Een lot van drie gegraveerde koperplaaten naar de 17e eeuw. “Currus Veliferi Ill Pr. Matruritii Nassovii. Tafereel met Standboten. Een plaat van Bruegel “Gelijkenis van de wijze en dwaze maagden.” Door H. Cock. En PP. Rubens door W. French SC “Allegorie met engelen en lam.”

Een lot van drie gegraveerde koperplaten naar de 17e eeuw (19e-20e eeuw). “Currus Veliferi Ill Pr. Matruritii Nassovii. Tafereel met Standboten. Een plaat van Bruegel “Gelijkenis van de wijze en dwaze maagden.” Door H. Cock. En PP. Rubens door W. French SC “Allegorie met engelen en lam.”

A lot of three engraved copperplates after the 17th century (19e - 20e). "Currus Veliferi Ill Pr. Matruritii Nassovii. Scene with standing boats. A plate by Bruegel "Parable of the wise and foolish virgins." By H. Cock. And PP. Rubens by W. French SC "Allegory with angels and lamb."
Dim. 28 x 36, 24 x 34, 36,5 x 39 cm
SKU: 2801250049.
Category: Uncategorized.
Auction day: 28 January 2025 19:00
Catalogue #49
Estimate: € 60 / 100

  • #299
    Gilbert Van Hool

    “Jongen met rolkraag - Zelfportret”. Gravure. Gesigneerd en gedateerd 1951.

    "Boy with turtleneck." Engraving. Signed and dated 1951.
    Dim. 30 x 18 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #149
    Herman Frederick Carel Ten Kate

    “De onbetaalde rekening.” Een aquarel op papier. Links onder gesigneerd.

    "The unpaid bill." A watercolor on paper. Signed on the lower left.
    Dim. 16,5 x 24 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #395

    Een set van 5 industriële hanglampen.

    A set of 5 industrial pendant lights.
    Dim. 48 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #137

    ‘Adam’ Bronzen beeld naar Rodin met marmeren sokkel.

    'Adam' Bronze sculpture after Rodin with marble base.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 240 / 260

  • #208

    Een beeld van een putti met hond en kikker in brons op granieten sokkel.

    A sculpture of a putto with a dog and frog in bronze on a granite base.
    Dim. 20 x 21 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #285
    Fobrux

    Een geëmailleerde gietijzeren spaarpot, Fonderies Bruxelloises (Fobrux).

    An enameled cast-iron money box, Fonderies Bruxelloises (Fobrux).
    Dim. 13 x 12.5 x 7.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #248

    “G Thomas editeur Paris rue N D des Champs”, een antiek wereldbolletje op voet, laat 19e eeuws. Lichte schade.

    "G Thomas publisher Paris rue N D des champs", an antique small globe on base, late 19th century. Minor damage.
    Dim. h 21 x Ø 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #257
    Märklin

    Een lot Märklin, waaronder een Locomotief 3000 - 89005. En 4 wagonnetjes, met een groot aantal sporen en een transformator.

    A lot of Märklin items, including a Locomotive 3000 - 89005. Comes with 4 carriages, numerous tracks, and a transformer.
    Estimate: € 60 / 80
  • #42
    Urbain Gerlo
    Period: 1897 - 1986

    “De oude heerser”, een schilderij, olieverf op doek, vooraan en achteraan gesigneerd, getiteld en gedateerd achteraan. 1948

    "The old ruler", a painting, oil on canvas, signed on the front and back, titled and dated on the back. 1948.
    Dim. 85 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #297

    “The Grand Banks Fishing Schooner Elsie 1910”, een schaalmodel in vitrine-display.

    "The Grand Banks Fishing Schooner Elsie 1910," a scale model in a display case.
    Dim. 25.5 x 45.5 x 7 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #239
    Gustaaf De Bruyne
    Period: 1914-1981

    Een lot van 6 etsen door Gustaaf De Bruyne, 5 zijn buiten de plaat gesigneerd. Bestaande uit 3 naakten, een havenmeisje, moeder en kind met fruitmand en een nieuwjaarskaart.

    A lot of 6 etchings by Gustaaf De Bruyne, 5 are signed outside the plate. Consisting of 3 nudes, a harbor girl, mother and child with fruit basket, and a New Year's card.
    Dim. 22 x 16 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #69
    Jos Slootmaeckers
    Period: °1926

    “Stilleven met brood en koffiemolen”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Slootmaeckers.

    "Still Life with Bread and Coffee Grinder", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Slootmaeckers.
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #402

    Een vergulde houten ronde butlerspiegel.

    A gilt wooden round butler's mirror.
    Dim. Ø 80 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #376

    Een massief houtgesculpteerde salontafel in Chinese stijl. Het glazen blad ontbreekt.

    A solid wood sculpted coffee table in Chinese style. The glass top is missing.
    Dim. 37 x 119 x 77 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #93

    Estimate: € 150 / 250
  • #95

    Een staande klok in massief eiken kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 207 x 51 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00