#43Eumig
Een vintage 8mm, Eumig P8 Phonomatic projector, in originele verpakking.
#91
#10
Een touristisch Azteekse figuur in groene steen op houten plaat.
#3
Een set van twee serveerbestekken met rijk versierde handvatten, in neobarok stijl. Eén set zilver de andere verzilverd. Onderaan gemerkt. 19de eeuw.
#227
Een vintage stoommachine model, vervaardigd uit metalen. Industrieel design, vermoedelijk vroege 20e eeuw.
A vintage steam engine, metal. Early XXth century. -
#117
“Chinese ruiters”, een ingekaderde print.
"Chinese cavalrymen," a framed print. -
#11
Een paar messing kandelaars in de Korintische zuil vorm.
#77
Een kersenhouten humidor met hydrometer en een Credo bevochtiger.
#193J et F Martell
Een kristalglazen likeurset met karaf, onderaan gemerkt, en 6 glaasjes, waarvan 1 met schilfertje.
#15
Een zamakken eekhoorn op arduinen sokkel.
A zinc squirrel on a blue stone pedestal.