#52
Een pot van Belgisch aardewerk met tinnen montuur.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 cm -
#107
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 35/50 -
#19Märklin
Een uitgebreid lot oude modelsporen op schaal HO, waaronder kruisingen, wissels, enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 € -
#101
Een lot, bestaande uit twee houten koffertjes, waarbij een gesculpteerd met benen inlegwerk en een zwartgelakt, versierd met messingen inlegwerk, een vijzel met stamper eb eeb gescukpteerd wandrekje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 € -
#24Märklin
Een lot van drie personenwagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Estimate: € 45/55 -
#62
Een patéterrine van meerkleurig porselein in de vorm van een woerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 14 cm -
#104
Een met been en verschillende houtsoorten ingelegd sigarettendoosje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 11,5 x 19 cm -
#123
Een verguld bronzen plafonnière en een smeedijzeren appliques met twee lichtpunten, beide versierd met kristallen pendeloques.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 cm -
#53
Een olielamp, gemonteerd op elektriciteit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 39 cm -
#84
Ronde wandklok met houten omlijsting. In orde te brengen.
#87
Een lot varia, bestaande uit een verzilverde kom op voet, een plaatijzeren mand, een kliene barometer, een kolenschep, een tinnnen schaaltje met drie potjes, een bronzen bel en een houten kaartenbakje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 € -
#102
Twee oude mechanische rekenmachines.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. b: 32 cm