#223TrekEen koersfiets in carbon, Trek, antracietgrijs, maat 56, 20-speed.
A carbon road bike, Trek brand, anthracite gray, size 56, 20-speed.No longer availableDim. maat 56Estimate: € 150 / 200 -
#13Een lot van 22 vintage miniatuurauto’s van Geb. Van Lier Frères, geproduceerd onder de naam Paccha Produkten Halle, in originele verpakkingen, twintigste eeuw.
A lot of 22 vintage miniature car models by Geb. Van Lier Frères, produced under the name Paccha Produkten Halle, in original packaging, twentieth century.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#317Creil MontereauEen lot van 10 borden en 1 diep bord van Creil Montereau, met zwart-witte gravures van stadsgezichten, 19e eeuw, versierd met florale randen in neoklassieke stijl.
A lot of 10 plates and 1 deep plate from Creil Montereau, with black and white engravings of cityscapes, 19th century, decorated with floral borders in neoclassical style.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#22Twee miniatuurportretten, aquarel, gevat in ovale lijsten. 19de eeuws.
Two miniature portraits, watercolor, set in oval frames. 19th century.No longer availableDim. 10 x 9, 15 x 13 cmEstimate: € 80 / 100 -
#433MBKEen grijze koersfiets, MBK, 10 versnellingen, maat 56.
#660Een antieke zakhorloge, 800‰, laat 19e eeuw.
#33Een lot van acht antieke lakzegels, bestaande uit metalen en houten handvatten, enkele met email- of bronsafwerking. Verschillende stijlen en periodes.
A lot of eight antique wax seals, consisting of metal and wooden handles, some with enamel or bronze finish. Various styles and periods.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#522Booths "Old Dutch"Engels porseleinen servies, volledig voor 12 personen., versierd met kleurrijke bloemenmotieven in een traditionele stijl.
#18Een lot van acht keramische majolica tegels met reliëf bloemenmotief in groene en gele Jugendstil, begin 20ste eeuw.
A lot of eight ceramic Majolica tiles with relief floral motif in green and yellow Art Nouveau, early 20th century.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 40 / 60
#99“In de herberg”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"At the inn", a painting, oil on canvas, unsigned.No longer availableDim. 50 x 58 cmEstimate: € 150 / 250 -
#172Anne Rutten“Dame met parelsnoer”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Lady with pearl necklace". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#125Henri Bursztyn“Warp1”. Een modern design hanglamp met 3 lijnen led strips op aluminium frame.
"Warp1." A modern design pendant lamp with 3 lines of LED strips on an aluminum frame.No longer availableDim. 250 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#575Een kleine Moud-loper met traditioneel coloriet en patroon.
#618Een lot van 2 Imari porseleinen borden met meerkleurig bloemdecor en kartelrand. Begin 20e eeuw. Verso gemerkt.
A lot of 2 Imari porcelain plates with multi-colored floral decor and scalloped edge. Early 20th century. Marked on the back.No longer availableDim. Ø 31 & Ø 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#60Een 18 kt wit en roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white and rose gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 4,67 gEstimate: € 750 / 850 -
#93Een paar verguld bronzen vuurbokken in Lodewijk XVI-stijl.
A pair of gilt bronze fire dogs. Louis XVI style.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 120 / 180 -
#55Een bronzen luchtertje met een engel en 2 bloemvormige glazen kapjes.
A small bronze chandelier with an angel and 2 flower-shaped glass shades.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 60 / 80 -
#631B52 LencoPeriod: 1968Een vintage platenspeler, Lenco B52 MKII, idler-wheel aangedreven. In zijn originele metalen Lenco plint.
A vintage record player, Lenco B52 MKII, idler-wheel driven. In its original metal Lenco base.No longer availableDim. 15 x 37 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#597Een paar Chinees porseleinen dekselpotten. Meerkleurig met eekhoorn bovenaan, vlinders en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain lidded jars. Multicolored with squirrel on top, butterflies, and floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 23 x Ø 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#462“Sierlijke Wilg”. Een schilderij, kleurinkt op zijdepapier. Toegeschreven aan Lin Rongsheng. Draagt stempel en titel.
"Graceful Willow". A painting, colored ink on silk paper. Attributed to Lin Rongsheng. Bears stamp and title.No longer availableDim. 95 x 36,5 cmEstimate: € 200 / 400