Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie kleine handgeknoopte wollen karpetjes.

Een lot van drie kleine handgeknoopte wollen karpetjes.

Un lot de trois petits tapis en laine noués à la main.
Online only
Dim. 90 x 60; 118 x 65 & 130 x 75 cm
SKU: 2803220232.
Category: Tapijt.
Auction day: 28 March 2022 22:00
Catalogue #232
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #93

    Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.

    Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 140 x 70 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #226

    Een machinaal geweven wollen loper.

    Un chemin de table en laine tissée à la machine.
    No longer available
    Online only
    Dim. 394 x 78 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #165

    Een machinaal geknoopt wollen tapijtje. Belgisch fabrikaat.

    Un tapis de laine noué à la machine. Fabrication belge.
    No longer available
    Online only
    Dim. 151 x 68 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #269

    Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje. Slijtage.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 290 x 103 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #180

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Goede staat.

    Un tapis oriental en laine noué à la main. Bon état.
    No longer available
    Online only
    Dim. 153 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #185

    Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij één Tibetaans.

    Deux tapis en laine noués à la main dont un tibétain.
    No longer available
    Online only
    Dim. 149 x 92 & 160 x 76 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #189

    Een klein handgeknoopt Chinees wollen karpetje.

    Un petit tapis de laine chinois noué à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. 155 x 77 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #260

    Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.

    Tapis en coton, modèle ‘Vintum’.
    No longer available
    Online only
    Dim. 240 x 170 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #254
    Dosmealti

    Een handgeknoopt Turks karpetje van wol.

    Une carpette turque en laine nouée main.
    No longer available
    Online only
    Dim. 101 x 94 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #218

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.

    Tapis en laine noué main. Quelque usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 197 x 126 cm
    Estimate: € 30 / 35

Other lots in this auction

  • #170

    Een lampenvoet van metaal en kunststof.

    Un pied de lampe en métal et plastique.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #198
    G. Gordon

    “Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #59

    Een gravure, uitgegeven door het Museum Plantin Moretus te Antwerpen.

    Une gravure, éditée par le Musée Plantin Moretus à Anvers.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 37 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #168

    Een groen glazen karaf met vier bijpassende glazen, allen met tinnen monturen.

    Une carafe en verre vert avec quatre verres assortis, tous avec des montures en étain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11,5 & 26 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #699

    Een eikenhouten schouwspiegel.

    Un miroir de cheminée en chêne.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 146 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #266

    Twee verschillende vazen van Nanking aardewerk. Eén gemerkt onderaan.

    Deux vases différents en poterie de Nankin. Un marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 & 31 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #111

    Een XIXe eeuwse kleurloos kristallen drageoir.

    Drageoir en cristal incolore du XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #17

    Een antiek aardewerken bord met een blauw op wit landschapsdecor met een reiger. XVIIIe eeuw.

    Assiette ancienne en faïence à décor de paysage bleu sur blanc au héron. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #217
    C. Mendelson

    “Boom”. Crayon gras. Gesigneerd en gedateerd 1939.

    Arbre. Crayon gras. Signé et daté 1939.
    No longer available
    Online only
    Dim. 56 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #213

    Een lotje brons, bestaande uit een opengewerkt voetje met drie vogeltjes (zonder glazen recipiënt en dekseltjes, een kleine buste van Nefertete op onyx, een belletje en een wasstempel met kinderbuste.

    Un lot en bronze, composé d'un pied ajouré avec trois oiseaux (sans récipient en verre et couvercles, un petit buste de Néfertète sur onyx, une cloche et un cachet de cire avec un buste d'enfant.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5,5 - 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #248

    Een lotje verzilverd metaal, bestaande uit een doopbekertje, een groot replica van een Romeinse munt, gemerkt van Wiskemann, een ovaal schaaltje van Sheffield, een bloemvormig sierstuk/ kandelaar, een antiek leesbrilletje, een hondenfluitje, een zoutvaatje in de vorm van een kwartel, zes kleine bladvormige asbakjes, een kommetje en drie zakhorloges (niet werkend).

    Un lot en métal argenté, composé d'une coupe baptismale, d'une grande réplique d'une pièce de monnaie romaine, marquée Wiskemann, d'un plat ovale de Sheffield, d'une pièce décorative/bougeoir en forme de fleur, de lunettes de lecture anciennes, d'un sifflet de chien, d'une salière en forme de caille, six petits cendriers en forme de feuille, un petit bol et trois montres de poche (ne fonctionnant pas).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #67
    Luce

    “Compositie met bruin, goud en groen”. Olieverf op papier. Gesigneerd.

    Ccomposition à l'or, au brun et au vert". Huile sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 cm x 7 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online-Only 28 Maart 2022

Op Maandag 28 maart wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday March 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

28 March 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 March 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More