#5Märklin 3080
Een DHG-500 diesellocomotief voor spoortype HO. In originele doos.
Une locomotive DHG-500 diesel pour type de rails HO. Emballage d’origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 20 / 40 -
#106
Een coktailmixer en een ijsemmer van verzilverd metaal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 & 19 cm -
#88
Een lot tin, bestaande uit een lampvoet, een terrine met schaal en pollepel, een onderzetter en een kandelaar.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#43
“Diane”. Een Frans popje onder stolp.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 32 cm -
#122
Een lotje van vier verschillende vaasjes van Thulin-aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 8 - 13 cm -
#8Märklin
Een gevarieerd lot oude sporen op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 € -
#36Märklin 4511
Een lot van drie Duitse kolenwagons op schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#114Pe. De. (Pieter Dienes)
Een oude koffiemolen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cm -
#74
Twee Engelse boeken:- “The Locomotive Engine and its development between 1803 and 1896”. Clement E. Stretton. Ed. Crosby Lockwood and son. London, 1896.- “Tube, train, tram and car”. Arthur H. Beavan. Ed. Routledge & sons. London, 1903.
#67
Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor blanc de fleurs et d’oiseaux sur fond jaune. Signé sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17, 5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#40
“Guido Gezelle”. Een buste van gips met bronskleurig patina.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 36 cm -
#83
Een gevarieerd lot kleurloos en blauw kristal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €