#46Twee Oosterse wollen tapijtjes. Handgeknoopt.
#436NaïnRond karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
#566Kleine Goum in zijde. Handgeknoopt.
#146HoseinabadEen Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#535Een Oosters zijden bidkleed.
#476Een handgeknoopte wollen loper.
#26Een handgeknoopt wollen tapijt.
#536Een Oosters wollen loper met een Mir-decor. Handgeknoopt.
#256Een handgeknoopt zijden tapijt.
#696Een handgeknoopte wollen loper.
#9Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#456MoriEen Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
“Bateaux dans le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 60 cmEstimate: € 120 / 200
#113Perrier Jouet“Champagne glazen”. Een lot van zes glazen met bloemenmotief.
#125Een 18 karaats geel gouden ring bezet met jade.
Bague en or jaune 18 ct sertie de jade.No longer availableDim. Bruto: 6,95 gEstimate: € 200 / 300 -
#529Martin R. Baeyens“Vrouwensilhouet, Story 38 Surroundings II”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.
“Silhouette d’une femme, story 38 surroundings II”. Acryl sur toile. Signée et datée 1974.No longer availableDim. 69 x 69 cmEstimate: € 100 / 150 -
Six chaises en noyer sculpté et cuir repoussé de style Renaissance.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
Montre de dame en argent et plaquée d’or sertie de pierres de fantaisie. Bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#52Een lot glaswerk, bestaande uit vier kandelaars, een vaasje en een Madonna met kind.
#516De CoeneEen barmeubel van gefineerd hout met twee paneeldeuren en een klapblad.
#360Twee hallampen, gedragen door staande dames van bruingepatineerd brons en met glazen kappen.
Deux lampes de vestibule, portées par des sculptures féminines en bronze à patine brune. Abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 400 / 600 -
#432Leo Vingerhoets“Pallieter”. Een glasraam. Gesigneerd.
“Pallieter”. Vitrail. Signé.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 80 / 100