Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie prenten, gerelateerd aan militairen en het krijgsgewoel.
Een lot van drie prenten, gerelateerd aan militairen en het krijgsgewoel.
Een lot van drie prenten, gerelateerd aan militairen en het krijgsgewoel.
Een lot van drie prenten, gerelateerd aan militairen en het krijgsgewoel.

Een lot van drie prenten, gerelateerd aan militairen en het krijgsgewoel.

A lot of three prints related to military personnel and warfare.
Online only
Dim. 30/45, 48/38 & 30/45 cm
SKU: 2710250222.
Categories: Grafiek, varia.
Auction day: 27 October 2025 22:00
Catalogue #222
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #230
    Edmond Van Dooren
    Period: 1896-1965

    ‘Karakterkoppen’, een monochrome ets. Getekend; E. Van Dooren.

    'Character Faces', a monochrome etching. Signed; E. Van Dooren.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14/18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #206

    Een serie van zes religieus geïnspireerde etsjes. Ingekleurd met acryl, onleesbaar getekend.

    A series of six religiously inspired etchings. Colored with acrylic, signed illegibly.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18/66 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #187

    Een gevarieerd lot kaders, bestaande uit een ets, een gravure en een tekening.

    A varied lot of frames, consisting of an etching, an engraving, and a drawing.
    No longer available
    Online only
    Dim. .
    Estimate: € 20 / 30
  • #173

    “Blue”, een zeefdruk, gesigneerd en genummerd.

    "Blue", a silkscreen print, signed and numbered.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #224
    Gies Cosijns

    ‘Winterlandschap’, een monochrome litho. Getekend; Gies Cosijns. Nr. 39 uit een oplage van 60 exemplaren.

    ‘Winter landscape’, a monochrome lithograph. Signed; Gies Cosijns. Number 39 out of an edition of 60 copies.
    No longer available
    Online only
    Dim. 42/50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #201
    Felix Timmermans

    Diverse scènes van het platteland. Een set van vijf litho’s, monogram in de plaat; FT.

    Various scenes from the countryside. A set of five lithographs, monogram in the plate; FT.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17/17 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #177
    Roger Hebbelinck

    ‘Visserssloepen aan de pier’, een aquatint in kleur. Getekend; R. Hebbelinck. Nr. 182 uit een oplage van 350.

    'Fishing boats at the pier', a color aquatint. Signed; R. Hebbelinck. Number 182 out of an edition of 350.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #200

    ‘Spreuken’, een set van zes monochrome gravures. 17e eeuw.

    'Sayings', a set of six monochrome engravings. 17th century.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13/8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #223

    Een lot van twee ingekaderde oude modeprenten.

    A lot of two framed vintage fashion prints.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29/22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #185

    ‘Antwerpen’ en ‘Vlissingen’, een lot van twee antieke ingekleurde etsen.

    'Antwerp' and 'Vlissingen', a lot of two antique hand-colored etchings.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14/17 & 18/36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #218

    Een set van twee etsen in sepia tinten, met religieus thema. Niet getekend.

    A set of two sepia-toned etchings with a religious theme. Not signed.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34/27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #190
    Louis Wattiez

    ‘Kosmische kunst’, gemengde techniek op paneel. Getekend; L. Wattiez.

    ‘Cosmic art’, mixed media on panel. Signed; L. Wattiez.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #186

    Een monochrome ets van een geornamenteerde dubbele deur. Draagt het monogram WB in de plaat. Onleesbaar getekend.

    A monochrome etching of an ornate double door. Bears the monogram WB in the plate. Signed illegibly.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18/12 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #178
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘Rijnvissers, kanaal Willebroek’, een monochrome ets. Getekend; Rom. Malfliet. Nr. 23 uit een oplage van 50 exemplaren.

    ‘River Fishermen, Willebroek Canal’, a monochrome etching. Signed; Rom. Malfliet. Number 23 out of an edition of 50 copies.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35/51 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #184

    ‘De Abdeye van St. Bernarts’, een monochrome ets van de abdij van Hemiksem.

    'The Abbey of St. Bernarts', a monochrome etching of the abbey of Hemiksem.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16/20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #286

    ‘Machlinia’, een antiek stadsplan van de stad Mechelen.

    'Machlinia', an antique city map of the city of Mechelen.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34/46 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #208
    Michel Verzwyvel

    ‘Jonge knaap met hond’, gemengde techniek op papier. Getekend; Michel Verzwyvel, 1844.

    "Young boy with dog", mixed media on paper. Signed; Michel Verzwyvel, 1844.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17/12 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #221
    Period: 19e eeuw

    ‘Verliefde stellen’, een paar ingekleurde gravures.

    ‘Couples in Love’, a pair of hand-colored engravings.
    No longer available
    Online only
    Dim. 51/39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #169

    ‘Zeilschepen in de havengeul’, een monochrome ets uitgegeven door de Belgische my. der marine schilders, 1951. Getekend; W. Stevens.

    'Sailing ships in the harbor channel,' a monochrome etching published by the Belgian Society of Marine Painters, 1951. Signed; W. Stevens.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25/32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #171

    ‘De slag bij Montenotte’ en ‘Waterloo’. een lot van twee ingekleurde prenten (litho en ets) naar veldslagen van Napoleon.

    'The Battle of Montenotte' and 'Waterloo'. A lot of two hand-colored prints (lithograph and etching) depicting battles of Napoleon.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29/37 & 30/42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #210
    Joris Minne
    Period: 1897 - 1988

    Een set van twee nieuwjaarskaarten, 41-42 en 43. Linosnedes, getekend; Joris Minne.

    A set of two New Year's cards, 41-42 and 43. Linocuts, signed; Joris Minne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14/11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #290

    Een inktstel en vloeipapierhouder van zwart marmer. De glazen inktpotjes zijn aanwezig maar hebben veel schade.

    An inkwell and blotter holder made of black marble. The glass ink pots are present but heavily damaged.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28/15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #168
    Gerard Goudaen
    Period: 1927 - 2003

    ‘Staand naakt’, gemengde grafische techniek. Getekend; Gaudaen G.

    ‘Standing nude’, mixed graphic technique. Signed; Gaudaen G.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34/13 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #207
    Francis Miles

    ‘The gardeners daughter’, een opgehoogde litho. Getekend; Francis Miles.

    'The gardener's daughter', an enhanced lithograph. Signed: Francis Miles.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12-9 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #216
    Mieke Janssens-Adriaens

    “Vennezicht met boslandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “MIJA”.

    "View of Venne with Forest Landscape". A painting, oil on canvas. Signed "MIJA" at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 89 x 129 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #321

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted Oriental carpet.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #252

    Een lot van twee Aziatische vaasjes.

    A lot of two Asian vases.
    No longer available
    Online only
    Dim. Hoogte 18 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #80

    Een schelp versierd met een hoogreliëf in caméevorm, gemonteerd als lamp. Begin XXste eeuw.

    A shell decorated with high relief in cameo shape, mounted as a lamp. Early 20th century.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #155

    ‘Antichambre d’un medicin’, een ingekleurde 19e eeuwse litho uit de reeks; Musée Grotesque.

    'Antechamber of a Doctor', a colored 19th-century lithograph from the series; Grotesque Museum.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22/27 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #205

    Een Venetiaanse spiegel met geslepen spiegelkader en bloemrozetjes, 1 rozetje ontbreekt en 1 spiegelrand heeft een barst.

    A Venetian mirror with cut mirror frame and flower rosettes, 1 rosette missing and 1 mirror edge with a crack.
    No longer available
    Online only
    Dim. 75 x 58 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #320

    Een koperen hanglamp met kristallen en porseleinen bloemetjes.

    A copper pendant light with crystals and porcelain flowers.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 42 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #58

    Een lot Delfts blauw aardewerk met floraal decor bestaande uit 2 vazen en een bord. De grootste vaas (Porseleine fles) is gerestaureerd.

    A lot of Delft blue pottery with floral decoration consisting of 2 vases and a plate. The largest vase (Porcelain bottle) has been restored.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #7

    Een plaasteren beeld met bronspatina in religieus thema. Herstelling aan de voetjes.

    A plaster statue with bronze patina in a religious theme. Repair to the feet.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #24

    Een Kundo klokje onder stolp.

    A Kundo clock under a glass dome.
    No longer available
    Online only
    Dim. Hoogte 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #15

    Een bronzen vijzel en stamper, zonder opschrift.

    A bronze mortar and pestle, unmarked.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 15 x Ø 14.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #140

    Een set van twee ingekleurde etsen met de portretten van George I & II. Gepubliceerd in 1804 door Wilkes, London.

    A set of two hand-colored etchings featuring the portraits of George I & II. Published in 1804 by Wilkes, London.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22/17 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online Only Varia 27 Oktober 2025

Op Maandag 27 oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday 27 October, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

27 October 2025 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2025 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More