#81
Een koekoeksklok van gesculpteerd hout. Te herstellen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 € -
#57
“De drie gratiën”. Een beeldje van wit composiet op houten voetstuk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 22 cm -
#115
Een XIXe eeuwse gietijzeren touwhouder.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 14 cm -
#63
Een lot souvenirvoorwerpen van aardewerk, steen en brons, onder meer uit Griekenland.
No longer availableOnline onlyActive bid: 89.00 € -
#120
No longer availableOnline only -
#58
Een paar vintage tafellampen van kunststof en chroom.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 26 cm -
#59
Een lot van vier verschillende porseleinen inktpotjes en drie recipiënten van een inktstel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 5 - 11 cm -
#71
Een antiek godslampje van gedreven messing.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 14 cm -
#19Märklin
Een uitgebreid lot oude modelsporen op schaal HO, waaronder kruisingen, wissels, enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 € -
#117Hubert Bequet
Een sierschotel van Belgisch aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cm -
#97
Een verzilverd messingen treeftje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 16; h: 9 cm -
#37Märklin 4508 & 4509
Twee koelwagons en een bananenwagen van de Duitse spoorwegen op schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 25/35