#52
Een pot van Belgisch aardewerk met tinnen montuur.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 cm -
#51
“Personages met geschenken”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Het ene met beschadiging aan het haar, het ander met manco handje.
Un lot d’argent, comprenant trois boîtes, un cadre à photo rond, un petit bol avec du jade et trois paniers.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 13 & 14 cmEstimate: € 40/60 -
#43
“Diane”. Een Frans popje onder stolp.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 32 cm -
#50
Een gelobde schotel van Imariporselein.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 31 cm -
#44
“Napoleon”. Een beeldje van meerkleurig biscuit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 28 cm -
#90
Een theeserviesje van Chinees porselein. Voor zes personen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 € -
#83
Een gevarieerd lot kleurloos en blauw kristal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#38Märklin 4503; 4505 & 4513
Een lot goederenwagons van de Duitse spoorwegen, bestaande uit twee platte wagons, een gesloten goederenwagon en een kipwagen op schaal HO. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 € -
#53
Een olielamp, gemonteerd op elektriciteit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 39 cm -
#117Hubert Bequet
Een sierschotel van Belgisch aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cm -
#110
Een rond koperen dienblad met een handgeschilderd rozendecor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. Ø: 42 cm -
#85
Een groot lot souvenirpopjes uit verschillende landen.
No longer availableOnline only