#80
Een antiek lederen aktetas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 € -
#25Märklin
Twee Duitse passagierswagons en een slaapwagen van de ‘Compagnie International des Wagons-lits’ op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Estimate: € 45 / 55 -
#28Märklin
Een lot van drie open goederenwagons van de Franse spoorwegen op schaal HO. Zonder doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#93
Een kannetje van Luiks glas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 14 cm -
#41
Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm -
#115
Een XIXe eeuwse gietijzeren touwhouder.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 14 cm -
#77
Een rood marmeren inktstel. Zonder recipiënten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. b: 35 cm -
#128Märklin
Twee gesloten goederenwagons “Mars” van de Nederlandse spoorwegen op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 € -
#89
Een bol glazen karafje met twee bijpassende glaasjes met handgeschilderde decors. Omstreeks 1900.
Une carafe sphérique avec deux petits verres assortis, décors peints à la main. +- 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 24 cm -
#30Märklin 3921
Een diesellocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Als bouwpakket. Geassembleerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Estimate: € 55 / 65 -
#68
Een lampvoetje met een gebeeldhouwd kapiteeltje op een kalkstenen voetstuk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 26 cm (zonder kap) -
#38Märklin 4503; 4505 & 4513
Een lot goederenwagons van de Duitse spoorwegen, bestaande uit twee platte wagons, een gesloten goederenwagon en een kipwagen op schaal HO. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €