#49
Een meisjesbuste van rozegepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#95
Twee kannerjes van blauw glas met handgeschilderde decors en een vaasje van iriserend groen glas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 11 cm -
#77
Een rood marmeren inktstel. Zonder recipiënten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. b: 35 cm -
#98
Een lot oude postkaarten met zichten in België en Frankrijk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#89
Een bol glazen karafje met twee bijpassende glaasjes met handgeschilderde decors. Omstreeks 1900.
Une carafe sphérique avec deux petits verres assortis, décors peints à la main. +- 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 24 cm -
#124
Een lotje van vier verschillende vaasjes van Thulin-aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 6 - 13 cm -
#91Boch Frères Keramis
Een kannetje en een vaasje van bruin en grijs aardewerk, versierd met reliëfdecors en zilverver. Het kannetje onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 & 11 cm -
#135Smekens
Een gebeeldhouwd eikenhouten piedestal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. h: 75 cm -
#100
Lot de neuf pots de cuisine en faïence polychrome de tailles différentes. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/50 -
#36Märklin 4511
Een lot van drie Duitse kolenwagons op schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Estimate: € 25/35 -
#30Märklin 3921
Een diesellocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Als bouwpakket. Geassembleerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Estimate: € 55/65 -
#87
Een lot varia, bestaande uit een verzilverde kom op voet, een plaatijzeren mand, een kliene barometer, een kolenschep, een tinnnen schaaltje met drie potjes, een bronzen bel en een houten kaartenbakje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €