Similar lots by type
-
#188
Drie boeken met betrekking tot Antwerpen:- “Anvers à travers les âges”. P. Génard. Brussel, 1888. Twee delen.- “Antwerpen” Een foto-album uitgegeven door de Stad Antwerpen in samenwerking met Agfa -Gevaert. 1954.
Trois livres traitant la ville d’Anvers:- “Anvers à travers les âges”. P. Génard. Bruxelles, 1888. Deux volumes.- “Anvers”. Album aux photos édité par la ville d’Anvers en collaboration avec Agfa-Gevaert. 1954.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#527
Een lot van twaalf boeken met betrekking tot klokken en horloges.
Lot de douze livres concernant les pendules et les montres.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#37
“Jachtgeweren encyclopedie”. A. E. Hartink. Ed. Rebo. 1998.
“Jachtgeweren encyclopedie”. A. E. Hartink. Ed. Rebo. 1998.No longer availableEstimate: € 20/24 -
#488
Een lot van zes boeken:- “Bijbelsche geschiedenis”. Dr. Jos Keulers met tekeningen van Jos. Speybrouck. Ed. J.J. Romen & zonen, Roermond-Maeseyck. 1931.- ” Alte und Neue Welt”. 40ste jaargang. ED. Verlagsanshalt Benziger & Co. A.G. Köln, 1906. -“Le panorama de la guerre”. Tome cinquième. Ed. Jules Tallandier. Parijs.- “Wapens van het Koninkrijk België en het Groothertogdom Luxemburg (deel 2)” en “Nederlandsche gemeentewapens (2 delen)”. Ed. Koffie Hag Maatschappij Brussel en Amsterdam.(..)
Lot de six livres:- “Bijbelsche geschiedenis”. Dr. Jos Keulers avec dessins par Jos. Speybrouck. Ed. J.J. Romen & zonen, Roermond-Maeseyck. 1931.- ” Alte und Neue Welt”. 40e année. Ed. Verlagsanshalt Benziger & Co. A.G. Köln, 1906. -“Le panorama de la guerre”. Tome cinquième. Ed. Jules Tallandier. Paris.- “Wapens van het Koninkrijk België en het Groothertogdom Luxemburg (partie 2)” en “Nederlandsche gemeentewapens (2 vol.)”. Ed. Koffie Hag Maatschappij Bruxelles et Amsterdam.(..)No longer availableEstimate: € 50/80 -
#423
“Schatten uit de Nieuwe Wereld”. Catalogus naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling in 1992.
“Schatten uit de Nieuwe Wereld”. Catalogue de l’exposition du même nom en 1992.No longer availableEstimate: € 30/34 -
#171
“Missale romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini restitutum S. PII V. Jussu Editum, Clementis VIII et Urbani Papae Octavi Auctoritate Recognitum...”. Antverpiae, ex Architypographia Plantiniana MDCCLXII. In lederen band. Mooie verluchte tekst met enkele gravures.
“Missale romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini restitutum S. PII V. Jussu Editum, Clementis VIII et Urbani Papae Octavi Auctoritate Recognitum...”. Antverpiae, ex Architypographia Plantiniana MDCCLXII. Reliure cuir. Texte joliment rehaussé et quelques gravures.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#638
“Jackson’s silver & gold marks of England, Scotland & Ireland”. Ed. Ian Pickford voor de “Antique collector’s club. Engeland.
“Jackson’s silver & gold marks of England, Scotland & Ireland”. Ed. Ian Pickford pour l’ “Antique collector’s club. Angleterre.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#455
Twee boeken: - “Beeldhouwkunst uit de late middeleeuwen in de Nederlanden”. Prof. Dr. F. w. S. van Thienen. Uitgegeven door de Nederlandse Stichting Openbaar Kunstbezit en Openbaar kunstbezit in Vlaanderen. 1966.- “Antwerpse retabels 15de - 16de eeuw”. Hans Nieuwdorp. Ed. VZW Museum voor Religieuze Kunst Antwerpen, 1993.
Deux livres:- “Beeldhouwkunst uit de late middeleeuwen in de Nederlanden”. Prof. Dr. F. w. S. van Thienen. Ed. par Nederlandse Stichting Openbaar Kunstbezit et Openbaar kunstbezit in Vlaanderen. 1966.- “Antwerpse retabels 15de - 16de eeuw”. Hans Nieuwdorp. Ed. VZW Museum voor Religieuze Kunst Antwerpen, 1993.No longer availableEstimate: € 32/36 -
#333
“Lettres et mémoires choisis parmi les papiers originaux du Maréchal de Saxe”. Vijf delen. Parijs, 1794.
“Lettres et mémoires choisis parmi les papiers originaux du Maréchal de Saxe”. Cinq volumes. Paris, 1794.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#558
Een gevarieerd lot boeken met betrekking tot zilver, goud, edelstenen, mineralen, antiek, munten, microscopen en juwelen.
Lot de livres varié concernant l’argent, les pierres précieuses, les minéraux, les antiquités, les monnaies, les microscopes et les bijoux.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#427
“Le grand livre de l’Impressionnisme français”. Dane Keller. Ed. La bibliothèque des arts. Parijs, 1986.
“Le grand livre de l’Impressionnisme français”. Dane Keller. Ed. La bibliothèque des arts. Paris, 1986.No longer availableEstimate: € 24/26 -
#341
“Ri Coëme”. Prof. Dr. Dirk Van der Cruyse. Ed. Antiqua. Tessenderlo, 1980.
“Ri Coëme”. Prof. Dr. Dirk Van der Cruyse. Ed. Antiqua. Tessenderlo, 1980.No longer availableEstimate: € 22/26 -
#313
“De grote encyclopedie der fossielen”. Ed. Rebo. Lisse, 1990.
“De grote encyclopedie der fossielen”. Ed. Rebo. Lisse, 1990.No longer availableEstimate: € 10/15
Other lots in this auction
-
#291
Een vaas van meerkleurig glaspasta met een gedraaid decor.
Vase en pâte de verre polychrome avec décor tourné.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#258Volkstedt
“Edel jongetje en meisje”. Een groepje van monochroom wit porselein. Gemerkt.
“Garçon et fille nobles”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#605
Twee kleine comtoiseklokjes van meerkleurig hout en twee kleine regulateurtjes van kunststof. Eén slinger ontbreekt.
Deux petites pendules murales dite comtoises en bois polychrome et deux petits régulateurs en plastique. Un balancier manque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#438
Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.
Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#142
Vijf aquarellen met afbeeldingen van Vlaamse volksfiguren. Met opschrift op verso en gedateerd 1879. Gesigneerd.
Cinq aquarelles représentant des personnages populaires flamands. Texte et date 1879 au verso. Signées.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 220/260 -
#18
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.
Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#663R. Velpi
“Twee kinderen met een hondje”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.
“Deux enfants et leur petit chien”. Groupe en terre cuite. Signé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#99L. Janssen
“Veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1927.
“Paysage des fagnes”. Huile sur toile. Signée et datée 1927 au verso.No longer availableDim. 35 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#492Jef Vaes
“Survey of the landscape”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
“Survey of the landscape”. Fusain sur papier. Signée et daté 1963.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#733
Een kop en schoteltje van Canton porselein met decor van personages, bloemen en vlinders. XIXde eeuw.
Tasse et soucoupe en porcelaine de Canton à décor de personnages, de fleurs et de papillons. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#85
Een 18 karaats wit en geel gouden hanger en of broche in de vorm van een boot.
Pendentif en or blanc et jaune 18 ct en forme de bateau. Peut être porté comme broche.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 150/200 -
#715
Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 130/150