Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie lampvoeten van VSL kristal. Paars in de massa gekleurd.

Een lot van drie lampenvoeten van VSL kristal. Paars in de massa gekleurd.

A lot of three lamp bases of VSL crystal. Purple colored throughout.
Dim. Hoogte 26 en 36 cm
SKU: 2608250538.
Categories: Kristal, Verlichting.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #538
Estimate: € 70 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #340
    Val Saint Lambert.

    ‘Duif en Havik’, een lot van twee beeldjes van VSL kristal. Ontworpen door Catherine De Sousa. Getekend; De Sousa.

    An organically shaped vase made of VSL crystal. Blue colored throughout. Not signed.
    No longer available
    Dim. Hoogte 10-19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #330
    Val Saint Lambert.

    Een lot van vaasjes van VSL kristal, blauw in de massa gekleurd. Toegevoegd een fluitvaasje, groen in de massa gekleurd, met schilferschade.

    A lot of three VSL crystal vases. Pink colored in the mass. Two vases are signed, the third has a sticker.
    No longer available
    Dim. Hoogte 18-21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #537
    Val Saint Lambert

    Een lot van twee organisch gevormde vazen, VSL kristal. Onderaan getekend. De grote vaas heeft onderaan minimale schilferschade.

    A lot of two organically shaped vases, VSL crystal. Signed at the bottom. The larger vase has minimal chipping at the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 17 en 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #248
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen VSL kristal. Roze in de massa gekleurd, onderaan getekend.

    A vase made of cut VSL crystal. Pink in color, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 24, Ø 15 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #251
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen VSL kristal. Roze in de massa gekleurd. Onderaan de restanten van een etiket.

    A vase made of cut VSL crystal. Pink in color throughout. Remnants of an adhesive sticker at the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 19, Ø 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #241

    Een paar tafellampen gevormd als putti’s die een fakkel dragen. Zamak met beige stoffen lampenkap.

    A pair of table lamps shaped like putti carrying a torch. Zamak with beige fabric lampshade.
    No longer available
    Dim. Hoogte 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #147
    Val Saint Lambert

    Een gekleure kristallen karaf met 5 glazen, gemerkt Val Saint Lambert.

    A colored crystal decanter with 5 glasses, marked Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #105

    Een set van 2 porseleinen lampenvoeten, circa 1990, met pastelkleurige patronen, op messing sokkel.

    A set of 2 porcelain lamp bases, circa 1990, with pastel-colored patterns, on brass base.
    No longer available
    Dim. h 41 cm (lampvoet)
    Estimate: € 120 / 160
  • #533

    Een lot van twee lampenvoeten van VSL kristal. Roze in de massa gekleurd.

    A lot of two lamp bases made of VSL crystal. Pink colored in the mass.
    No longer available
    Dim. Hoogte 35 en 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #247
    Val Saint Lambert

    Een amphoravormige vaas van VSL kristal. Groen in de massa gekleurd, met zelfklever en onderaan getekend. Toegevoegd een kleiner model, blauw in de massa gekleurd.

    An amphora shaped vase made of VSL crystal. Green colored throughout, with sticker and signed at the bottom. Includes a smaller model, blue colored throughout.
    No longer available
    Dim. Hoogte 21 en 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #539
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, rood in de massa gekleurd, gemerkt Val Saint Lambert en meesterteken M.

    A crystal vase, red colored in the mass, marked Val Saint Lambert and master's mark M.
    No longer available
    Dim. h 26.5 x Ø 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #162

    Een set van 2 vintage tafellampen met een stuk wit koraal op zwart marmeren sokkel.

    A set of 2 vintage table lamps with a piece of white coral on a black marble base.
    No longer available
    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #131

    ‘De geliefden’, een grote tafellamp op een bronsgepatineerd zamakken beeld. Op de voet getekend Gaudez met op de voet een koperen plaatje verwijzend naar Mathurin Moreau. Met een glas in lood bloemenkap in de stijl van Tiffany.

    'The lovers', a large table lamp featuring a bronze-patinated zamac sculpture. Signed on the base; Gaudez with a brass plate on the base referencing Mathurin Moreau. It comes with a stained glass floral shade in the style of Tiffany.
    No longer available
    Dim. Hoogte 90, Ø 62 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #242

    Een set van twee kommen en een schaal van kleurloos VSL kristal. De drie stukken zijn onderaan getekend.

    A set of two bowls and one dish in colorless VSL crystal. All three pieces are signed on the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø 23, 24 en 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #473

    ‘Antwaarpe, mijn koeke (coke) stad’. Een gepersonaliseerde neonverlichting in twee delen. Met beugels voor boven en ondermontage. Met ballast.

    'Antwerp, my sweet city'. A personalized neon lighting in two parts. With brackets for top and bottom mounting. With ballast.
    No longer available
    Dim. 80/160 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #310
    Val Saint Lambert.

    Een organisch gevormde vaas van VSL kristal. Blauw in de massa gekleurd. Niet getekend.

    A set of VSL crystal vases, colored blue in the mass. Also included is a small flute vase, colored green in the mass, with flake damage.
    No longer available
    Dim. Hoogte 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #172
    Loevsky & Loevsky

    Een set Hollywood Regency tafellampen met vergulde adelaar, gemerkt L&L (Loevsky & Loevsky). Zwarte kap met landkaart.

    A set of Hollywood Regency table lamps with gilded eagle, marked L&L (Loevsky & Loevsky). Black shade with map design.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #214

    Een vierkante sac-à-perles luchter van koper en kristal met bovenin een spiegel.

    A square sac-à-perles chandelier of copper and crystal with a mirror on top.
    No longer available
    Dim. Hoogte 35, 45/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #212

    Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met zes armen.

    A copper and crystal sac-à-perles chandelier with six arms.
    No longer available
    Dim. Hoogte 90, Ø 65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #253
    Val Saint Lambert

    Een lot van twee organisch gevormde vaasjes van VSL kristal. Groen en roze in de massa gekleurd.

    A lot of two organically shaped vases made of VSL crystal. Colored in green and pink hues.
    No longer available
    Dim. Hoogte 16, Ø 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #350
    Val Saint Lambert.

    Drie vaasjes van VSL kristal. Roze in de massa gekleurd. Twee vazen zijn getekend, de derde draagt een zelfklever.

    'Sheep in the stable', oil on panel. Attributed to Auguste Coomans. Not signed.
    No longer available
    Dim. Hoogte 14-22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #257
    Val Saint Lambert

    Twee vaasjes van geslepen VSL kristal. Roze in de massa gekleurd.

    Two vases made of cut VSL crystal. Pink colored throughout.
    No longer available
    Dim. Hoogte 15, Ø 13 en 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #193
    Maison Charles

    “Vent Fougères”, een paar verguld bronzen wandlampen. Gemerkt; Charles, made in France.

    "Vent Fougères", a pair of gilt bronze wall lamps. Marked; Charles, made in France.
    No longer available
    Dim. 43/25 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #475

    ‘Pop Art’. Een gepersonaliseerde neon-verlichting voor wandbevestiging, in vier delen. Met bekabeling en ballast.

    'Pop Art'. A personalized neon wall light, in four parts. With wiring and ballast.
    No longer available
    Dim. 55/120 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #343

    Een antiek houten kistje met wortelfineer en koperen delen, draagt initialen MR.

    An antique wooden box with burr veneer and copper parts, bears the initials MR.
    No longer available
    Dim. 13 x 34 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #390

    Een 14 kt wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.

    A 14k white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.77 ct.
    No longer available
    Dim. 3,84 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #627

    Een jardinière van meerkleurig en verguld porselein met een decor van jagers.

    A jardiniere of polychrome and gilt porcelain decorated with hunters.
    No longer available
    Dim. Hoogte 36, Ø 42 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #602
    Jeanne Emma De Soomer

    ‘Het Bloemenmeisje’, gemengde techniek op paneel. Getekend; J. De Soomer.

    'The Flower Girl', mixed media on panel. Signed; J. De Soomer.
    No longer available
    Dim. 29/45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #599
    Nadia Becker

    ‘Boerderij met schapen en kippen’, olieverf op karton. Getekend; Nadia Becker.

    ‘Farm with sheep and chickens’, oil on cardboard. Signed; Nadia Becker.
    No longer available
    Dim. 24/30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #624

    ‘Portret van een jonge vrouw met blond haar’, olieverf op doek. In zwarte Amerikaanse lijst, niet getekend.

    'Portrait of a young woman with blond hair', oil on canvas. In a black American frame, not signed.
    No longer available
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #180
    Seiko Movement Japan

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel women's watch with a leather wristband.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #265

    Een piëdestal, 3 niveaus, messing en onyx.

    A three-tier brass and onyx side table.
    No longer available
    Dim. 77 x 38 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #94

    ‘Zeezicht’, olieverf op doek. Een impressionistisch schilderij in gedempte tonen, getekend Vervoort(?).

    ‘Seascape’, oil on canvas. An impressionistic painting in muted tones, signed Vervoort(?).
    No longer available
    Dim. 36/44 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #152
    Frans Van Leemputten
    Period: 1850 - 1914

    “Schaapsherderin”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Frans Van Leemputten.

    "Shepherdess", a painting, oil on canvas, signed by Frans Van Leemputten.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #522
    Henri Poppe
    Period: ?-1970

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op paneel. Getekend; H. Poppe, 1929.

    'Flower Vase', oil on panel. Signed; H. Poppe, 1929.
    No longer available
    Dim. 35/27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #320

    Een lot tin, 7190 gram, bestaande uit een terrine op schaal, een bordje, een schaal, 2 bekers, een schenkkan en een vaas.

    A lot of pewter, 7190 grams, comprising a tureen on a platter, a small plate, a bowl, 2 cups, a jug, and a vase.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More