtsfilms.

    Lot de onze affiches de cinéma comprenant des films de guerre.
    Estimate: € 55 / 65
  • #464

    Een reeks van dertien ingelijste prenten van ‘La Mode illustréé”.

    Suite de treize estampes encadrées de “La Mode Illustrée”.
    Estimate: € 80 / 120
  • #59

    Een oude topografische kaart van Brabant uit de XVIIIe eeuw. We voegen er een oude ets met een afbeelding van het Antwerps stadhuis aan toe. XVIIe eeuw.

    Carte topographique ancienne de Brabant du XVIIIe siècle. Nous ajoutons une eau forte du XVIIe siècle représentant l’hôtel de ville d’Anvers.
    Estimate: € 80 / 120
  • #104

    Een divers lot losse grafische werken van Rob Aerens, Henri Kerels, Meus, Naeyaert, Hebbelinck, enz.

    Lot de gravures par Rob Aerens, Henri Kerels, Meus, Nauyaert, Hebbelinck etc.
    Estimate: € 50 / 60
  • #693

    Een lot van veertien bioscoopaffiches voor films met religieuze thema’s.

    Lot de quatorze affiches de cinéma aux thèmes religieux.
    Estimate: € 50 / 80
  • #54

    Een lot van negen diverse losse etsen van Vaes, Minne, Verlat, Hens, Lamorinière, Malfliet en Coq.

    Lot de neuf eaux fortes par Vaes, Minne, Verlat, Hens, Lamorinière, Malfliet et Coq. Sans cadres.
    Estimate: € 45 / 60
  • #614

    Vijf houtsneden met naakten. Op één na allemaal gesigneerd, genummerd en gedateerd buiten de plaat.

    Cinq gravures sur bois représentant des nus. Quatre exemplaires signés, numérotés et datés hors planche.
    Dim. 51,5 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #89
    Willem Junior Linnig

    Een lot van acht diverse losse etsen.

    Lot de huit eaux fortes diverses sans cadre.
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #169
    René Engelen

    “Sas van Wijnegem”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Ecluse de Wijnegem”. Huile sur panneau. Signé.
    Dim. 27 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #571
    Jef Claerhout

    “Schreeuwende figuur”. Een beeldje van grijsgepatineerd aardewerk. Gesigneerd.

    “Le cri”. Statuette en faïence à patine grise. Signée.
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #322

    “Scheldezicht” en “Zicht te Aartselaar”. Olieverf op paneel. Het eerste gesigneerd Ed. De Loos-Block, het ander onduidelijk gesigneerd. XIXde eeuw.

    “Vue de l’Escaut” et “Vue d’Aartselaar”. Huile sur panneau. Le premier signé Ed. De Loos-Block, l’autre illisiblement signé. XIXe siècle.
    Dim. 19 x 30 en 22 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #409

    “Dame in de spiegel”. Litho papier. Draagt handtekening Drian.

    “Femme au miroir”. Litho sur papier. Porte une signature: Drian.
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #573

    Een lot van vier tafelklokjes van zamak, versierd met kabouters en bovenaan getooid met de Dom van Keulen.

    Cinq pendulettes de table en régule décorées de gnomes au pied de la cathédrale de Cologne.
    Estimate: € 20 / 30
  • #515

    Een langwerpig doosje met à jour deksel, versierd met twee olifanten en een palmboom (L. 16 cm). Een paar Keizer en Keizerin, fijn gesculpteerd en een slangenbezweerder op een houten sokkeltje (slang ontbreekt). Chinees en Indisch werk, begin XXste eeuw.

    Boîte oblongue à couvercle ajouré décoré de deux éléphants et un palmier (L. 16 cm). Une paire Empereur et Impératrice, finement sculptée, un charmeur de serpent sur socle en bois (serpent manque). Travail chinois et indien, début du XXe siècle.
    Estimate: € 30 / 40
  • #508

    Een klassieke voorstelling van een dame van gebronzeerd metaal op een marmeren sokkel.

    Représentation classique d’une dame en métal bronzé sur socle en marbre.
    Dim. h: 98 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #256

    Twee op maat gemaakte gobelins, opgebouwd uit telkens twee zijpanden en een kopstuk. (400 x 120 cm & 60 x 390 cm). Tweede helft XIXe eeuw.

    Deux gobelins faits sur commande, chaque fois deux pans de côté et une pièce superposée (400 x 120 cm et 60 x 390 cm). Deuxième moitié du XIXe siècle.
    Estimate: € 60 / 100
  • #280

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een centrale gele saffier van ± 0,54 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct et d’un saphir jaune de ± 0,54 ct.
    Dim. 2,70 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #440

    Een reliekschrijn van verguld koper in gotische stijl in de vorm van een vierkant torentje.

    Reliquaire en cuivre doré de style gothique en forme d’une tour carrée.
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #299

    “Portaaltje”. Olieverf op doek.

    “Portail”. Huile sur toile.
    Dim. 33 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #351

    Drie diverse porseleinen en aardewerken lampenvoeten met koperen monturen.

    Trois pieds de lampes divers en porcelaine. Montures en cuivre.
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 augustus 2015

Deze veiling is volledig - 760 loten online.



View auction ›

Place an online bid

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More