Similar lots by type
-
#547Sitzendorf
“Meisje met fruitmand” & “Jongen met korenbundel”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Fille avec corbeille de fruits et Garçon avec fagot de maïs. Une paire de figurines en porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 120/140 -
#143
Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.
Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. H.97 cmEstimate: € 300/500 -
#493
Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Ossip Zadkine.
Une grande statue cubiste en bronze d'après une œuvre d'Ossip Zadkine.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 1600/1800 -
#148
Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
Une paire de serre-livres aux éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 460/480 -
#533
Een groot masker van gesculpteerd hout en versierd met paardenhaar. D.R. Congo.
Un grand masque en bois sculpté et décoré de crin de cheval. R.D. Congo.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 80/100 -
#173
“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.
La Justice. Une statue en bronze sur un piédestal en pierre bleue d'après une œuvre d'Alois Mayer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 1300/1500 -
#183
Een Luikse buffetkast van donker eikenhout met twee deuren en twee laden en schuine hoeken. Luik, omstreeks 1760.
Buffet en chêne foncé à deux portes et deux tiroirs et pans coupés. Liège, vers 1760.No longer availableDim. 123 x 140 x 56 cmEstimate: € 300/400 -
#527
Een groot gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
Un grand masque africain en bois polychrome.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 80/120 -
#511
“Jongen op een hand”. Een gepatineerd bronzen kunstwerk.
Garçon sur une main. Une œuvre d'art en bronze patiné.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 250/400 -
#163
“De bronstijd”. Een zwartgepatineerd bronzen beeld naar het werk van Rodin.
L'âge du bronze. Une statue en bronze à patine noire d'après l'oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 1700/1900 -
#157
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200/220 -
#519Goebel, Germany
“To keep you warm”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Op houten stoeltje.
Pour vous tenir chaud. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Sur chaise en bois.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 35/50 -
#219V. De Vos
“Débardeur”. Een houten beeld. Gesigneerd achteraan.
Débardeur. Une statue en bois. Signée au dos.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 75/100 -
#672Goebel, Germany
“Frühling” & “Herbst”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 141 3/o & 142 3/o. Onderaan gemerkt.
Frühling & Herbst. Une paire de figurines en biscuit multicolores de la série M.I. Hummel. No. 141 3/o & 142 3/o. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 50/80 -
#531Yves LohéPeriod: °1947
“Clown”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
Clown. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 400/500 -
#510
Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.
Une lanterne d'entrée de style Napoléon III en cuivre et verre taillé.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 120/200 -
#554
Een achthoekige designlamp van gepatineerd hout.
Une lampe design octogonale en bois patiné.No longer availableDim. h: 53 (z.k.)Estimate: € 50/70 -
#178
Een licht eikenhouten commode met schuine hoeken en kruisboogvormig front met drie laden en originele bronzen trekkers en sleutelplaten in bladmotief. Luikse/ Loonse regio, periode Lodewijk XV.
Commode en chêne clair à pans coupés et façade en forme d'arbalète à trois tiroirs et poignées et plaques à clés en bronze d'origine à motif de feuilles. Région de Liège/Loon, époque Louis XV.No longer availableDim. 114 x 147 x 65 cmEstimate: € 300/400 -
#471
“Vrouwelijk naakt”. Een gesatineerd kristallen beeldje. Gemerkt.
Femme nue. Une figurine en cristal satiné. Signée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 280/340 -
#517
“De buildrager”. Een groengepatineerd bronzen beeld op arduinen sokkel naar het werk van Constantin Meunier.
Le débardeur. Une statue en bronze à patine verte sur un socle en pierre bleue d'après l'oeuvre de Constantin Meunier.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#537
“Dorpstafereel”. Een gesculpteerd houten beeld in de vorm van een slagtand. Dubbelzijdig bewerkt. Op sokkel. D.R. Congo.
Scène de village. Une statue en bois sculpté en forme de défense. Sculptée recto-verso. Sur socle. R.D. Congo.No longer availableDim. l: 126 cmEstimate: € 80/100 -
#605Goebel, Germany
“Hello World”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Hummel Club Exclusive edition 1989/90. Onderaan gemerkt. No. 429.
Hello World. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Hummel Club Exclusive edition 1989/90. Marquée en bas. N° 429.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35/50 -
#528
Een breed gepolychromeerd vogelmasker. West-Afrika.
Un large masque d'oiseau polychrome. Afrique de l'Ouest.No longer availableDim. b: 118 cmEstimate: € 75/100 -
#158
Een paar plaasteren en stenen beelden in de vorm van schrijvers. Enkele beschadigingen.
Une paire de plâtres et gravures sur pierre en forme de scribes. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 300/500
Other lots in this auction
-
#562Val Saint Lambert
Een conische vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase conique en cristal incolore taillé. Signé.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 85/95 -
#657
Een divers lot verzilverd bestek, waarbij o.a. een bestek voor twaalf personen in etui (één mes manco).
Un lot varié de couverts en métal argenté, dont des couverts pour douze personnes dans un étui (un couteau manquant).No longer availableEstimate: € 50/80 -
#565
Een rond gebeeldhouwd eikenhouten houten tafeltje met marmeren blad en op getorste zuiltjes. Met bijpassend stoeltje.
Une table ronde en bois de chêne sculpté avec plateau en marbre et sur colonnes torsadées. Avec chaise assortie.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#222
Een goudgepatineerd spiegeltje in Lodewijk XV-stijl.
Un miroir de style Louis XV patiné or.No longer availableDim. 72 x 46 cmEstimate: € 50/80 -
#181Delvaux, Bruxelles
Een handtas van donkerbruin leder, model ‘Calicot’. Met certificaat.
Un sac à main en cuir marron foncé, modèle 'Calicot'. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 400/440 -
#40
Een lange 18 K geelgouden ketting met een 18 K geelgouden hanger bezet met damesprofiel van Limoges porselein.
Un long collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or jaune 18 carats serti d'une plaque en porcelaine de Limoges avec profil de dame.No longer availableDim. 9,55 g l: 34 cmEstimate: € 300/400 -
#312
Twee herdrukken van kaarten van Antwerpen. F. A. Losson, 1846 & Aloïs Scheepers, 1886. Ed. Ontwikkeling, 1975 & 1977.
Deux réimpressions de cartes d'Anvers. F. A. Losson, 1846 & Aloïs Scheepers, 1886. Ed. Development, 1975 & 1977.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#218
Een lot van zestien pijpen in diverse materialen en uitvoeringen. Bijgevoegd twee uitgestoken pijpenrekjes, waarbij één antiek met een leeuwenkop.
Un lot de seize pipes dans divers matériaux et designs. Ajout de deux porte-pipes allongés, dont l'un est antique avec une tête de lion.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#112
“Romantisch rivierlandschap met figuren op een bruggetje”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘J.d.C.’
“Paysage fluvial romantique avec personnages sur un pont”. Huile sur panneau. Monogrammée 'J.d.C.'No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 120/200 -
#159
Een groot Russisch kerkicoon met beeltenis van twee apostelen(?). XIXe eeuw.
Une grande icône d'église russe représentant deux apôtres (?). XIXème siècle.No longer availableDim. 120 x 48 cmEstimate: € 200/300 -
#669Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Lachend koppel”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/25 buiten de plaat.
Couple qui rit. Une lithographie. Signée et numérotée 48/25 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#320Swiiss Alpine Military
Een roestvrij stalen herenhorloge. Nieuwstaat en in origineel doosje.
Une montre pour homme en acier inoxydable. En parfait état et dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 150/180