#86
Drie oude camera’s, bestaande uit een balgcamera van Kodak, een boxcamera van hawkeye en een Brownie. Allen in lederen tasje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#46
“Oude man”. Een beeldje van geglazuurd Chinees aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 17 cm -
#121Bassano, Italy
Een schenkkan met een meerkleurig bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cm -
#110
Een rond koperen dienblad met een handgeschilderd rozendecor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. Ø: 42 cm -
#128Märklin
Twee gesloten goederenwagons “Mars” van de Nederlandse spoorwegen op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 € -
#73
Een verguld bronzen wandplaquette met reliëfdecor. Als meubelmontuur.
No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 9,5 cm -
#85
Een groot lot souvenirpopjes uit verschillende landen.
No longer availableOnline only -
#53
Een olielamp, gemonteerd op elektriciteit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 39 cm -
#95
Twee kannerjes van blauw glas met handgeschilderde decors en een vaasje van iriserend groen glas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 11 cm -
#22Märklin 4505; 6405 & 4627
Drie verschillende gesloten goederenwagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#52
Een pot van Belgisch aardewerk met tinnen montuur.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 cm -
#38Märklin 4503; 4505 & 4513
Een lot goederenwagons van de Duitse spoorwegen, bestaande uit twee platte wagons, een gesloten goederenwagon en een kipwagen op schaal HO. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €