#317Creil MontereauEen lot van 10 borden en 1 diep bord van Creil Montereau, met zwart-witte gravures van stadsgezichten, 19e eeuw, versierd met florale randen in neoklassieke stijl.
A lot of 10 plates and 1 deep plate from Creil Montereau, with black and white engravings of cityscapes, 19th century, decorated with floral borders in neoclassical style.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#18Een lot van acht keramische majolica tegels met reliëf bloemenmotief in groene en gele Jugendstil, begin 20ste eeuw.
A lot of eight ceramic Majolica tiles with relief floral motif in green and yellow Art Nouveau, early 20th century.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#433MBKEen grijze koersfiets, MBK, 10 versnellingen, maat 56.
#22Twee miniatuurportretten, aquarel, gevat in ovale lijsten. 19de eeuws.
Two miniature portraits, watercolor, set in oval frames. 19th century.No longer availableDim. 10 x 9, 15 x 13 cmEstimate: € 80 / 100 -
#660Een antieke zakhorloge, 800‰, laat 19e eeuw.
#522Booths "Old Dutch"Engels porseleinen servies, volledig voor 12 personen., versierd met kleurrijke bloemenmotieven in een traditionele stijl.
#33Een lot van acht antieke lakzegels, bestaande uit metalen en houten handvatten, enkele met email- of bronsafwerking. Verschillende stijlen en periodes.
A lot of eight antique wax seals, consisting of metal and wooden handles, some with enamel or bronze finish. Various styles and periods.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#223TrekEen koersfiets in carbon, Trek, antracietgrijs, maat 56, 20-speed.
A carbon road bike, Trek brand, anthracite gray, size 56, 20-speed.No longer availableDim. maat 56Estimate: € 150 / 200 -
#13Een lot van 22 vintage miniatuurauto’s van Geb. Van Lier Frères, geproduceerd onder de naam Paccha Produkten Halle, in originele verpakkingen, twintigste eeuw.
A lot of 22 vintage miniature car models by Geb. Van Lier Frères, produced under the name Paccha Produkten Halle, in original packaging, twentieth century.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
A collection of 27 silver-plated coins in a collector's box including Marilyn Monroe and Ivanka Trump.No longer availableDim. Ø: 4 cmEstimate: € 50 / 70
#647Val Saint LambertEen kristallen Val Saint Lambert vaas met geometrisch geslepen patroon en groen in de massa. Onderaan gemerkt.
A crystal Val Saint Lambert vase with a geometric cut pattern and green in the mass. Marked at the bottom.No longer availableDim. 22,5 x Ø 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#456Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.
#262Guerin KellerEen meerkleurig porseleinen vide-poche, craquelé met divers mythische figuren in het decor. Onderaan gemerkt “GK”.
A multicolored porcelain vide-poche, crackled with various mythological figures in the decoration. Marked "GK" at the bottom.No longer availableDim. 9 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#78“Gestileerde zithouding”. Een stenen sculptuur op marmeren voet. Toegeschreven aan Berten Coolens.
"Stylized seating position." A stone sculpture on a marble base. Attributed to Berten Coolens.No longer availableDim. 33 x 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#652“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
"Interior with music-playing couple", a painting, oil on canvas laid down on board in gilded frame. Not signed.No longer availableDim. 21 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#49Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Het oude paard en de zigeunerwagen”, een lithografie in kleur door Alfred Ost. Monogram binnen de plaat.
"The Old Horse and the Gypsy Wagon," a color lithograph by Alfred Ost. Monogram within the plate.No longer availableDim. 33 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#466Alejandro Zaera Dynamobel“PAD Visitor chair”. Een lot van 10 zwartgelakt metalen conferentiestoelen met kunststof en gestoffeerde zitting, kleur “STEP 63075”.
"PAD Visitor chair". A lot of 10 black lacquered metal conference chairs with plastic and upholstered seat, color "STEP 63075".No longer availableDim. 81 x 55 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#184Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003“De touwspringster”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd De Deken.
#427Een buste in groen gesteente van een Chinese dame op een houten sokkel. De sokkel is los.
A bust in green stone of a Chinese lady on a wooden base. The base is loose.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#323Een lot boeken over kunst en cultuur in België. ‘De schoonheid van België’ (A.J. Delen, Ed. Contact. 3 Vol.). “Anton van Wilderode, Van moerbijboom tot Overoever” (Lieven Rens. Ed. Mercator-Plantijn 1983) - “Gedichten een drieluik”. En 100 jaar plastische kunsten in België (Ed. Artis-Historia 3 Vol).
#667Een 19e eeuwse schouwpendule in zwart marmer gecombineerd met roze marmer en porseleinen wijzerplaat. Met 2 bijhorende stukken.
A 19th-century mantel clock in black marble combined with pink marble and a porcelain dial. With 2 matching pieces.No longer availableDim. 32.5 x 37 x 13.5 cmEstimate: € 40 / 60