#4Märklin
Een 4-6-2 stoomlocomotief met getrokken tender van de Duitse spoorwegen met twee passagierswagons en een restauratiewagen. Schaal HO. Gebruikte staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 140.00 € -
#92
Een potje van meerkleurig aardewerk, versierd met een meerkleurig reliëfdecor van bloemen en op een metalen driepoot. Vermoedelijk Longwy.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 13 cm -
#85
Een groot lot souvenirpopjes uit verschillende landen.
No longer availableOnline only -
#78
Een Keulse kruik van blauw en wit steengoed.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21,5 cm -
#65
Een vaas van kleurloos kristal met getorste ribben.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 21 cm -
#47
Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
#68
Een lampvoetje met een gebeeldhouwd kapiteeltje op een kalkstenen voetstuk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 26 cm (zonder kap) -
#117Hubert Bequet
Een sierschotel van Belgisch aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cm -
#87
Een lot varia, bestaande uit een verzilverde kom op voet, een plaatijzeren mand, een kliene barometer, een kolenschep, een tinnnen schaaltje met drie potjes, een bronzen bel en een houten kaartenbakje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 € -
#43
“Diane”. Een Frans popje onder stolp.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 32 cm -
#62
Een patéterrine van meerkleurig porselein in de vorm van een woerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 14 cm -
#76
Een sierschotel van Portugees aardewerk met een handgeschilderd decor met zes bekende Portugese ontdekkingsreizigers.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 42 cm