#114Pe. De. (Pieter Dienes)
Een oude koffiemolen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cm -
#23Märklin 4419; 84480
Een lot van drie goederenwagons op schaal HO, bestaande uit een gesloten wagon van Pepsi, een gesloten wagon ter herinnering aan het eerste elektrische modelspoor en een gesloten wagon ter gelegenheid van 10 jaar Märklin Club Nederland in 1998. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Estimate: € 28 / 35 -
#86
Drie oude camera’s, bestaande uit een balgcamera van Kodak, een boxcamera van hawkeye en een Brownie. Allen in lederen tasje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#33Märklin 4678; 4695 & 4780
Een lot van drie verschillende Duitse goederenwagons met remhuis op schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#122
Een lotje van vier verschillende vaasjes van Thulin-aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 8 - 13 cm -
#112
Een ovaal dienblad van verzilverd metaal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 58 x 43 cm -
#93
Een kannetje van Luiks glas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 14 cm -
#44
“Napoleon”. Een beeldje van meerkleurig biscuit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 28 cm -
#4Märklin
Een 4-6-2 stoomlocomotief met getrokken tender van de Duitse spoorwegen met twee passagierswagons en een restauratiewagen. Schaal HO. Gebruikte staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 140.00 € -
#51
“Personages met geschenken”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Het ene met beschadiging aan het haar, het ander met manco handje.
Un lot d’argent, comprenant trois boîtes, un cadre à photo rond, un petit bol avec du jade et trois paniers.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 13 & 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#94
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee koffiekannen, een theepot, drie melkkannetjes, drie suikerpotten (één zonder deksel) en een bordverwarmer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 € -
#7Märklin
Een lot goedernwagons voor spoortype HO, bestaande uit een koelwagen, een kiepwagen, een lage goederenwagon, een dieplader, een tankwagen van Esso, een containerwagon van Sealand en een Belgische koelwagen van Valio-Finland. De laatste vier in originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €