#52
Een pot van Belgisch aardewerk met tinnen montuur.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 cm -
#119
“St. Lambertus”. Een kleine ingekleurde gravure.
No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. 6,5 x 4,5 cm -
#78
Een Keulse kruik van blauw en wit steengoed.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21,5 cm -
#19Märklin
Een uitgebreid lot oude modelsporen op schaal HO, waaronder kruisingen, wissels, enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 € -
#135Smekens
Een gebeeldhouwd eikenhouten piedestal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. h: 75 cm -
#109
Een lot van zes oude boeken, bestaande uit vier Duitstalige uitgaven met werken van Schiller, een Franstalige bijbel en een Nederlandstalige uitgave van het nieuwe testament.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 € -
#35Märklin 4022; 4064 & 4093
Een lot van drie Duitse wagons op schaal HO in originele dozen, bestaande uit een passagierswagen, een slaapwagen en een bagagewagen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 € -
#72Feltmann, Weiden
No longer availableOnline onlyDim. 18 x 25 cm -
#105
Een houten lijstje, bekleed met gedreven messing.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 37 x 29 cm -
#91Boch Frères Keramis
Een kannetje en een vaasje van bruin en grijs aardewerk, versierd met reliëfdecors en zilverver. Het kannetje onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 & 11 cm -
#3Schuco Teleco 3003 & 3004
Twee op afstand bedienbare opwindbare speelgoedbootjes. In originele doosjes. Eén sleuteltje manco.
No longer availableOnline onlyActive bid: 86.00 € -
#67
Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor blanc de fleurs et d’oiseaux sur fond jaune. Signé sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17, 5 cmEstimate: € 200/240