#43Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een kleine sierjardinière met personages, een groepje met musicerende putti en een siervaasje met romantisch koppeltje. Het eerste met kleine beschadiging.
#17R. Hall & Sons, DuryEen oude Engelse schietspoel.
#265Een applique met twee lichtpunten in Lodewijk XIV-stijl. Op elektriciteit.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18,5 cm -
#620Een houten scribaan met een handgeschilderd decor.
No longer availableOnline onlyDim. 36 x 48 cm -
#153Een Hongaars messingen kolenstrijkijzer.
#54Een notenhouten cabrioletfauteuil met rood imitatielederen bekleding.
#21Een cosktailshaker van glas en metaal en een geborsteld metalen sodafles.
#29Norbert Ceulemans“Antwerpen anno 1985”. Gesigneerd buiten de plaat.
Anvers en 1985 . Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 76 x 115 cmEstimate: € 50 / 80