#111Bell & Howell
Een Super 8 handcamera met filmlicht in lederen tas. Bijgevoegd een filmmontageapparaat van Agfa.
No longer availableOnline only -
#124
Een lotje van vier verschillende vaasjes van Thulin-aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 6 - 13 cm -
#20Märklin
Modelrails - Een contactrail en een wissel. Inclusief passtukken. ± 1950.
No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 € -
#10Märklin 3392
Een BR 41 stoomlocomotief met getrokken tender van de Deutsche Bahn op schaal HO. Nieuwstaat. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 44.00 € -
#86
Drie oude camera’s, bestaande uit een balgcamera van Kodak, een boxcamera van hawkeye en een Brownie. Allen in lederen tasje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#51
“Personages met geschenken”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Het ene met beschadiging aan het haar, het ander met manco handje.
Un lot d’argent, comprenant trois boîtes, un cadre à photo rond, un petit bol avec du jade et trois paniers.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 13 & 14 cmEstimate: € 40/60 -
#127
No longer availableOnline onlyDim. h: 67 & 54 cmEstimate: € 30/50 -
#12Märklin 3093
Een BR 18.4 Duitse stoomlocomotief met getrokken tender op schaal HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 € -
#2DeAgostini
Drie modelauto’s op schaal 1:42, bestaande uit een Jaguar E-type, een BMW M1 en een Mercedes-Benz 500K. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 € -
#109
Een lot van zes oude boeken, bestaande uit vier Duitstalige uitgaven met werken van Schiller, een Franstalige bijbel en een Nederlandstalige uitgave van het nieuwe testament.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 € -
#108
Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.
Un vase couvercle en faïence Satsuma, monté en lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 67 cmEstimate: € 40/50 -
#39
Twee verschillende porseleinen vaasjes met meerkleurige bloemendecors, waarbij het grootste gemerkt van Herend.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 16 & 20 cm